Kredi masraflarını nasıl geri alırım?
dosya-masrafini-geri-almak-isteyenlere-k...24810.Jpeg

Son on yılda tüketici,konut,araç kredisi kullanmış arkadaşlar
dosya masraflarınızı geri alma şansınız var
tüketici lehine yargının kararları var

2005 ve 2008 yıllarında araç kredileri kullanmıştım,alınan dosya masraflarının iadesi için bankalara talep de bulunacağım , yapmanız gereken kredi kullandığınız bankaya başvurmak,sonrasında da büyük ihtimalle 3 yada 4 ay sürecek kazanacağınız davayı açmak

verdiğim linklere göz atın . . .

http://www.karsiliksizcek.net/2012/08/tu...larnn.html
http://finanshaber.mynet.com/detay/ekono...irim/81256
http://www.bilgimanya.com/kredi-dosya-ma...ekce/12800
alabılen var mı masrafları
eger alabılınecekse super olur
cunku bende 2 tane krdı var Big Grin
Parasını alabılırsem masrafların; hespıne tıras malzemesı ve parfum almayı dusunuyorum
Şimdiden burnuma kokuları geldı
Yalnız bı ara arastırmıstım ben kaymakamlıktan muracat edıp adlıyenın bı bırımıne dava acmak gerekıyor dıye duymustum
Birde davanın sonuclanmasında bı sıkıntı var dıye duymustum su an aklımda degıl ama tekrar arastırma surecıne gırebılırım
Birde arkadaslar bu bankalar en ıyı avukatlarla calısıp ona gore kredı sozlesmesı hazırlatıyorlar avukatlarına
Sizce avukatlar kredı sozlesmesınde kredı masraflarını gerı alınabılecek pozsıyonda bır acık bırakmıslar mıdıır ?
verdiğim linklerde aşağıdaki bilgiler varIdea
dava açıp kazananlar var diye biliyorum

a- Dosya masrafı miktarı 1.161,67.-TL’nin altında ise bulunduğunuz ilçenin Tüketici Hakem Heyetine dilekçe ile başvurunuz.

b- Dosya masrafı 1.161,67.-TL’nin üstünde ise doğrudan Tüketici Mahkemelerine dava açılmalıdır. Tüketici mahkemesi bulunmayan yerlerde Asliye Hukuk Mahkemelerine başvurulması yeterlidir.
(12/10/2012, Saat: 10:29)burakoner0681 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: alabılen var mı masrafları
eger alabılınecekse super olur
cunku bende 2 tane krdı var Big Grin
Parasını alabılırsem masrafların; hespıne tıras malzemesı ve parfum almayı dusunuyorum
Şimdiden burnuma kokuları geldı
Yalnız bı ara arastırmıstım ben kaymakamlıktan muracat edıp adlıyenın bı bırımıne dava acmak gerekıyor dıye duymustum
Birde davanın sonuclanmasında bı sıkıntı var dıye duymustum su an aklımda degıl ama tekrar arastırma surecıne gırebılırım
Birde arkadaslar bu bankalar en ıyı avukatlarla calısıp ona gore kredı sozlesmesı hazırlatıyorlar avukatlarına
Sizce avukatlar kredı sozlesmesınde kredı masraflarını gerı alınabılecek pozsıyonda bır acık bırakmıslar mıdıır ?

Bir arkadaşım davay kazandı.Ancak banka davayı temyize götürdü.Hakem heyetine göre amaç süre uzatmakmış.
kanunlar böyle
süreyi uzatmak için
davaya gelmezler
mazeret sunarlar
temyize giderler
çamura yatarlar
ihtilaf hocam sonuç ne oldu?
Tüketici hakem heyetine başvuru yapabilirsiniz.
Es es es ki ki ki eski eski es
Bankaya yazdım,sonuç gelmedi bir daha yazacağım.
Yargıtay geçtiğimiz aylarda bu konuda kesin kararını vermiş bulunuyor..

Kredi çekilirken dayanaksız, mesnetsiz ve hukuk dışı alınan masrafların kredi çeken kişilere iadesine..

Dava açılması iktiza ediyor, beklemeyin dava açın derim hemen avukatınıza talimatı verin..
İyi söyledin üstadım ama zaten bizim kredi masrafı 500 avukatın o is icin alacağı 500 aynı hesap dimi?
e mail adresim tipsol@me.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ergenlik döneminde doğru beslenme nasıl olmalı ? İnce 10 3,950 19/08/2020, Saat: 17:52
Son Yorum: İnce
  Evde Zeytin Nasıl Yapılır? Yagmurari 2 1,963 04/01/2020, Saat: 02:27
Son Yorum: MetsGo
  Sarı nubuk bot nasıl boyanır? 3RD1 7 7,491 04/03/2019, Saat: 13:17
Son Yorum: dikdik_s
  Yüzde istenmeye tüyler nasıl alınmalı ? Prove 14 7,337 07/09/2017, Saat: 19:50
Son Yorum: Prove
  UCUZ OLURSA SEIKO 5 ALIRIM DİYENLER impaticaret 7 5,720 08/04/2017, Saat: 18:40
Son Yorum: SumNauta
  PayPal Geri Geliyor Mart 2017 yener 0 2,618 14/10/2016, Saat: 20:51
Son Yorum: yener
  İş hayatımızda nasıl giyim tercih ediyoruz ? hamdib 28 22,309 27/01/2016, Saat: 20:04
Son Yorum: Arkoadami
  Telefon kablosu nasıl bağlanır ? hamdib 7 61,947 23/01/2016, Saat: 14:46
Son Yorum: dikdik_s
  Bu nasıl bir kazıktır böyle taskind 2 4,934 05/11/2014, Saat: 22:39
Son Yorum: mavi
  Diş nasıl fırçalanmalı? totan35 10 16,110 03/10/2014, Saat: 23:47
Son Yorum: siralexf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: