kablosuz interneti kabloluya çevirmek mümkün mü?
http://www.teknobiyotik.com/network/rout...eater.html

Modemin sinyalinin erişemediği uzak mesafelere interneti kablolu olarak getirebilir ve WRN300''ün erişim noktası özelliğinden faydalanarak internete kablosuz olarak erişebilirsiniz. Bunun yanısıra sadece kablolu bağlantıya sahip modeminizi marka bağımsız olarak kablosuz hale getirmekte de kullanabilirsiniz.*
*Modeminizin birden fazla bilgisayara interneti dağıtma (DHCP) desteği bulunması gerekmektedir.

Pratikte su urun ihtiyacini karsilayabilir hocam. Lakin markayi bilmem urunu kullanmadik kefil olmam. Ama istediklerinizi karsiliyor gibi daha detayli arastirmayi yapabilirsiniz internetten. Telefondan zor oluyor benim icin
http://www.tp-link.com.tr/products/detai...TL-WR743ND

linkteki ürün işinizi görür sanırım. wisp (wireless internet service provider) modunda cep telefonunuzdan dağıttığınız interneti alıp, kablolu veya kablosuz olarak dağıtmanızı sağlar.
laptobun ethernetini tvnın ethernetine kablo ile baglayın
denetim masası ağ ve paylaşım merkezi bağdaştırıcı ayarlarını değiştirin
bolumlerine sırası ile girin

laptobun etherneti ile pcnizin etherneti ordaki listede görünecektir
ctrl tuşuna basılı tutarak ikisini seçin
sağ tıklayın bağlantları köprüle deyin

tamamdır Wink

ben bu sekılde 42lv375s lg led tv ile nete çıkıyorum
yazılmını bu şekilde güncelledim
bu şekilde masrafsız halledebilirsiniz
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(11/12/2012, Saat: 00:35)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://www.teknobiyotik.com/network/rout...eater.html
Bu cihaz wireless ag alanini genisletmek icin kullaniliyor. Ethernet girisinden cikis alamazsiniz.

Modemin sinyalinin erişemediği uzak mesafelere interneti kablolu olarak getirebilir ve WRN300''ün erişim noktası özelliğinden faydalanarak internete kablosuz olarak erişebilirsiniz. Bunun yanısıra sadece kablolu bağlantıya sahip modeminizi marka bağımsız olarak kablosuz hale getirmekte de kullanabilirsiniz.*
*Modeminizin birden fazla bilgisayara interneti dağıtma (DHCP) desteği bulunması gerekmektedir.

Pratikte su urun ihtiyacini karsilayabilir hocam. Lakin markayi bilmem urunu kullanmadik kefil olmam. Ama istediklerinizi karsiliyor gibi daha detayli arastirmayi yapabilirsiniz internetten. Telefondan zor oluyor benim icin

(11/12/2012, Saat: 01:13)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://www.tp-link.com.tr/products/detai...TL-WR743ND

linkteki ürün işinizi görür sanırım. wisp (wireless internet service provider) modunda cep telefonunuzdan dağıttığınız interneti alıp, kablolu veya kablosuz olarak dağıtmanızı sağlar.
WISP adli cihazlarindan alinan baglantiyi dagitmak icin kullaniliyor. Wireless bridging destegi bu cihazda da yok.

(11/12/2012, Saat: 01:27)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: laptobun ethernetini tvnın ethernetine kablo ile baglayın

tamamdır Wink

Evet bu en ekonomik ve kolay yontem.
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
5800 symbian telefon internetimi laptopa yansıtıyordum. Laptop ne zamandır bozuk ama android tabletim var. Telefondaki interneti tablete yansıtamıyorum tablet interneti (telefonu) görmüyor. Bir yöntemi var mı acep?
(02/10/2013, Saat: 17:56)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 5800 symbian telefon internetimi laptopa yansıtıyordum. Laptop ne zamandır bozuk ama android tabletim var. Telefondaki interneti tablete yansıtamıyorum tablet interneti (telefonu) görmüyor. Bir yöntemi var mı acep?

Android tabletiniz, ad-hoc yayın yapan 5800 telefonunuzu görmez ama iphone ve ipad cihazlar bu bağlantı türünü görür.
www.tekyumruk.com
(11/12/2012, Saat: 01:27)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: laptobun ethernetini tvnın ethernetine kablo ile baglayın

tamamdır Wink

slm kardeş bende samsung d6000 led tv var senın dedıgın gıbı yaptım baglantıyı ama tv de ınternete baglanamadım bırseylerı eksıkmı yapıyorum acaba yardımcı olursanız sevınırım
baglatıları koprule dedıgınızde
yasadıgınız sorun nedır?
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(01/01/2014, Saat: 22:13)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: baglatıları koprule dedıgınızde
yasadıgınız sorun nedır?

bağlantıyı kopru yapıyorum orda sorun yok kabolu baglant baglandı dıyo fakat tv den ayarlardan bakıyorum ınternet ayarlarına ınternet yok dıyo kablonun takılı olduguna emın olun dıyo acaba tv de bırseymı yapmam gerekıyo

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Türkiye ye İnterneti Sevdiren 17 Unutulmaz Forum Sitesi mustbe 4 3,354 15/10/2019, Saat: 14:31
Son Yorum: onurcakmak
  Kablosuz modem sorunu tipsol 19 14,615 30/03/2015, Saat: 23:17
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: