Perma Multi Sharp
Bu tıraş bıçağı bir yerden elime geçti;jelatinli plastik kutusunda;kullanmadım henüz,nasıl bir bıçaktır?nerede üretilmiştir şimdilik soru işareti.

i6400309_goruntu0293.jpg
i6400300_goruntu0287.jpg
Arkadaslar, Gercekten bu jilet hakkinda bilgisi olan yokmu Sad bende fena halde merak etmekteyim. bizim perma ila ayni urunmudur acaba?
lordum şu jilete bi el atsan nedir kimdirmerak ettik
sessizliğin içinde sessizce oturan adam.
Devami olmayacak urun icin endiselenmeyelim arkadaslar bir tiras iki tiras hop bitti ee eski hatiralarda kalacagina hic olmamak daha iyi :p
Aynı jiletten var bende de. Hatırlarsanız kartal çelik fabrikası Amerikan permadan bu jiletin isim ve üretim haklarını almış ve ülkemizde permasharp olarak üretmeye başlamıştı. İşte bu jilet amerikan yapımı orjinal perma. Pek iyi bir çeliğe ve kesinliğe sahip değil. Aslında bizim plastik kutulu türk yapımı permasharplarımızla oldukça benzer yapıda. Fakat şimdiki p&g tarafından rusyada yaptırılan karton kutulardaki permasharpların yanına bile yaklaşamıyor. O yüzden ancak tatlı bir anı olarak koleksiyonda saklayabilirsiniz. Zaten çok nadir bulunan kullanım praktikesi olmayan bir jilet.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
(04/12/2012, Saat: 00:52)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynı jiletten var bende de. Hatırlarsanız kartal çelik fabrikası Amerikan permadan bu jiletin isim ve üretim haklarını almış ve ülkemizde permasharp olarak üretmeye başlamıştı. İşte bu jilet amerikan yapımı orjinal perma. Pek iyi bir çeliğe ve kesinliğe sahip değil. Aslında bizim plastik kutulu türk yapımı permasharplarımızla oldukça benzer yapıda. Fakat şimdiki p&g tarafından rusyada yaptırılan karton kutulardaki permasharpların yanına bile yaklaşamıyor. O yüzden ancak tatlı bir anı olarak koleksiyonda saklayabilirsiniz. Zaten çok nadir bulunan kullanım praktikesi olmayan bir jilet.

Türkiye'de 7 O Clock satılmama nedeni, P&G'nin Permasharp adını satın alması mıdır? Zaten PermaSharp adı altında jilet satıyoruz 7 O Clock'a lüzum yok mu demişler?.
(05/12/2012, Saat: 17:52)Wilkinson Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(04/12/2012, Saat: 00:52)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aynı jiletten var bende de. Hatırlarsanız kartal çelik fabrikası Amerikan permadan bu jiletin isim ve üretim haklarını almış ve ülkemizde permasharp olarak üretmeye başlamıştı. İşte bu jilet amerikan yapımı orjinal perma. Pek iyi bir çeliğe ve kesinliğe sahip değil. Aslında bizim plastik kutulu türk yapımı permasharplarımızla oldukça benzer yapıda. Fakat şimdiki p&g tarafından rusyada yaptırılan karton kutulardaki permasharpların yanına bile yaklaşamıyor. O yüzden ancak tatlı bir anı olarak koleksiyonda saklayabilirsiniz. Zaten çok nadir bulunan kullanım praktikesi olmayan bir jilet.

Türkiye'de 7 O Clock satılmama nedeni, P&G'nin Permasharp adını satın alması mıdır? Zaten PermaSharp adı altında jilet satıyoruz 7 O Clock'a lüzum yok mu demişler?.

Bilemeyiz, belki.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Ben de açılmamış bir kutu buldum açayım mı koleksiyon için saklayayım mı? Ne dersiniz?
Aynı paketten bende de bir tane mevcut, tıraşı Lord'un dediği gibi şimdiki perma sharp a yaklaşamaz. Günlük tıraşlarda da başarısız olur diye düşünüyorum.
Katılma tarihi: 2011

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Perma Sharp Süper Jilet papazerigi 1,011 1,013,646 14/09/2023, Saat: 18:00
Son Yorum: Mecanica
  Dorco Super Sharp Naci Erdem 16 7,528 13/05/2023, Saat: 00:04
Son Yorum: BAYsubjeckt
  Berberler için özel perma sharp Emirhan 6 3,323 29/04/2021, Saat: 23:46
Son Yorum: Efrasyab
  Gillette 7 o'clock Sharp Edge Yellow Pack baduruk 362 288,113 05/01/2021, Saat: 09:29
Son Yorum: Oldstyle
  Astra Superior Platinum vs Perma-Sharp Super papazerigi 61 105,005 13/01/2020, Saat: 22:11
Son Yorum: sohayli
Wink Eski jiletler perma ulaş2626 16 11,989 17/10/2018, Saat: 09:13
Son Yorum: kral arthur
  Bu Perma Sharp'lar Orjinal mı? osisis 36 27,428 01/03/2018, Saat: 09:10
Son Yorum: raptiye
  Yeşil Jelatinli Yarım Perma Sharp Kalfa 14 19,294 09/02/2017, Saat: 11:22
Son Yorum: AC@DC

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: