Taylor Rose
bildigimiz taylor kalitesi. gul kokusu cok guzel. arkoya gulsuyu katmistim ama orjinali en iyisi.
linguist hocam ne kadar uzun bir inceleme olmuş Big Grin
oku oku bitiremedim.ustura işine girdiğinizden beri yorumlar kısaldı.bir ara videolar gelince ben heralde bir mantic59 geliyor dedim ama. sonra ayırdığınız zaman azaldı Smile
(19/07/2012, Saat: 21:02)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: linguist hocam ne kadar uzun bir inceleme olmuş Big Grin
oku oku bitiremedim.ustura işine girdiğinizden beri yorumlar kısaldı.bir ara videolar gelince ben heralde bir mantic59 geliyor dedim ama. sonra ayırdığınız zaman azaldı Smile

haklisin ustura disi yorumlarim azaldi. hatta DE yorumlarina da daha az bakar oldum. videolara devam edebilirim sirada orak ve giyotin yontemlerini aciklamayi planliyorum.
guzel krem ben de begeniyorum. hatta avacado'dan bir eksigini goremedim.
bu kremi çok merak ediyorum. gül kokulu bir tıraş ürünüm olacak ve sanırım o bu olacak. Kullananlardan, deneyenlerden detaylı yorum bekliyorum.
Saygılarımla
(30/08/2012, Saat: 12:31)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bu kremi çok merak ediyorum. gül kokulu bir tıraş ürünüm olacak ve sanırım o bu olacak. Kullananlardan, deneyenlerden detaylı yorum bekliyorum.
Saygılarımla

Ben Trumper Rose olan kremi var.Gül kokusu bence tıraş kremine gitmiyor.Fakat performansı yerli yerinde.Normal Taylor yada Trumper kremlerden hiç farkı yok.Almasanızda olur.
gül kokusu doğal mı?
gül kokusunu özellikle severim. o yüzden sordum
Saygılarımla
(30/08/2012, Saat: 20:56)bossyje Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben Trumper Rose olan kremi var.Gül kokusu bence tıraş kremine gitmiyor.Fakat performansı yerli yerinde.Normal Taylor yada Trumper kremlerden hiç farkı yok.Almasanızda olur.
Çok doğal taze bir gül kokusu yok.Daha çok ,sıradan gül kolonyası kokusundan öte bir şey değil.O yüzden almasanızda olur dedim.Güzel bir parfümümsü gül kokusu olsaydı alın derdim.
Ama yinede kendiniz karar verin.Normal gül kolonyası hoşunuza gidiyor ise sipariş listenize alın.
hocam bir tane alacağım. ama sonra gül kokulu bir sabun siparişi vereceğim. sanırım klars kabinett vardı gülkokulu... değil mi?
Saygılarımla
T&H Gül kokusu ve performansi ile iyi bir secenek olabilir
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Taylor Of Old Bond Street piankhy 311 285,415 06/07/2023, Saat: 09:33
Son Yorum: Murathan Kurt
  Taylor of Old Bond Street - Lemon & Lime bravoecho 4 8,910 25/06/2016, Saat: 02:13
Son Yorum: Zeman
  Taylor of Old Bond Street (TOBS) Cedarwood Cesko 9 10,698 28/12/2015, Saat: 14:01
Son Yorum: Cesko
  gül tras kremi (kokulu deil sadece, gül iceren krem, rose of Bulgaria gibi) evengr 7 13,092 01/08/2013, Saat: 23:44
Son Yorum: Delidumrul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: