İngiltereden arkadasım geliyor
Arkadaşlar traşa yeni başlayacağım, hala mach 3 kullanıyorum Ri'mei yada WS bulamadıgım için başlayamadım traşa Smile

İngiltere'den bir arkadaşım gelicek. Ona güzel bir sepet yaptırtayım diyorum.

EJ DE89 Barley almak istiyorum zaten. Bunun yanı sıra çok pahalıya kaçmadan bir sepet için tavisyeleriniz ne olur ? 2-3 sabun 1 krem 1 losyon, bunlar için tavsiye ve ayrıca şundan da al diyeceğiniz şeyler var mı ?

Mesela ben forumda okuduğum kadarıyla şu sabunları düşündüm, bunun yerine önerileriniz ?

-Tabac
-Cella
-Proraso

Ekleme: Fırçamda yok ama FS Finest 24mm alayım diyorum eBay'den. Yoksa onu da ingiltereden aldırayım mı ?
www.BarbarosRazors.com

Ben de yeni basladim. Fs finest 24 mm cok guzel firca. Ej89barley'im var benim de Smile krem olarak, madem İngiltere'ye gidiliyor, EJ, TOBS, Geo F Trumper, Truefitt and Hill secilebilir. (Hic birini kullanmadim henuz Smile cok tavsiye edildiklerini biliyorum sadece). Aftershave'i de bu markalardan tercih edebilirsiniz gibime geliyor.

Saygilar..
+1

Aftershave kargoyla gelmiyor,sorunlu.
Aftershave splash aldırın.

(19/04/2013, Saat: 13:09)puchacz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de yeni basladim. Fs finest 24 mm cok guzel firca. Ej89barley'im var benim de Smile krem olarak, madem İngiltere'ye gidiliyor, EJ, TOBS, Geo F Trumper, Truefitt and Hill secilebilir. (Hic birini kullanmadim henuz Smile cok tavsiye edildiklerini biliyorum sadece). Aftershave'i de bu markalardan tercih edebilirsiniz gibime geliyor.

Saygilar..
Arkadaşınız bizzat getirecekse ben olsam ağırlıklı olarak after shave getirtirdim diğerlerini kargo ile alabilirsiniz ama after shave maalesef
Üzerimizde güneş, gözümüzde mavi deniz, tepemizde martı, tenimizde tuz, rakımızda buz, oltamızda balık, ayaklarımız suya salık, ruhumuzda özgürlük, anlasanıza artık biz İZMİRLİYİZ
@ihtilaf
@cemuludinç

Aftershavelere baktımda oldukça pahalılar, Aftershave urunleri çok elzem görmüyorum bilmem yanlış mı dusunuyorum ama Nivea, bebak vs. ürünler ile yetinirim gibime geliyor. Ancak yine de bir tane aftershave sipariş edebilirim.

Birde merak ettiğim husus şu var:

Sabunların sertliği nasıl, yada nasıl yumusatılır ve kaba basılır. Şimdi farklı markalardan sabunlara baktımda her sabun kabı 7-8 £ fark ediyor. Ben onlar yerine sabunları Refill olarak alsam kendim kaba basabilirmiyim, Arkoyu bastım mesela, oyun hamuru gibi yumusaktı, hepsi öyle midir ?
www.BarbarosRazors.com

Refill almak daha mantıklı refillerin çapı 7 cm civarı uygun kap çok var
Hepsi kaba basılabilir
Klar kabinet taş gibi sert ve yoğundur diğer tüm sabunlar baş parmakla ve elle rahatlıkla basılır
(19/04/2013, Saat: 16:21)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Refill almak daha mantıklı refillerin çapı 7 cm civarı uygun kap çok var
Hepsi kaba basılabilir
Klar kabinet taş gibi sert ve yoğundur diğer tüm sabunlar baş parmakla ve elle rahatlıkla basılır

O zaman refillerden 2'şer tane alınabilir bir kutulu fiyatına. Balsam yerine splash önermenizin sebebi nedir acaba ?
www.BarbarosRazors.com

Balzam yada splas size kalmış
Yüksek alkollü ürünleri uçak kargoları almıyor.
Yazın splash
kışın balsam
daha rahat

(19/04/2013, Saat: 16:29)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(19/04/2013, Saat: 16:21)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Refill almak daha mantıklı refillerin çapı 7 cm civarı uygun kap çok var
Hepsi kaba basılabilir

O zaman refillerden 2'şer tane alınabilir bir kutulu fiyatına. Balsam yerine splash önermenizin sebebi nedir acaba ?
Sitede gezdikçe şundanda olsun şundan da derken sepet zıplıyor 400-500 TL den aşağı çıkamayacam bu gidişle Big Grin Ama hiç de vakti değil yaa, önümüzdeki ay evleniyorum kısmetse, dar zamana denk geliyor, ama arkadaşım gelmeden de siparişlerimi versem iyi olacak..
www.BarbarosRazors.com

(19/04/2013, Saat: 16:38)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sitede gezdikçe şundanda olsun şundan da derken sepet zıplıyor 400-500 TL den aşağı çıkamayacam bu gidişle Big Grin Ama hiç de vakti değil yaa, önümüzdeki ay evleniyorum kısmetse, dar zamana denk geliyor, ama arkadaşım gelmeden de siparişlerimi versem iyi olacak..

Size şimdiden ömür boyu mutluluklar dilerim.Smile Fakat bence de acele etmenize gerek yok ilerleyen zamanlarda almayı düşüneceğiniz ve kargo ile gelmesi mümkün olmayan ürünlere öncelik verseniz daha iyi olur sanki.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Alibaba ve Aliexpress alışverişlerine vergi geliyor Mustafa40 54 21,797 14/10/2019, Saat: 18:39
Son Yorum: Ayhandulgar
  Yurtdışı Alışverişlerde %18 KDV Geliyor vintage 32 15,807 15/05/2018, Saat: 18:29
Son Yorum: kokopelli

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: