İzmirde tıraş malzemeleri
Arkadaşlar İzmir de okuyorum.Ve jilet ile tıraşa meraklıyım ilk olarak ucuz bir makine ve iyi bir kutu jilet alıp denemek istiyorum.Cildim hassas değil ve saç seyrek bir sakalım var .Şimdi size sormak istediğim bir kaç sorum var. İlk olarak( milyonlarca kez sorulan soruyu tekrar sormak istiyorum çünkü diğer konular hep eski tarihli) bana 25 tl altı hangi makineyi ve jileti önerirsiniz.İkinci olarak ise İzmir de böyle bir ürünü nerede bulabilirim(konak yada bornova deyip bırakmazsanız biraz daha ayrıntı verirseniz sevinirim ) son olarak da bana tıraş jeli yada köpüğü yada sabunu tavsiye edermisiniz veya alırken neye bakmam gerektiğini söylermisiniz. Ayrıca sinek kaydı tıraş olmayı seviyorum tıraştan sonra sakalın hafif karartısını görmek istemiyorum bunu nasıl önleyebilirim.Bu yazıyı buraya kadar okuyan herkese yardım edemese bile zaman ayırdığı için çok teşekkür ederim.
(14/11/2013, Saat: 23:13)muzoman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar İzmir de okuyorum.Ve jilet ile tıraşa meraklıyım ilk olarak ucuz bir makine ve iyi bir kutu jilet alıp denemek istiyorum.Cildim hassas değil ve saç seyrek bir sakalım var .Şimdi size sormak istediğim bir kaç sorum var. İlk olarak( milyonlarca kez sorulan soruyu tekrar sormak istiyorum çünkü diğer konular hep eski tarihli) bana 25 tl altı hangi makineyi ve jileti önerirsiniz.İkinci olarak ise İzmir de böyle bir ürünü nerede bulabilirim(konak yada bornova deyip bırakmazsanız biraz daha ayrıntı verirseniz sevinirim ) son olarak da bana tıraş jeli yada köpüğü yada sabunu tavsiye edermisiniz veya alırken neye bakmam gerektiğini söylermisiniz. Ayrıca sinek kaydı tıraş olmayı seviyorum tıraştan sonra sakalın hafif karartısını görmek istemiyorum bunu nasıl önleyebilirim.Bu yazıyı buraya kadar okuyan herkese yardım edemese bile zaman ayırdığı için çok teşekkür ederim.

Merhaba hoşgeldiniz 25 tl altı en verimli makina wilkinson olacaktır metro da 10.99 tl başlangıç olarak arko sabun ve arko krem edinin ve bir fırça bunları heryerden bulabilirsiniz sanırım.sinek kaydı tıraş olmayınız bu tavsiye edilen birşey değil cildinize oldukça zararlı.

Sent from my iPad using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
hoşgeldiniz,
tipsol' un de bahsettiği üzere gaziemir metrodan bir wilkinson makine almak iyi olacaktır, alsancak amerikan pazarında güzel jiletlerin de olduğunu duydum ama gidip bakmak nasip olmadı henüz.
Aramıza hoş geldiniz, özlemini çektiğim güzelim izmirimin kıymetini bilin, bornovayı bilemem ama kemeraltında çok sayıda berber malzemesi satan dükkan olduğunu biliyorum ama yerlerini tam hatırlamıyorum çünkü ayrılalı 3 yıl oldu ama kemeraltında ki esnaf muhakkak yerini bilir.

Bu arada @ohtararan üstadım yaza izmire gelirim orda olursanız bi buluşma ayarlayalım.
Every farewell is a new beginning.
kemeraltında epey aradım denk gelmedim bir türlü, bir daha bakayım o vakit,

başımla beraber, bir haber vermeniz yeterli.

(15/11/2013, Saat: 00:46)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aramıza hoş geldiniz, özlemini çektiğim güzelim izmirimin kıymetini bilin, bornovayı bilemem ama kemeraltında çok sayıda berber malzemesi satan dükkan olduğunu biliyorum ama yerlerini tam hatırlamıyorum çünkü ayrılalı 3 yıl oldu ama kemeraltında ki esnaf muhakkak yerini bilir.

Bu arada @ohtararan üstadım yaza izmire gelirim orda olursanız bi buluşma ayarlayalım.
üstadım mesela benim en son hatırladığım izsu binasının yanındaki sokakta tanssaşın yan tarafından girilen bi han gibi bir yerin içinde kuaför malzemeleri satan ufak bir dükkan vardı orada bulunabilir.

Bir izmirli olarak şunu söyleye bilirim ki kemeraltında aranılan her şey buluna bilinir. Wink sadece biraz bilmek ve birazda vakit harcamak lazım.
Every farewell is a new beginning.
İzmirde varmıdır görerek bakarak konuşarak alışveriş yapacağımız bir yer
Sene 2011 civarları, bir matkap almak icin tum eminonunu dolastım, makita matkap icin pazarlık ustune pazarlık sonucu 270liraya pesin para makita matkabımı aldım. Aksam bilgisayarda takılıyorum, aynı matkabı 270liraya 12 ay karta taksitle nette buldum. O gun karar verdim dukkan satıs olayı, kirası depolama maliyeti vs. derken yok olma yolunda ilerliyor, gelecek online alısveriste diye.
Merak ettiginiz urunu yakınınızdaki bir dukkanda inceleyin, ama satın alma isini internette mutlaka arastırmanızı oneririm. dagın tepesine ol, internet oldugu surece erisemeyecegin urun yok.
Ne diyorsun arkadas biz İzmir diyoruz, sen ne anlatıyon dersen; bende onu diyorum, her yer İzmir, her yer Kastamonu, her yer İstanbul.
http://www.extrashaving.com
http://www.razorus.com.
http://www.n11.com
http://www.hepsiburada.com

Sinek kaydı tıras amacın olursa, onunde uzun ve acı dolu bir yolun var kardesim. Cok yakın sinek kaydı tıras yerine, muzik esliginde zevkli, tahrissiz kızarıksız bir tıras amacın olursa, daha kısa zamanda usta olma yolun var falında. Tercih senin dostum.
Saygılar.
Tişikkirlir Sipirmin.
Kemeraltı çarşısına Mezarlıkbaşı tarafından girince Karagöz kolonyacısı var.
Çok sayıda domuz fırça,ming shi gibi aletler var.
Onun az ilerisinde besa ticarette rimei var.
Tam tarif edemedim Akman pasajının girişini sorarak bulabilirsiniz.Tam karşısındalar.
Başka da bir şey yok İzmir’de...
(15/09/2019, Saat: 14:26)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kemeraltı çarşısına Mezarlıkbaşı tarafından girince Karagöz kolonyacısı var.
Çok sayıda domuz fırça,ming shi gibi aletler var.
Onun az ilerisinde besa ticarette rimei var.
Tam tarif edemedim Akman pasajının girişini sorarak bulabilirsiniz.Tam karşısındalar.
Başka da bir şey yok İzmir’de...

Komşumun dediği kemeraltındaki dükkan Karagöz Güneş İtriyat olarak geçiyor. Aratırsanız adresi ve resimleri çıkıyor. Oraya gideli baya oldu. Domuz fırça ve ming shi vs permasharp, astra gibi jiletleri görmüştüm. Ufak bir dükkan fazla zamanım olmadığı için dikkatli bakamadım. Belki farklı fırça alet ve jilet markaları getirmiş olabilir. Bende bu dükkanı dolaşarak satan çerçicilerden öğrendim. Karagöz dükkanının etrafındaki hırdavatçılarda da farklı ürünler belki bulunabilir. İzmir de farklı ürünleri satan dükkana denk gelirsem paylaşırım.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Türk Tıraş Ürünleri Satıcıları ve Siteleri chevalier 46 54,186 02/12/2022, Saat: 19:23
Son Yorum: thatwickerhat
  Eminönü'de Klasik Tıraş Malzemeleri Satan Dükkanlar Nelerdir? Fatihkorkmaz 1 1,992 25/07/2022, Saat: 00:30
Son Yorum: ArdaSeremet
  Ankara'da Geleneksel Tıraş Ekipmanı Nereden Temin Edilebilir? Haldun 187 186,219 02/04/2021, Saat: 15:29
Son Yorum: mtcn77
  Online Satış Yapan İtalyan Tıraş Malzemesi Siteleri ckeskin 21 38,745 17/07/2020, Saat: 18:06
Son Yorum: İsmetaltan
  İspanya Online Tıraş Malzemeleri Satan Firmalar Soner 1 4,554 30/05/2020, Saat: 19:42
Son Yorum: Muhibbi
  Almanya tıraş ürünleri satan internet siteleri Soner 7 4,939 11/05/2020, Saat: 18:58
Son Yorum: Soner
  MALATYA'da geleneksel tıraş ürünleri eyvallah 5 3,931 26/04/2020, Saat: 19:11
Son Yorum: sasevi.2015
  Kalaylı Bakır Tıraş Tası pars 96 90,035 27/02/2020, Saat: 18:24
Son Yorum: habaz
  Bursa'da tıraş ürünleri lim10 19 11,163 27/02/2020, Saat: 17:31
Son Yorum: ArdıçKatranı
  Kıbrıs'tan Alınabilecek Tıraş Ürünleri osaka23 7 5,588 22/10/2019, Saat: 18:22
Son Yorum: ekindgn

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: