Taylor Of Old Bond Street
@tipsol üstadım diğer TOBS ürünlere göre avokado daha mı etkili ?
www.BarbarosRazors.com

Ben çeşitli sitelerde Avokado'nun özellikle övgü aldığını gördüm. Şuan Greyfurt'u çok merak ediyorum.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(21/11/2014, Saat: 16:19)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @tipsol üstadım diğer TOBS ürünlere göre avokado daha mı etkili ?

Elbette hatta kesinlikle daha etkili, muhteşem bir koruyuculuk, yastıklama ve Nemlendirme mevcut. Kokusu beni rahatsız etmiyor nefret etmiyorum ama bayılmıyorum da. Ya sev ne nefret et şeklinde kokmuyor kokuyu beğenmeyenlerde performans karşısında Saygı duruşuna geçip kullanmaya devam ediyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
TOBS hakkında benim de bir sorum var. Sabun ve kremlerindeki koku karakteri ve yoğunluğu aynı mı?
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(21/11/2014, Saat: 17:55)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: TOBS hakkında benim de bir sorum var. Sabun ve kremlerindeki koku karakteri ve yoğunluğu aynı mı?

Bir tobs uzmanı Değilim ama elime birçoğu geçtiği ve Koklama şansı bulduğum için şunu söyleyebilirim krem ve sabunlarda kokular birebir diyebilirim özellikle sandal ve St James St de. Ama sabun ve krem yapısı farklı olduğu için uzun kullanımda nasıl bir hal alır bilemiyorum zira aynı kokulu sabun ve kremi aynı anda kullanmadım.

(21/11/2014, Saat: 18:43)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bir tobs uzmanı Değilim ama elime birçoğu geçtiği ve Koklama şansı bulduğum için şunu söyleyebilirim krem ve sabunlarda kokular birebir diyebilirim özellikle sandal ve St James St de. Ama sabun ve krem yapısı farklı olduğu için uzun kullanımda nasıl bir hal alır bilemiyorum zira aynı kokulu sabun ve kremi aynı anda kullanmadım.

Üstat şu yüzden sordum; elimde TOBS Greyfurt var fakat çabuk biteceğe benziyor eğer sabun versiyonuda aynı kokuya ve yoğunluğa sahipse kolay köpürtülme avantajından vazgeçip sabunun uzun ömrüne yönelebilirim.
-Grace Hopper

(21/11/2014, Saat: 18:45)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstat şu yüzden sordum; elimde TOBS Greyfurt var fakat çabuk biteceğe benziyor eğer sabun versiyonuda aynı kokuya ve yoğunluğa sahipse kolay köpürtülme avantajından vazgeçip sabunun uzun ömrüne yönelebilirim.

Komşum eğer rotasyonda 5-6 ayrı sabun ve krem varsa bitme endişesi taşımayın bence çünkü bitmesi gerçekten zaman alıyor. Fakat sadece tobs greyfurt kullanıyorsanız ve memnunsanız uzun ömürlü olması için sabuna yönelmeniz ne kadar doğru olur emin değilim çünkü greyfurt sabunun performansı hakkında bilgi sahibi değilim sabuna geçip hayal kırıklığı yaşamanızı istemem belki kullanan bir arkadaşımız bilgi verebilir.
@tipsol

Bilgiler için teşekkürler komşum. TOBS sabun kullanan biri kremleriyle farkını yazıp karşılaştırmasını yaparsa bende ona göre harelet ederim
-Grace Hopper

TOBS un iki tane sabununu kullanıyorum, sert sabunlar, köpük yapması çok kolay değil. Kremlerini hiç kullanmadım ama sanıyorum performansları yakın. Bence kremle devam etmek daha iyi olur komşum.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
3T (TOBS denemedim ama yorumlar bu yönde) sabunlarıyla köpük yapmak zordur, yapılıyor ama tecrübe ve uğraş gerektiriyor. Zor sabunlar.
Haydi hayırlı tıraşlar...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Taylor of Old Bond Street - Lemon & Lime bravoecho 4 8,969 25/06/2016, Saat: 02:13
Son Yorum: Zeman
  Taylor of Old Bond Street (TOBS) Cedarwood Cesko 9 10,793 28/12/2015, Saat: 14:01
Son Yorum: Cesko
  Taylor Rose linguist 12 17,881 01/08/2013, Saat: 23:41
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: