Kadıköy'de Tıraş Malzemesi Alabileceğimiz Yer... (Jilet, Ustura, Şap vb...)
Merhaba,
Arkadaşlar Kadıköy'de tıraş malzemesi aldığınız (Toptan-Parakende) yerler nereleridir?
Teşekkürler.
Muhle R89, WS Double Edge, FS Finest Badger 26 mm, Cerrus Pure Badger
kadıkoy vapur ıskelesınden vapura bınıp
sırkecıye geçip
eminönü tahtakaleye yürüyüp alınabılır

neyazıkkı istanbuldaki tek kaynak
ankarada birkaç yerdede mevutmuş sadece.

diger illerde oda yok Sad

Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Saol üstad,
Akşam akşam güldürdün beni ofiste (Allah'ta seni güldürsün.) , millet ters ters bana bakıyor niye gülüyor bu adam diye... Smile
Ben şansımı denemek istedim, o kadar berber var Kadıköy'de. Vardır belki toptancı tarzı bir yer...

Muhle R89, WS Double Edge, FS Finest Badger 26 mm, Cerrus Pure Badger
belki ufak satıcılar filan olabilir yine de diye düşünüyorum. ama ben istanbulda yaşıyor olsam hafta sonu bir günümü ayırır sağlam bir alışveriş yapardım eminönünde, tahtakalede...
Saygılar
(13/02/2012, Saat: 18:35)PROMETEUS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saol üstad,
Akşam akşam güldürdün beni ofiste (Allah'ta seni güldürsün.) , millet ters ters bana bakıyor niye gülüyor bu adam diye... Smile
Ben şansımı denemek istedim, o kadar berber var Kadıköy'de. Vardır belki toptancı tarzı bir yer...
Eminönü, tahtakale tarafında nerelere gitmem lazım. Mesela sahte falan olmasın diye soruyorum, haftasonu gidip biraz jilet falan alayım
Tahtakale'de Zazahan var.

Onun dışında Kadıköy'de çeşmeden sahile inen minibüs yolunun sol tarafındaki bir sokakta var o zaman baktığımda permasharp falan vardı ve daha diğer birsürü tıraş malzemesi,toptancı gibi bir yerdi.Tabi karşıya geçip Zazahan'a uğramak seçenekleri arttıracaktır Big Grin
Ben de yakın zamanda bir zaza han yapayım o zaman Big Grin

kadıköyde pek olmayınca yolu tarif edeyim dedim Smile
ama garanti ediyorum gittiginiz yola değecek
cocuklar gibi mutlu olacaksınız o iki handada Smile
(13/02/2012, Saat: 19:03)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: belki ufak satıcılar filan olabilir yine de diye düşünüyorum. ama ben istanbulda yaşıyor olsam hafta sonu bir günümü ayırır sağlam bir alışveriş yapardım eminönünde, tahtakalede...
Saygılar

inanilmaz fırsatçı yerler oluyor nadıren bunlardan satan küçük esnaflar
5 e aldıgınız makineye 15 istiyolar ufak tefek yerler
2 handada (zaza & çavusoglu)
hem toptancı olduklarından
hemde rekabet oldugundan en fazla 50 kurus 1 lıra oynuyor urun basına
(13/02/2012, Saat: 17:37)PROMETEUS Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba,
Arkadaşlar Kadıköy'de tıraş malzemesi aldığınız (Toptan-Parakende) yerler nereleridir?
Teşekkürler.

iyi akşamlar.
sorunuzu gördüm bildiğim bir yeri paylaşmak isterim.
kadıköy çarşıda-mühürdar caddesi üzerinde migrostan sonra sağ tarafta bir yer altı züccaciye dükkanı vardır, bu dükkanın yanındaki pasaj içerisinde berber malzemeleri satan birkaç dükkan vardı geçtiğimiz yıllarda, sanırım hala vardır zira eski dükkanlardı kapanacaklarını düşünmüyorum. malzeme olarak ellerinde genel olarak makas ve makine olduğunu vitrinlerden hatırlıyorum, ancak muhakkak jilet, ustura vs. bulunabilir.
eğer giderseniz neticeyi burada paylaşırsanız güzel olur...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Türk Tıraş Ürünleri Satıcıları ve Siteleri chevalier 46 53,797 02/12/2022, Saat: 19:23
Son Yorum: thatwickerhat
  Jilet bileme Aleti Mnbvc 3 1,956 29/08/2022, Saat: 15:28
Son Yorum: Mnbvc
  Eminönü'de Klasik Tıraş Malzemeleri Satan Dükkanlar Nelerdir? Fatihkorkmaz 1 1,959 25/07/2022, Saat: 00:30
Son Yorum: ArdaSeremet
  Ankara'da Geleneksel Tıraş Ekipmanı Nereden Temin Edilebilir? Haldun 187 185,119 02/04/2021, Saat: 15:29
Son Yorum: mtcn77
  Online Satış Yapan İtalyan Tıraş Malzemesi Siteleri ckeskin 21 38,463 17/07/2020, Saat: 18:06
Son Yorum: İsmetaltan
  İspanya Online Tıraş Malzemeleri Satan Firmalar Soner 1 4,526 30/05/2020, Saat: 19:42
Son Yorum: Muhibbi
  Almanya tıraş ürünleri satan internet siteleri Soner 7 4,892 11/05/2020, Saat: 18:58
Son Yorum: Soner
  MALATYA'da geleneksel tıraş ürünleri eyvallah 5 3,895 26/04/2020, Saat: 19:11
Son Yorum: sasevi.2015
  Kalaylı Bakır Tıraş Tası pars 96 89,444 27/02/2020, Saat: 18:24
Son Yorum: habaz
  Bursa'da tıraş ürünleri lim10 19 11,097 27/02/2020, Saat: 17:31
Son Yorum: ArdıçKatranı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: