Ekipman önerisi hk.
Hepinize merhaba. Uzun zamandır aklımda olan bir konu için foruma üye oldum. Forumu az çok takip ettim ve tıraşın tıraş kültürünün bu kadar derin olması beni çok şaşırttı. Normalde braun s9 pro+ alacaktım ama hemen vazgeçtim. Cildim hassas bir cilt, 2 gün arayla tıraş oluyorum. Baştan sona bir set dizmek istiyorum kendime. Muhle’den alacaktım ama buradaki değerli forum üyelerine danışmak istedim. Baştan sonra cilt bakımı, kremleri, makinesi hangileri alabilirim? Bütçe konusunda orta ve üst segmente yakın ürünler alabilirim
R89 makineyle başlayın. Fırça olarak omega da alabilirsiniz. Razorusun at kili fircasi da güzel. Ama kozmetikleri muhleden almanızı tavsiye etmem. Daha uyguna daha iyi seçenekler var. Tekrardan hosgeldiniz .
Mühle r89 güzeldir hocam, edwin jagger de89 ile çok mukayese edilip benim muadil olarak değerlendirebileceğim bir parça, benim tercihim edwin jagger üzerine olmuştu başlangıç için çok ideal bir makina. Cildiniz hassas ise proraso’nun beyaz olan köpük/sabunundan kullanabilirsiniz, ben de hassas ciltliyim çok iyi geliyor, kokusu da çok iyi. Fırça sentetik kullanabilirsiniz yaqi la sagrada famillia var bende güzel bir parça, porsuğunu alacağım bir ara sentetik fırçaların performans idare eder ama çok iyi diyebileceğim bir seviyede değil, başlangıç için makul. Jilet seçimi çok kişisel hocam, yalnızca hassas ciltlere çok keskin jiletler pek gitmiyor el becerisi istiyor ama alışınca jiletin keskinlik bence çok etkilemiyor, benim en beğendiğim jiletlerden biri feather mesela, ama cildime en iyi giden jiletlerden biri shark’tır. Demeyebildiğiniz kadar jilet denemek faydalı.
Tıraş zevkiniz daim olsun hocam, hoş geldiniz.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  tıraş fırçası ve makinesi önerisi f02561 0 888 23/07/2023, Saat: 22:53
Son Yorum: f02561
Thumbs Up Elektrikli Makine Önerisi KRAL 0 1,450 13/06/2021, Saat: 00:00
Son Yorum: KRAL
  Stand Önerisi krub 29 11,736 03/10/2020, Saat: 00:35
Son Yorum: EskiUye4749
  Berber Önerisi Black 4 2,650 02/02/2019, Saat: 23:53
Son Yorum: inter
Exclamation Traş Aleti Önerisi ArchLord 23 16,451 12/05/2018, Saat: 01:09
Son Yorum: ArchLord