doktora gitmelimiyim !!!!
herkese merhaba biraz eğlencelik olsun diye dün gördüğüm rüyanın bir bölümünü burda paylaşmak istiyorum

savaş çıkmış ve bir başka ülkeye gitmişiz ortalık yatışınca ben
karşıtarafın traş takımlarını yağmalıyorum usturalar jiletler ve en iyisinden traş sabunları cennette gibiyim

sizce bi doktora görünmelimiyim Smile
Süper hocam, ganimet paylaşımı konusunda sıkıntı yaşamazsınız, altınlar ve değerli eşyalar diğer arkadaşlara. Sabun, fırça jilet ustura için talip olan tek siz olmuş olursunuz Big Grin
www.BarbarosRazors.com

(28/06/2013, Saat: 10:53)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zamanında sahip olmak istediğim zor bulunan aletleri fırçaları bir sürü takım taklavatı rüyamda buldum sanıp sevinç içerisinde uyanıp pikeyi üzerime çektiğim çok oldu..

Rüya tabiri olarak şöyle denilebilir : tez zamanda hayallerinizi süsleyen beğendiğiniz o müthiş set'e kavuşacak çok mutlu olacaksınız Smile

Hadi bakalım hayırlı olsun...

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin abiçok gerçekçiydi hatta bi ara çelişkiye bile düştüm ben jilet pek kullanmam diyorum takasa bile girmeyi düşündüm yanımdaki askerle bady kimse artık
(28/06/2013, Saat: 10:38)error... Adlı Kullanıcıdan Alıntı: herkese merhaba biraz eğlencelik olsun diye dün gördüğüm rüyanın bir bölümünü burda paylaşmak istiyorum

karşıtarafın traş takımlarını yağmalıyorum usturalar jiletler ve en iyisinden traş sabunları cennette gibiyim

Big GrinBig Grin Hocam çok güldüm gerçekten. Türk askerinin savaş ganimetleri başka bir şey olamıyor demekki Smile
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

(28/06/2013, Saat: 11:05)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28/06/2013, Saat: 10:38)error... Adlı Kullanıcıdan Alıntı: herkese merhaba biraz eğlencelik olsun diye dün gördüğüm rüyanın bir bölümünü burda paylaşmak istiyorum

Big GrinBig Grin Hocam çok güldüm gerçekten. Türk askerinin savaş ganimetleri başka bir şey olamıyor demekki Smile

hocam komik ve bir okadarda düşündürücü pek hayra alamet gelmedi bana
yatağın baş ucunda cella nın kg lık kutusu var ondan mı oldu acaba bilinç altına yer etmiş olabilir
(28/06/2013, Saat: 11:10)error... Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28/06/2013, Saat: 11:05)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

hocam komik ve bir okadarda düşündürücü pek hayra alamet gelmedi bana
yatağın baş ucunda cella nın kg lık kutusu var ondan mı oldu acaba bilinç altına yer etmiş olabilir

Kokusu burnunuza geliyorsa ondandır belkide Smile bu akşam en yoğun kokulu sabunu başucuma koyup uyumak istiyorum Big Grin
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Geleneksel tıraş malzemeleri sizde bayağı önemli bir yere sahip olmuş öyle ki bunları elde etmek için büyük gayretler gösterip fedakarlıklar yapabilirsiniz. Veya yurtdışından sipariş vereceksiniz ama bu kararı vermek sizin için büyük bir mücadeleye mal olacak veya çok arzuladığınız bazı şeyler var ve bunları elde etmek için büyük mücadele vereceksiniz veya forumda bu aralar benim gibi çok taklıyorsun ve bu da geceleri rüyalarınıza değişik şekillerde giriyor dün gece benim uykudan uyanıp jiletleri nereye koyduydum diye sormam gibiDodgy[/align]
Ne kervan kaldı, ne at, hepsi silinip gitti,
İyi insanlar iyi atlara binip gitti.
(28/06/2013, Saat: 11:42)m.yurtsuz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Geleneksel tıraş malzemeleri sizde bayağı önemli bir yere sahip olmuş öyle ki bunları elde etmek için büyük gayretler gösterip fedakarlıklar yapabilirsiniz. Veya yurtdışından sipariş vereceksiniz ama bu kararı vermek sizin için büyük bir mücadeleye mal olacak veya çok arzuladığınız bazı şeyler var ve bunları elde etmek için büyük mücadele vereceksiniz veya forumda bu aralar benim gibi çok taklıyorsun ve bu da geceleri rüyalarınıza değişik şekillerde giriyor dün gece benim uykudan uyanıp jiletleri nereye koyduydum diye sormam gibiDodgy[/align]

sizinki de iyiymiş baya
Merhaba,
Rüyanızın yorumu gayet açık.Elinizde bulunan malzemeleri eşe,dosta dağıtın diyor,bu ne bencilliktir diyor Big Grin Hele de kiloluk cella yı en az 10 kişiye paylaştırın.Wink
(28/06/2013, Saat: 15:08)zaprican Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
Rüyanızın yorumu gayet açık.Elinizde bulunan malzemeleri eşe,dosta dağıtın diyor,bu ne bencilliktir diyor Big Grin Hele de kiloluk cella yı en az 10 kişiye paylaştırın.Wink

sadece 10 yıllık stoğum var bence fazla değil forumda 20 yı zorlayan çıkar
bence Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: