Bugün ne kullandım? (AS-Kolonya-Parfüm)
(31/01/2019, Saat: 02:53)Palace Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Parfümleri tedarik ettiğiniz bir kaç site alabilir miyim? Ben de parfüm dünyasına bir gireyim diyorum. İlk tercihin Burberry olacak, uygun fiyatıyla çakma mı orijinal mi korkusu yaşatmayacak bir tedarikçi önerebilir misiniz?

Hocam uzay exclusive iyidir didibu dan da almıştım n11 de genelde yuksek puan alan saticilardan sorun yasamadim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
[img]ao3in6.jpg[/img]

Sonbahar kış parfümü. Çok doğal, içinizi baymayan, her kokladığınızda bir kez daha koklamak istediğiniz, moda parfümleri gibi tekdüze olmayan, fark edilirligi ve kalıcılığı ortalama üstü bir parfüm. Kör alışı yapılsa dahi sahibini asla üzmez (tecrübe). Kışın soğuk havalarda içinizi ısıtacak bir parfüm isterseniz şiddetle tavsiye ederim.
yaşam bir zevktir
(31/01/2019, Saat: 12:06)vintage Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sonbahar kış parfümü. Çok doğal, içinizi baymayan, her kokladığınızda bir kez daha koklamak istediğiniz, moda parfümleri gibi tekdüze olmayan, fark edilirligi ve kalıcılığı ortalama üstü bir parfüm. Kör alışı yapılsa dahi sahibini asla üzmez (tecrübe). Kışın soğuk havalarda içinizi ısıtacak bir parfüm isterseniz şiddetle tavsiye ederim.

Güzel seçim komşum. Ben de zamanında keyifle kullanmıştım. Dediğiniz gibi kış ayları için biçilmiş kaftan. Fakat şunu da belirtmek gerek, gurme bir koku. Dolayısıyla genel beğeniye uygun olmayabilir.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[img]hrkbwg.jpg[/img]

şişe tasarımı kadar "garip" bir kokuya sahip , "ben sıradan değilim, beğenirsen kullan, beğenmezsen çok da umrumda değil" diyerek genel beğeniye hitap etmediğini ortaya koyan, odunsu turunçgil şeklinde tarif edebileceğim, kalıcılığı ve farkedilirliği ortalama üstü bir parfüm. asla denenmeden alınmamalı.
yaşam bir zevktir
Öncelikle herkese merhaba. Tıraş sonrası genelde krem veya balsam kullanırım. Çok nadirdir kolonya vb. ürünler kullandığım. Ancak memleketim olan Ankara/Kızılcahamam'dan almış olduğum kolonyayı bu sefer kullanmak istedim ve açıkcası memnun kaldım. Memleket havasındanmıdır yoksa gerçekten iyimidir anlamadım. Smile

msjf5e.jpg
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
(14/02/2019, Saat: 00:34)3RD1 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Öncelikle herkese merhaba. Tıraş sonrası genelde krem veya balsam kullanırım. Çok nadirdir kolonya vb. ürünler kullandığım. Ancak memleketim olan Ankara/Kızılcahamam'dan almış olduğum kolonyayı bu sefer kullanmak istedim ve açıkcası memnun kaldım. Memleket havasındanmıdır yoksa gerçekten iyimidir anlamadım. Smile

@3RD1 komşum sıhhatler olsun. Çam kolonyasını ben de çok seviyorum. Bolu Atamer çam kolonyası almıştım. Hoşuma gidiyor ama kızılcahamam çam kolonyasını da merak etmiyorum değil. @Efrasyab komşum Ankara buluşmasında bahsetmişti. Kızılcahamam olanını daha çok beğenmiş. Bolu çam kolonyası biraz tatlımsı demişti.

r8t83o.jpg
http://www.kizilcahamamhaber.com/mobil/h...p?id=21287

Linkteki haberin fotoğraflarını görünce, yeşil yeşil bir brut, bir pino silvestre havasına bürünmüş sanki.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Farklı markaların çam veya ardıçlarını kullandım açıkcası bana çok yapay gelmişti. Kızılcahamam kolonyasında daha odunumsu ve biraz daha baskın çam kokusu aldım. Tıraş sonrası performansı da çok tatmin etti açıkcası. Cildim kurudur ama kolonya herhangi bir kuruluk yapmadı. Şuan devam eden bi tütün kolonyası etkinliği var o sonlandıktan sonra talep olursa bir etkinlik yapılabilir. Ya da denk gelirsek komşum Ankara'da bir yer belirleyip getirebilirim sizlere.
@ekilic2
(14/02/2019, Saat: 00:51)ekilic2 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @3RD1 komşum sıhhatler olsun. Çam kolonyasını ben de çok seviyorum. Bolu Atamer çam kolonyası almıştım. Hoşuma gidiyor ama kızılcahamam çam kolonyasını da merak etmiyorum değil. @Efrasyab komşum Ankara buluşmasında bahsetmişti. Kızılcahamam olanını daha çok beğenmiş. Bolu çam kolonyası biraz tatlımsı demişti.

Abi Kızılcahama çok severek kullandığım bir kolonyaydı. Bulmak ne mümkün artık.
Şol Gökleri Kaldıranın, Doldurup Donatanın,
Ol Deyince Olduranın, Doksan Dokuz Adı İle,
Usturalarımız Keskin, Elimiz Düzgün Olsun.
@Efrasyab 2018 ekim ayının sonunda Kızılcahamam ziyaretimde aldım ben. O tarihten sonra başına birşey mi geldi ki? Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sipahiler Kolonya (SAMSUN) harveyspecter 8 7,451 04/01/2022, Saat: 11:28
Son Yorum: ekindgn
  Paşabahçe Kolonya Serisi mancho 29 69,593 12/08/2021, Saat: 11:54
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Tıraş Sonrası Kolonya/AS + Balsam Kullanımı ynspektas 35 33,177 05/02/2021, Saat: 02:13
Son Yorum: iamcagri
  Hesaplı kaliteli kolonya çeşitleri BigHillMe 182 285,938 30/01/2021, Saat: 17:04
Son Yorum: fenolftaleyn
  NANO ABSOLUTE TIRAŞ SONRASI KREM KOLONYA marv 5 3,239 02/10/2020, Saat: 16:36
Son Yorum: mustbe
  Kolonya kullanmak iyi mi? ynspektas 17 22,172 10/06/2020, Saat: 23:40
Son Yorum: gori06
  Kolonya ve Tıraş Sonrası Ürünlerinin Raf Ömrü mavi 20 32,601 25/08/2018, Saat: 00:48
Son Yorum: FearOfATG
  Selin Ardıç Kolonya Pino 4 5,126 01/09/2017, Saat: 18:32
Son Yorum: DeaKeN
  RedOne After Shave Traş Sonrası Krem Kolonya 400ml manilafortuna 3 8,987 17/05/2016, Saat: 23:12
Son Yorum: anlatıcı
  Alt İnnsbruck kolonya laktik 6 14,207 26/05/2013, Saat: 19:34
Son Yorum: canbaz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: