Ankarada jilet çeşitleri nerde?
Arkadaşlar forumda varsa kusura bakmayın arattım ama bulamadım, ankara'da çeşit jiletkrri nerde bulabilirim. Bulabildiklerim rapira permasharp derby astra yeşil. Denemek için başka jiletler alacağım böyle çeşitlrrin olduğu bir yer varmı acaba ? Yoksa netten sipariş mi vermem gerek?
www.BarbarosRazors.com

dostum ankarada onun dısında shark,wilkinson,racer falan bulabilirsin. kuaför toptancılarında ya da ulusta.
zafer çarşısında bir arkadaşımız var adını unuttum gitmeyeli küçük bir dükkanı var ama bayağı tıraş malzemesi var.eski jiletlerde var onda.
izmir caddesi moda carsının karşısında güvercin tic. var orada rimei,tabac,feather ıvır zıvır falan bulabilirsin.alt tarafa inip(amerikan pasajı ) ellerinde ne var ne yok bakabilirsin.
ulusta yüksel var buraya bakabilirsin personna falan vardı:http://www.geltir.com/thread-1526.html

ankaradan bayagı uzagım diğer ankaralılar da bir şeyle ekler belki dostum benim bildiklerim bunlar
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(08/05/2013, Saat: 04:31)zorba58 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dostum ankarada onun dısında shark,wilkinson,racer falan bulabilirsin. kuaför toptancılarında ya da ulusta.
zafer çarşısında bir arkadaşımız var adını unuttum gitmeyeli küçük bir dükkanı var ama bayağı tıraş malzemesi var.eski jiletlerde var onda.
izmir caddesi moda carsının karşısında güvercin tic. var orada rimei,tabac,feather ıvır zıvır falan bulabilirsin.alt tarafa inip(amerikan pasajı ) ellerinde ne var ne yok bakabilirsin.
ulusta yüksel var buraya bakabilirsin personna falan vardı:http://www.geltir.com/thread-1526.html

ankaradan bayagı uzagım diğer ankaralılar da bir şeyle ekler belki dostum benim bildiklerim bunlar

Teşekkür ederim bilgi için, zafer çarşısına bakmıştım Semih Saraciye'den bahsediyosunuz sanırım. Kullanmalık derby ve permasharp mı rapira mı ne vardı, eski jiletler falan var da koleksiyon içinmiş onlar. İzmir caddesindekine bi gideyim haftasonu. Ulusu da alt üst etmek gerek galiba yok yok gibi orada Big Grin
www.BarbarosRazors.com

(08/05/2013, Saat: 09:45)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ... Ulusu da alt üst etmek gerek galiba yok yok gibi orada Big Grin

Forumda yazılmış diye hatırlıyorum

Çıkrıkçılar yokuşunda sorulursa orda vardı.
Ostim sanayide vardı.
(08/05/2013, Saat: 00:40)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar forumda varsa kusura bakmayın arattım ama bulamadım, ankara'da çeşit jiletkrri nerde bulabilirim. Bulabildiklerim rapira permasharp derby astra yeşil. Denemek için başka jiletler alacağım böyle çeşitlrrin olduğu bir yer varmı acaba ? Yoksa netten sipariş mi vermem gerek?

ulus ta alsancak çarşısının birinci katında REKLAM FİLTRELENMİŞTİR var
orda çeşit bol diye hatırlıyorum

zaza falan vardı farklı olarak enson gördüğümde ben jilet pek kullanmadığımdan dikkatli bakmamıştım

geltirden buldum derseniz yardımcıda oluyorlar
İsterseniz tahtakaleye gittigim zaman sizin icin de alisveris yapar kargoyla gonderirim.
(08/05/2013, Saat: 17:11)error... Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(08/05/2013, Saat: 00:40)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar forumda varsa kusura bakmayın arattım ama bulamadım, ankara'da çeşit jiletkrri nerde bulabilirim. Bulabildiklerim rapira permasharp derby astra yeşil. Denemek için başka jiletler alacağım böyle çeşitlrrin olduğu bir yer varmı acaba ? Yoksa netten sipariş mi vermem gerek?

ulus ta alsancak çarşısının birinci katında REKLAM FİLTRELENMİŞTİR var
orda çeşit bol diye hatırlıyorum

zaza falan vardı farklı olarak enson gördüğümde ben jilet pek kullanmadığımdan dikkatli bakmamıştım

geltirden buldum derseniz yardımcıda oluyorlar

Rimeiyi almaya gittiğimde perma derby ve shark vardı sanırım mass kozmetikte. tekrar bi ugrayayım yine de.
www.BarbarosRazors.com

Denemek için Jilet temin etmek istiyorum bana bu konuda yardımcı olurmusunuz ? İngiltere'den tekli paket olarak mı sipariş etmeliyim ?
www.BarbarosRazors.com

(08/05/2013, Saat: 21:17)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Denemek için Jilet temin etmek istiyorum bana bu konuda yardımcı olurmusunuz ? İngiltere'den tekli paket olarak mı sipariş etmeliyim ?

Denemek istediğiniz jiletleri yazarsanız belki forumdan yardımcı olunabilir.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Elimde şu anda rapira, derby, permasharp ve astra (yeşil) var. Shark'ı da mass kozmetikten alırım sanırım. Bunun haricinde herhangi birileri olabilir. Personna, polsilver, Gilette, 7 O'clock, Bolzano, Feather, Crystal, Astra Mavi aklıma gelenler, Beğendiğim ve fiyatı en makul olanı toplu almak istiyorum yurtdışından. Bunlardan elinde olup bana ücretli / ücretsiz verebilen bir arkadaşım olursa memnun olurum.
www.BarbarosRazors.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jilet bileme Aleti Mnbvc 3 2,022 29/08/2022, Saat: 15:28
Son Yorum: Mnbvc
  Samsun'da jilet tıraş makinesi alacağımız dükkan ? umitcatar 0 3,393 25/11/2015, Saat: 17:19
Son Yorum: umitcatar
  yurt içi orijinal jilet temini HattoriHanzo 2 5,084 18/01/2014, Saat: 23:10
Son Yorum: HattoriHanzo
  feather jilet heraklit 2 5,516 01/05/2013, Saat: 11:21
Son Yorum: ohtararan
  Kadıköy'de Tıraş Malzemesi Alabileceğimiz Yer... (Jilet, Ustura, Şap vb...) Prometheus 10 22,302 10/03/2012, Saat: 01:47
Son Yorum: Prometheus

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: