traditionalshaving.co.uk
hayırlı olsun, şimdi postacının sevinçli paketi getirmesini bekleyeceksiniz. herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz, postacıya bahşiş verince seviniyor gerçi Smile traditional 7-10 gün arası ulaşıyor. connaught 3 günde bu arada.

psycho evvel davranmış Smile kusura bakmayın, sözün üstüne yazmış gibi olmuşum.

(14/11/2012, Saat: 21:21)zamazingo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar traditionalshaving.co.uk sitesinden EJ DE89L aldım dün gece.
Yurtdışı alışverişten pek anlamıyorum. Şu dakikadan sonra yapmam gereken nedir?
Sanırım paket takibi yapamıyoruz.
Ha bir de kargoya para ödeyecek miyim nasip olur da gelirse?

Saygılar..
(14/11/2012, Saat: 21:35)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hayırlı olsun, şimdi postacının sevinçli paketi getirmesini bekleyeceksiniz. herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz, postacıya bahşiş verince seviniyor gerçi Smile traditional 7-10 gün arası ulaşıyor. connaught 3 günde bu arada.

psycho evvel davranmış Smile kusura bakma, sözün üstüne yazmış gibi olmuşum.

(14/11/2012, Saat: 21:21)zamazingo Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar traditionalshaving.co.uk sitesinden EJ DE89L aldım dün gece.
Yurtdışı alışverişten pek anlamıyorum. Şu dakikadan sonra yapmam gereken nedir?
Sanırım paket takibi yapamıyoruz.
Ha bir de kargoya para ödeyecek miyim nasip olur da gelirse?

Saygılar..

Olsun psycho gibi bi şekeri de siz hakettiniz Smile
Konunun başında bir arkadaş 10 lira kargo ödedim filan demiş o yüzden kafam karıştı.

Beklemesi gerçekten zor Smile
Askerde tezkere sayar gibi Big Grin
Siz isteyin yazdıklarımı hemen silerim Ohtararan dostum. Sizi tekrardan buralarda görmek sevindirici. Big Grin
estafurullah, çok teşekkür ederim, tekrar sizlerle olmak ta benim için pek sevindirici Blush

evet beklemesi zor oluyor, gerçi sonunda deyiyor sabrımmıza Smile dostumuz sterlin olan kargo ücretinden bahsediyor, alışverişi yaparken ödediğimiz. kafanız karışmasın.

(14/11/2012, Saat: 21:44)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Siz isteyin yazdıklarımı hemen silerim Ohtararan dostum. Sizi tekrardan buralarda görmek sevindirici. Big Grin
(14/11/2012, Saat: 22:15)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: estafurullah, çok teşekkür ederim, tekrar sizlerle olmak ta benim için pek sevindirici Blush

evet beklemesi zor oluyor, gerçi sonunda deyiyor sabrımmıza Smile dostumuz sterlin olan kargo ücretinden bahsediyor, alışverişi yaparken ödediğimiz. kafanız karışmasın.

(14/11/2012, Saat: 21:44)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Siz isteyin yazdıklarımı hemen silerim Ohtararan dostum. Sizi tekrardan buralarda görmek sevindirici. Big Grin

He anladım doğru 3,5 pound kesmişlerdi. Toplam tam 20,00 pounda aldım 89L modelini uygun mudur? Yani 59 TLye geldi.
Çok kararsız kaldım düz model mi lined model mi diye dedim biri diğerinden az da olsa pahalı ise az da olsa daha iyidir Big Grin
connaught veya TS.co.uk arasındaki teslimat süresi farkının sitelerden kaynaklı olduğunu hiç sanmıyorum. ben ikisinden de aynı sürede alıyorum. zaten ikisi de aynı posta hizmetini kullanıyor Wink
ben de öyle tahmin ediyorum, aynı ülkedeler nasıl olsa Smile yolda belki birşeyler olmuştur, lakin connaught hep erken geliyor ve bana daha samimi geliyor nedense.

makineler konusunda pek bilgili değilim diğer arkadaşlar gibi lakin zannediyorum ki yalnızca sap farkı var bu modellerde, kafa mühle r89, r107, r106 ve ej de89' un modellerinde aynı. balans farkı olabilir saplardan ötürü, ona lafım yok Smile
ama TS.co.uk da şeker gönderiyor Big Grin. Ayrıca bildiğim kadarıyla connaught indirim kodu vermiyor. bana da connaught sırf bu yüzden çok burnu havada gibi geliyor. ama çeşitliliğine kesinlikle laf edemem connaughtun.
Saygılarımla
EJ de tek kafa var. 86 87 modellerindeki fark sapın siyah be fildişi plastik olması.
(14/11/2012, Saat: 22:27)zamazingo Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(14/11/2012, Saat: 22:15)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: estafurullah, çok teşekkür ederim, tekrar sizlerle olmak ta benim için pek sevindirici Blush

He anladım doğru 3,5 pound kesmişlerdi. Toplam tam 20,00 pounda aldım 89L modelini uygun mudur? Yani 59 TLye geldi.
Çok kararsız kaldım düz model mi lined model mi diye dedim biri diğerinden az da olsa pahalı ise az da olsa daha iyidir Big Grin

En uygun fiyat şimdilik o,tsr indirimli ve kargo dahil
düz olan £18,50 (50-55 tl arası),
lined olan £20,00 (55-60 tl arası),

Bana sorarsanız lined olan biraz daha iyidir tabi ama BARLEY hepsini döver.
O da şu anda shaving.ie de kargo dahil £27.58 (75-80 tl arası).

Alternatif Muhle R89 connaughtta kargo dahil £23,30 (65-70 tl arası)

Hepsi aynı kafa, sadece sap değişik. Bunlar dışında siyah ve fildişi renklerinde düz ve octagonal(köşeli) olanları var, altın kaplama versiyonlar var, bir de chatsworth serisi var ki oralara hiç girmiyorum. Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu papazerigi 103 112,211 09/08/2016, Saat: 16:11
Son Yorum: ratapan
  traditionalshaving.com taskind 2 6,347 07/09/2014, Saat: 18:46
Son Yorum: Eskiuyebyr
  traditionalshaving.co.uk den nasıl indirim alabiliyoruz acil yardım mascot 7 11,743 27/09/2013, Saat: 08:13
Son Yorum: free_style
  Traditionalshaving + gümrük sorunları mı? ohtararan 1 5,988 26/04/2013, Saat: 17:31
Son Yorum: ohtararan
  Traditionalshaving.com.. teks55 81 83,838 07/08/2012, Saat: 23:16
Son Yorum: pars

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: