Son zamanlarda fazla aktif olmayan üyelerimiz nerelerde ?
(26/01/2017, Saat: 00:20)korgunv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @kayhan
@pars
@mancho
@martin

Ben bu siteye, @mancho'nun yorumlarından dolayı üye oldum. O da ortalıkta yok Sad Sad
Üstadlar, düştük bir hayat derdine iş ev arası mekik dokuyorum, günde 11-12 saat çalışarak geçiyor. Nasılsınız?
Acta est fabula, plaudite.
(30/04/2017, Saat: 19:03)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstadlar, düştük bir hayat derdine iş ev arası mekik dokuyorum, günde 11-12 saat çalışarak geçiyor. Nasılsınız?

Ooho @Bruce üstad hoşgeldiniz safhalar getirdiniz Smile Ne dinliyorsunuz ? ve Günün tıraşında ki paylaşımlarınızı özlemiştik doğrusu Blush
Bizde yuvarlanıp gidiyoruz işte .. Allah kolaylık versin .. cümlemize

Saygı ve Sevgilerimle ..
@Bruce Hocam Kolay gelsin,özlettiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
bir yıl daha bitiyor
düşlerim,tasarılarım,yarım kalmış onca şey
her yıl biraz daha kısalıyor bir öncekinden
bana mı öyle geliyor yoksa daha hızlı mı ilerliyor zaman
insan yaşlanırken?
@Serjames @ahraz hoşbulduk Smile Çeilk ustura tıraşına başlamayı düşünüyorum bu aralar.
Acta est fabula, plaudite.
(30/04/2017, Saat: 22:25)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Serjames @ahraz hoşbulduk Smile Çeilk ustura tıraşına başlamayı düşünüyorum bu aralar.

Merhaba üstat. Dönüşünüz muhteşem olacak anlaşılan
(30/04/2017, Saat: 22:25)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Serjames @ahraz hoşbulduk Smile Çeilk ustura tıraşına başlamayı düşünüyorum bu aralar.

Allah sabır versin Big Grin
Çelik başlangıçta bir süre uğraştırır , istenileni bir türlü vermez .. Ama bir oturdumu da başka aletlere el gitmez ..
Bileme , taş vs. ayrı bir keyif ..
İşler güçler yüzünden pek fırsat bulamıyorum yazmaya tıraş olmaya da başladım lakin Wilkinson Sword ile devam ediyorum bütün tıraşı 10 dakika içinde hallettigim için sizler gibi keyif ve zevk ile tıraş olma şansım ne yazık ki yok

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
@Hendry1237 komşum evinize hoşgeldiniz.Lütfen fırsat buldukça forumda aktif olun ve paylaşımlarda bulunun.Geltır ın zenginliği bu paylaşımlarda.
de te fabula narratur.!
Hoş buldum valla is saatleri bazen o kadar yorucu oluyor ki gündüzü uyuyarak geceyi çalışarak geçiyorum. Bir de telefon bozuktu bir süredir yeni telefona geçiş sağladıktan sonra biraz daha aktif olmaya çalışırım sizler gibi keyif ile tıraş olmaktan ziyade angarya bir iş olarak görüyorum tıraş olmayı ondan pek tıraş konularında aktif olamıyorum. Abimin yıllar önce verdiği jiletle yeni yeni kullanmaya başladım. Kendime uygun jileti seçmeye çalışıyorum hala. Burdan @ohtararan a selamlar
Ek olarak şu aralar en çok dikkatimi verdiğim bilgisayar toplama ve akıllı telefon konusunda küçük bilgiler vermeye çalışacağım.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  800'den Fazla İthalat Ürününe Ek Gümrük Vergisi ahbap 8 3,664 21/05/2020, Saat: 00:48
Son Yorum: Erdi
  Avukat üyelerimiz Lord Sparhawk 2 3,108 06/09/2019, Saat: 17:38
Son Yorum: ibrahimbayram
  Aktif Monitör Tavsiyesi theunnamed 13 15,919 11/07/2018, Saat: 03:22
Son Yorum: rewolwer_
  Konut Kredisi - Borçtan daha fazla kredi çekmek ? theunnamed 2 6,755 02/09/2013, Saat: 22:31
Son Yorum: theunnamed
Bug Muaynesi olmayan aracı alırken işlem sırası BigHillMe 10 10,378 27/07/2013, Saat: 03:57
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: