Ebay Feedback
Ebay den tıraş dışı bir ürün aldım. Ürün bugün bana ulaştı ama satıcı hala feedback bırakmadı profilime. Daha önce alıcı feedback bırakmadan feedback bırakmadığını belirten satıcı gördüm ama alışveriş yapmadım.

Ben normalde posta geldikten sonra üründe bir sorun yoksa hemen olumlu feedback bırakırım. Bu alışverişte alıcı olarak üstüme düşeni yaptım, ödemeden sonra hemen feedback bırakması gerekmez mi?
(21/01/2013, Saat: 19:39)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Biraz saçma olacak ama ebay den tıraş dışı bir ürün aldım. Ürün bugün bana ulaştı ama satıcı hala feedback bırakmadı profilime. Daha önce alıcı feedback bırakmadan feedback bırakmadığını belirten satıcı gördüm ama alışveriş yapmadım.

Ben normalde posta geldikten sonra üründe bir sorun yoksa hemen olumlu feedback bırakırım. Bu alışverişte alıcı olarak üstüme düşeni yaptım, ödemeden sonra hemen feedback bırakması gerekmez mi?

Bazıları alıcı feedback bıraktıktan sonra, otomatik feedback bırakan programlarla çalışıyorlar, ondan olabilir.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Hocam olumsuz feedback bırakacak olursam otomatik olarak olumsuz feedback mi alacağım?
(21/01/2013, Saat: 19:45)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam olumsuz feedback bırakacak olursam otomatik olarak olumsuz feedback mi alacağım?

Satıcılar artık sadece olumlu feedback bırakabiliyorlar. Nötr ya da olumsuz bırakma hakları yok.
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Teşekkür ederim bunu bilmiyordum.
(21/01/2013, Saat: 19:55)Suhulet Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim bunu bilmiyordum.

Rica ederim.
Goethe
Bazı satıcılar ödemeyle birlikte feedback bırakmış,bazıları kendine pozitif verirsem bana da pozitif bırakacaklarını söylüyor.Pek üstünde durmadığım bir konuydu.
Aslında bundan sonra bende şart koşacağım,ver artıyı al artıyıCool
feedback trade yapan kullanicilari ebye sikayet etmeniz gerekir.
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
Bu satıcılar postaların geçikmesi durumunda,hemen cevap verip,resend yada refund teklif ediyorlar,verdikleri emeğin ve ilginin hakkını istiyorlarmış gibi sanki...
masum bir şey gibi geldi bana...

(21/01/2013, Saat: 21:19)lathrodectus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: feedback trade yapan kullanicilari ebye sikayet etmeniz gerekir.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ebay alışveriş Format/s 14 12,526 06/03/2019, Saat: 08:36
Son Yorum: ahraz
  ebay.de de üzerime kalan çelik ustura pilotic 4 4,134 25/09/2017, Saat: 18:13
Son Yorum: pilotic
  ‘Yasaklı’ PayPal ile eBay alışveriş rehberi feltro 1 3,513 23/12/2016, Saat: 17:25
Son Yorum: msakalli
  eBay Dovo ustura nasıl? firavun 6 9,047 14/02/2013, Saat: 15:44
Son Yorum: firavun
  EBAY GÜVENİLİR SATICI YURDASAL1 5 9,290 10/07/2012, Saat: 23:15
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: