Simpson Fırça Tavsiye
Bir süredir geleneksel traş ile ilgili araştırma yapıyor ve badger&blade i takip ediyordum. Nihayet aranıza katıldım. Dün TD shaving den ilk siparişimi verdim seçimim başlangıç için Mühle R89 oldu.

Şu anda fırça arayışındayım. Simpsonlar ilgimi çekiyor. Konuya keyifle başlayacağım iyi bir fırça edinmek istiyorum. Simpson modellerinden tavsiyeniz ne olurdu. çok büyük olmayan medium size yüzüm için uygun olur diye düşünüyorum. Bütçe konusunda çok bir kısıtım yok ama daha ilk dakikada da high end bir modelle başlamak istemem.

birde yurtdışındaki sitelerden 75 euro üzeri bir model almaya kalkarsam , gümrük sorunu yaşarmıyım cevaplarsanız sevinirim ..

keyifli traşlar..
Eller çok büyük değilse simpsons chubby2 best badger tavsiye ederim ama pahalıdır onun yerine başlangıç için fs fırçalarını seçmeniz daha iyi olur...

Ayrıca son soru için son mesaja dikkat...

http://www.geltir.com/thread-1845-page-2.html
(05/03/2013, Saat: 13:09)inceptum Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eller çok büyük değilse simpsons chubby2 best badger tavsiye ederim ama pahalıdır onun yerine başlangıç için fs fırçalarını seçmeniz daha iyi olur...

Ayrıca son soru için son mesaja dikkat...

http://www.geltir.com/thread-1845-page-2.html

ellerim küçüktür , kontrolün ve hakimiyetin daha iyi olması açısından küçük bir fırça ile başlamayı tercih ederim . Chubby çok iyi bir fırçaya benziyor hakkında pek çok olumlu yorum okudum . Chubby 1 bile olabilir . Şu gümrük meselesi kafama takılmasa vereceğim siparişi hemen.
Komşum gümrük meselesi kafana takılmasın. Satıcılar ile temasa geçerek o konuyu aşabiliyorsun.

Eğer küçük fırçaları severim diyorsan Wee Scott var deneyebilirsin. Çok ufak ama boyundan büyük işler çıkarıyor.

Chubby iyidir ancak sabunu kremi bol harcar. Chubby ne kadar büyürse köpüğün bol olur elbette ama sabun ve kremden o kadar fazla tüketirsin.

Yeterli tecrübeye geldiğinde eline bir Simpson aldığında tutuş, ağırlık ve denge olarak farkı hissediyorsun. Özellikle Super Badger modelleri için konuşuyorum. Bu kadar yumuşak ve esnek ama bu kadar güçlü backbone nasıl oluyor dedirtiyor adama bu Simpsonlar.

Bu konuda duayen eskiuye3315 komşumuzdur elbette.

Elimde bir çok silvertip var ama hiçbiri Shavemac #177-23mm ile mukayese edilemez yumuşaklık olarak. Fırça senin için ipeksi dokunuş demekse bu modeli öneririm.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
Fazla zaman kaybetmemek , bana uygun olacağını düşündüğüm küçük boy bir fırça denemek , ayrıca daha birinci dakikada referans bir fırça ile işe başlamamak adına Simpson Tulip 1 Super Badger siparişi verdim. Umarım sorunsuz ulaşır. Hakkında genel olarak güzel yorumlar var nette. Aramızda belki kullananlar vardır. Buradan başlıyoruz bakalım nereye gider.
hayırlı olsun, memnun kalacağınızdan eminim.
Bütçeniz ve zevkiniz doğrultusunda yeni fırçalar da denersiniz elbette.
Bol köpüklü incelemelerinizi bekliyoruz.
Simpson berkley 46 best badger kullanan varmi ? Yorumlarini merak ediyorum.
(06/03/2013, Saat: 13:14)fergus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fazla zaman kaybetmemek , bana uygun olacağını düşündüğüm küçük boy bir fırça denemek , ayrıca daha birinci dakikada referans bir fırça ile işe başlamamak adına Simpson Tulip 1 Super Badger siparişi verdim. Umarım sorunsuz ulaşır. Hakkında genel olarak güzel yorumlar var nette. Aramızda belki kullananlar vardır. Buradan başlıyoruz bakalım nereye gider.

Fırçanız geldi mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.
(06/03/2013, Saat: 13:14)fergus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fazla zaman kaybetmemek , bana uygun olacağını düşündüğüm küçük boy bir fırça denemek , ayrıca daha birinci dakikada referans bir fırça ile işe başlamamak adına Simpson Tulip 1 Super Badger siparişi verdim. Umarım sorunsuz ulaşır. Hakkında genel olarak güzel yorumlar var nette. Aramızda belki kullananlar vardır. Buradan başlıyoruz bakalım nereye gider.

@fergus komşu, fırça gelince köpürtmeye dalıp yorum yazmayı unuttu sanırım.
(15/04/2013, Saat: 13:45)onur98 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

@fergus komşu, fırça gelince köpürtmeye dalıp yorum yazmayı unuttu sanırım.

bir kaç ay oldu fırçayı kullanmaya başlayalı , çok memnunum , boyut küçük gibi gözüksede benim yüzüm için gayet yeterli. rahat hareket ediyorum , hem sabun hem kremle denedim , tasta ve yüzde köpürterek kullandım , her yola gelen bir fırça , şu ana kadarki favorim arko sabun ve tasta köpürtme. orta yoğunlukta köpük yapıyor. çok fazla taşımadığı için genelde 2 yada üç seferde tamamlıyorum tüm yüzümü..3-4 dakika kadar yüzüme masaj yapıyorum , backbone olarak gayet sağlam duruyor , şu ana kadarki kullanımımda fırça yeterince açıldı , gün geçtikçe güzelleşiyor. kaliteli boyut olarak küçük bir fırça arayanlara tavsiye ederim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,412 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  Silvertip Fırça tavsiyesi Andreichu 0 863 20/06/2023, Saat: 20:38
Son Yorum: Andreichu
  Yaqi TwoBand Badger FIrça kerem_tokd 14 2,736 14/05/2023, Saat: 04:23
Son Yorum: kerem_tokd
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 378,717 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
Wink Saponificio Varesino HMW Fırca dikdik_s 23 16,368 28/12/2020, Saat: 22:26
Son Yorum: Mstyldz
  Porsuk Fırça Tavsiyesi sellom 758 465,674 20/09/2020, Saat: 17:27
Son Yorum: Erdem009
  Simpson Duke 3 Best Badger Fırça btoprak 70 80,456 30/08/2020, Saat: 17:26
Son Yorum: marv
  Simpson Chubby 3 Super Badger dr_green 22 10,083 11/05/2020, Saat: 18:54
Son Yorum: Sh@dow
  Simpson Captain 2 Best Benzodiazepin 4 2,984 15/04/2020, Saat: 14:53
Son Yorum: Benzodiazepin
  Anbbas Porsuk Fırça U A K 1 2,664 06/01/2020, Saat: 23:12