Tıraş Malzemesi Satan Salaş Yer
jv4s2g.jpg

ftj0xl.jpg

2cctfz8.jpg

evet arkadaşlar bugun öylesine dolaşıyordum böle bi yer dikkatimi çekti değişik ilginc şeyler satıyordu dükkanda ama dükkan şansıma ogün kapalıydı eski bir çok ürün var tıraş bıçağı ustura fırça v.s fırsat bulursam gidip bir çok şey alıcağım güzel bi yer sırf tıraş vb ürünler satılıyor toptancı değil kendi haline kucuk bi dükkan

bir diğer yer ise büyük bir dükkan o dükkanda a dan z ye bütün tabac ürünleri vardı sabunundan parfumune gri mavi şişeli men ürünleri v.s hepsi vardı

tabacın bütün ürünlerinin kokusunu denedim aman aman bir koku değil bence millet neden bu kadar sarmıs bu kokuya açıkcası hayal kırıklıgına ugradım kaliteli bir tütün kolanyasına biraz karanfil , biraz zencefil çok azda saf vanilya ekledinmi daha iyi bir kokuya sahip olur. porselen kutulu tabac 70 tl idi acıkası o para etmez diye düşündüm diğer ürünleride pahalıydı adamla muhappetimiz oldu genelde avukatlar doktorlar bürokratlar a veriyormus bu ürünleri tayyip erdoğanın özel berberi nin kullandığı ürünü gösterdi böle ahşap tabagın içinde adam resimli bir sabun adam tabak yerine bunu öneriyorum dedi güzel bi gündü bu son gittiğim yer güvercin ticaret diye bi yer böle janjan lı bi yer ürünler pahalı ama bir çok amerikan ithal ürünler var gitmenizi tavsiye ederim burda ustura jilet makina fırça yok onun dısında ki tıraş ürünleri var
en sondakı resımde altta fatip var
fatipe istiyor burası acaba?
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Semih ticaret ankara zafer çarşısı, gözlerim bana oyun oynamıyorsa. Orada da aynı ürünler camekanda aynı şekilde duruyordu. Ya da ben yanılıyorum. Big Grin bilemedim şimdi.
güzel paylaşım vay be daha nereler çıkacak karşımıza bu zamana kadar nasıl kimse bulamadı bu dükkanı forumda ilginç forumumuzun istihbaratı iyi sanıyodum teşekkürler yarhasan.
sessizliğin içinde sessizce oturan adam.
yarhasan detay ver neresi burası, yarın yağmalayalım. Big Grin

edit:
tekrar okudum da güvercin ticaret amerikan pazarındaydı. işlem tamam. peki bu tabac satan yer neresi?
(15/12/2012, Saat: 03:04)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yarhasan detay ver neresi burası, yarın yağmalayalım. Big Grin

Big GrinBig Grin
sessizliğin içinde sessizce oturan adam.
(15/12/2012, Saat: 03:09)errate Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15/12/2012, Saat: 03:04)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yarhasan detay ver neresi burası, yarın yağmalayalım. Big Grin

Big GrinBig Grin

tabac ürünleri satan yer amerikan pazarı güvercin ticaret

fotograftaki yer zafer çarşısı terzinin karşısı kime sorsanız gösterirler
güvercin ticaret tabac sabun getirmişse bu iyi, fiyatlar uçuktur gerçi.

Bu arada semih saraciye (resimdeki yer) bana fatip için 100 lira fiyat çekti, sonra ne olur son diyince 90 a bırakırım dedi, "paul o fiyata 2 tane yolluyo kargo dahil" diyemedim, onun yerine "altın kaplama mı bu yaf amma da pahalıymış ben babama alacam, pazardan alıyım eniyisi" dedim. "Onlar dayanıksız olur" dedi, "yaf 1 lira zaten alırım 5-10 tane kullansın" diyiverdim. merkur 41c için de 130 lira istedi hayırlı işler diyip çıktım. Big Grin
Bilgi ve fotoğraflar için teşekkürler.
Bunlar yurtdışında daha ucuz diyip uyandırmamak lazım Smile Sektör yeterince büyürse gün gelir tıraş malzemelerini de yasaklarlar.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Türk Tıraş Ürünleri Satıcıları ve Siteleri chevalier 46 54,397 02/12/2022, Saat: 19:23
Son Yorum: thatwickerhat
  Eminönü'de Klasik Tıraş Malzemeleri Satan Dükkanlar Nelerdir? Fatihkorkmaz 1 2,026 25/07/2022, Saat: 00:30
Son Yorum: ArdaSeremet
  Ankara'da Geleneksel Tıraş Ekipmanı Nereden Temin Edilebilir? Haldun 187 186,807 02/04/2021, Saat: 15:29
Son Yorum: mtcn77
  Online Satış Yapan İtalyan Tıraş Malzemesi Siteleri ckeskin 21 38,967 17/07/2020, Saat: 18:06
Son Yorum: İsmetaltan
  İspanya Online Tıraş Malzemeleri Satan Firmalar Soner 1 4,578 30/05/2020, Saat: 19:42
Son Yorum: Muhibbi
  Almanya tıraş ürünleri satan internet siteleri Soner 7 4,970 11/05/2020, Saat: 18:58
Son Yorum: Soner
  MALATYA'da geleneksel tıraş ürünleri eyvallah 5 3,963 26/04/2020, Saat: 19:11
Son Yorum: sasevi.2015
  Kalaylı Bakır Tıraş Tası pars 96 90,427 27/02/2020, Saat: 18:24
Son Yorum: habaz
  Bursa'da tıraş ürünleri lim10 19 11,195 27/02/2020, Saat: 17:31
Son Yorum: ArdıçKatranı
  İzmirde tıraş malzemeleri muzoman 20 21,964 22/11/2019, Saat: 09:16
Son Yorum: mustbe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: