Gelir testi
sizin ikametgah adresiniz neresi ise oraya ziyarete geliyorlar zaten muhtardan belge ile gidiyosunuz sizi evde bulamadılar mı not bırakıyorlar uğramanız için sabah erken saatte vakfa gidip yetkili memurla görüşüp sorularını cevaplıyorsunuz devlete borcun varsa heryerde karşına çıkar hastane ve ilaçtan yararlanamazsınız borçlu göründüğünüz için ve en yüksek bedelden borçalandırılıyorsunuz gelir testine girmezseniz tehdit resmenUndecided
sessizliğin içinde sessizce oturan adam.
(14/11/2012, Saat: 01:26)errate Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sizin ikametgah adresiniz neresi ise oraya ziyarete geliyorlar zaten muhtardan belge ile gidiyosunuz sizi evde bulamadılar mı not bırakıyorlar uğramanız için sabah erken saatte vakfa gidip yetkili memurla görüşüp sorularını cevaplıyorsunuz devlete borcun varsa heryerde karşına çıkar hastane ve ilaçtan yararlanamazsınız borçlu göründüğünüz için ve en yüksek bedelden borçalandırılıyorsunuz gelir testine girmezseniz tehdit resmenUndecided

şu askerlik geçsin bakacam hal çarsine, şurada 3-4 haftam kalmış ağız tadıyla sivil hayatımın son demlerinin tadını çıkarmama izin vermiyorlar Angry
(14/11/2012, Saat: 00:58)ahmet67 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O parayı ödemek yerine,imkanınız var ise bir yerden kendinizi sigortalı gösterin arkadaşlar.En azından emekliliğe sayılırConfused

ikisinide ödeme imkanınız yoksada
yinede sigortalı olun borclanmanız bir işe yarasın enazından

ben öyle yapıyorum

gss denen neydu belirsiz birşey yerine bağkura borçlanıyorum

ikisindede borcunuz varken faydalanamazsınız sağlıktan ama

gün gelir oderseniz gssyi havaya ödersiniz
bagkur emekliliğinize sayılır...
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
ikisinide ödeme imkanım yok bağkura borcum yok ama gss ye mecburen borçlanıyorum başvurmama rağmen sonucunuda sormaya gitmedim ama e devletten baktığımda hala g2 yazıyo yani borçlu gözüküyorum o zaman naapcaz
erken davranıp dırek bagkurlu olsaydınız gss borcu ısletemezlerdı

sımdılık o gss borcu her halıkarda odenecek ve faız ısleyecek
bıran once bagkura gecıp barı bundan sonrakı borclanmanızın
bagkurdan olmasını onerırım
(14/11/2012, Saat: 01:34)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14/11/2012, Saat: 00:58)ahmet67 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O parayı ödemek yerine,imkanınız var ise bir yerden kendinizi sigortalı gösterin arkadaşlar.En azından emekliliğe sayılırConfused

ikisinide ödeme imkanınız yoksada
yinede sigortalı olun borclanmanız bir işe yarasın enazından

ben öyle yapıyorum

gss denen neydu belirsiz birşey yerine bağkura borçlanıyorum

ikisindede borcunuz varken faydalanamazsınız sağlıktan ama

gün gelir oderseniz gssyi havaya ödersiniz
bagkur emekliliğinize sayılır...

Buda mantıklı bir yol.
Ancak bir ara"bağkurunu ödemeyene hapis cezası geliyor" diye bir yazı okumuştum.Umarım böyle bir durum yoktur.
her turlu alacak tahsıl edılemezse hacız
hacız edılecek bırsey yoksada hapıs yoluna basvurulur

gssyı bundan muaf tutan bırsey yok

kaçarı yoksa enazından borç işe yarar birşey için birikmeli

borclarım katlandıkca katlanıyor durdurkyere
yapacak birsey yok anayasa mahkemesine kimse gitmedi henuz

tek yol anayasa mahkemesi
(14/11/2012, Saat: 02:45)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: her turlu alacak tahsıl edılemezse hacız
hacız edılecek bırsey yoksada hapıs yoluna basvurulur

gssyı bundan muaf tutan bırsey yok

kaçarı yoksa enazından borç işe yarar birşey için birikmeli

borclarım katlandıkca katlanıyor durdurkyere
yapacak birsey yok anayasa mahkemesine kimse gitmedi henuz

tek yol anayasa mahkemesi

Her türlü hapis cezası varsa dediğiniz yol gerçekten mantıklı.
(14/11/2012, Saat: 16:49)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu konu ailesiyle yaşayan üniversite mezunu bekar kızlarda farklı mı arkadaşlar ?

25 yaşından sonra bay-bayan fark etmiyor diye biliyorum üstadım.
bugün sosyal yardımlaşma vakfına gittim başvurumun sonucunu öğrenmeye en alt limit olan 35 tl den işlem yapılmış ne kadar borcum olduğunu sorduğumda bilmediklerini ziraat bankasına ödeme yapılabileceğini ordan öğrenebileceğimi söyledi memur itiraz etsem nereye etcem diye sordum bağlı bulunduğum sgk kurumuna başvurma gerektiğini söylediler.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gerçeği biliyor olmak,anladığınız anlamına gelir mi? ahraz 26 13,709 08/02/2019, Saat: 17:23
Son Yorum: ahraz

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: