Taylor Of Old Bond Street
Bu site denemelik ürünler satıyordu: http://thesuperiorshave.com/
Trumperin kendi sitesinde var kargosunu veya Türkiye'ye gönderip göndermediğini bilmiyorum: https://www.trumpers.com/product_detail....=111547656
Bu site alışverişlerde denemelikleri hediye ediyor: http://www.executive-shaving.co.uk/
Denemelik ürünler satan bir site: http://sampleshop.blogspot.com.tr/

Bu markalar da denemelik kendi ürünlerini satıyor:
Mama Bear, Queen Charlotte, Al’s Shaving Products, Kell’s Original, Nanny’s Silly Soap
Yurtta barış, dünyada barış. Atatürk
Tesekkurler ustat
Yakın zamanlarda TOBS Sandalwood tıraş kremi aldım. Kullanmaya başladığımdan beri yüzümde yanma ve kızarıklık olmaya başladı. TOBS markasını sektörün en iyilerinden bilirken, yüzümde hassasiyete sebep olmasına anlam veremedim. Bu yorumu yapmadan da acaba ben mi bir eksiklik yaptım diye düşündüm, ancak bende bir sorun yok. Çünkü hazırlık sürecim de, uygulama da daha önceki işlem sıralamam ve içeriği hep aynı. Sanırım cildimle uyum sağlayamadı.
(23/02/2015, Saat: 19:42)mecheng Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yakın zamanlarda TOBS Sandalwood tıraş kremi aldım. Kullanmaya başladığımdan beri yüzümde yanma ve kızarıklık olmaya başladı. TOBS markasını sektörün en iyilerinden bilirken, yüzümde hassasiyete sebep olmasına anlam veremedim. Bu yorumu yapmadan da acaba ben mi bir eksiklik yaptım diye düşündüm, ancak bende bir sorun yok. Çünkü hazırlık sürecim de, uygulama da daha önceki işlem sıralamam ve içeriği hep aynı. Sanırım cildimle uyum sağlayamadı.

Komşum geçmiş olsun. Ürünün bozuk olmadığını varsayarak yorum yapıyorum. Bana kalırsa içeriğindeki bir maddeye karşı alerjiniz/hassasiyetiniz olabilir. Cilt o nedenle tepki veriyordur. Eğer her kullanımda böyleyse satışa çıkartın derim.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Ben de TOBS sandalwood aldım, sandal ağacı kokusunu bergamut ile epey seviyorum, Acqua di Parma ile uyumlu olabileceğini düşünüp aldım, fena halde yanılıyor da olabilirim.

@mecheng üzüldüm komşum, ben de aynı düşüncelerle TOBS tercih ettim. umarım yamulmam.
Acta est fabula, plaudite.
Avocado da bende bazen yanma yapiyor, 4 kullanimda 1 olarak. Ben bunu oncesinde yuzumu mentollu bir dus jeli ile yikiyor olmama bagladim tiras oncesi dus sirasinda. Ancak baska kaynaklarda da iritasyon yarattigini okudugum icin sasirmadim. Bazi ciltlere cidden uymuyor demek ki.

Sent from my iPhone using Tapatalk
evet komşular, büyük olasılıkla ciltle uyum sağlayamadı, kendisinden vazgeçip satacağım sanırım.

(23/02/2015, Saat: 19:53)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum geçmiş olsun. Ürünün bozuk olmadığını varsayarak yorum yapıyorum. Bana kalırsa içeriğindeki bir maddeye karşı alerjiniz/hassasiyetiniz olabilir. Cilt o nedenle tepki veriyordur. Eğer her kullanımda böyleyse satışa çıkartın derim.

(23/02/2015, Saat: 19:55)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de TOBS sandalwood aldım, sandal ağacı kokusunu bergamut ile epey seviyorum, Acqua di Parma ile uyumlu olabileceğini düşünüp aldım, fena halde yanılıyor da olabilirim.

@mecheng üzüldüm komşum, ben de aynı düşüncelerle TOBS tercih ettim. umarım yamulmam.

(23/02/2015, Saat: 19:57)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Avocado da bende bazen yanma yapiyor, 4 kullanimda 1 olarak. Ben bunu oncesinde yuzumu mentollu bir dus jeli ile yikiyor olmama bagladim tiras oncesi dus sirasinda. Ancak baska kaynaklarda da iritasyon yarattigini okudugum icin sasirmadim. Bazi ciltlere cidden uymuyor demek ki.

Sent from my iPhone using Tapatalk
avokado baya övülmüş ama impa ticaretin sayfasına şöyle bir baktım TOBS Sandalwood'un ve diğer sandalwoodların (Proraso ve T&H) diğer ürünlere göre daha çok çeşidinin olduğunu gördüm. Bu durumdan bağımsız olarak açıkçası sandalwoodu beğenir miyim bilmiyorum ama denemek istiyorum. Musgo Real ve Sir Irish Moss kokularını da sevmedim bu arada. Tavsiyeniz TOBS mu, Proraso mu, T&H mi?
@porsuk muhteşem bi paylaşım komşum
(22/04/2015, Saat: 13:58)hknz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: avokado baya övülmüş ama impa ticaretin sayfasına şöyle bir baktım TOBS Sandalwood'un ve diğer sandalwoodların (Proraso ve T&H) diğer ürünlere göre daha çok çeşidinin olduğunu gördüm. Bu durumdan bağımsız olarak açıkçası sandalwoodu beğenir miyim bilmiyorum ama denemek istiyorum. Musgo Real ve Sir Irish Moss kokularını da sevmedim bu arada. Tavsiyeniz TOBS mu, Proraso mu, T&H mi?
Sandalwood için tavsiyem T&H > TOBS > Proraso şeklinde olurdu.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Taylor of Old Bond Street - Lemon & Lime bravoecho 4 8,991 25/06/2016, Saat: 02:13
Son Yorum: Zeman
  Taylor of Old Bond Street (TOBS) Cedarwood Cesko 9 10,796 28/12/2015, Saat: 14:01
Son Yorum: Cesko
  Taylor Rose linguist 12 17,884 01/08/2013, Saat: 23:41
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: