Frank Shaving Finest Badger Hair Shaving Brush Chubby 26mm
Sapin fiyatlarini tek tek sordugumda dahi 5 dolar chubby sap daha pahaliydi ki bu farktan sonra arada birkac dolar kaliyor cok da dert degil biz alirken %10 daha ucuzdu direk alinca da ebay komisyonu yoktu yine uyguna geldi sayilir yuzdeki his super. Sizin normal 26 mm konudaki fotograflarda killar daha ayrik duruyor 4 mm fark yuzundende olabilir ama bu uzunluk tammis. Bu bile biraz biraz yuzde yyiliyor 57mm dusunemiyorum bile
bendeki 26mm cok zor kuruyor askisina asiyorum dolabta bekletmiyorum o zaman hic kurumuyor sizde de oylemi?
(15/08/2012, Saat: 01:01)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bendeki 26mm cok zor kuruyor askisina asiyorum dolabta bekletmiyorum o zaman hic kurumuyor sizde de oylemi?

Benim finest 1-2 saate kupkuru oluyor. Duruladiktan sonra zaten guzelce silkeliyorum 3-4 kere ki suyu cikiyor asla elimle sikmiyorum zarar vermekten korkutugum icin Smile semogue 1305 domuzum ise ayni yontemle geceden sabah bile kurumuyor ortasi nemli kaliyor porsuk beni sasirtti
(15/08/2012, Saat: 01:06)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15/08/2012, Saat: 01:01)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bendeki 26mm cok zor kuruyor askisina asiyorum dolabta bekletmiyorum o zaman hic kurumuyor sizde de oylemi?

Benim finest 1-2 saate kupkuru oluyor. Duruladiktan sonra zaten guzelce silkeliyorum 3-4 kere ki suyu cikiyor asla elimle sikmiyorum zarar vermekten korkutugum icin Smile semogue 1305 domuzum ise ayni yontemle geceden sabah bile kurumuyor ortasi nemli kaliyor porsuk beni sasirtti

allah allah buranin havasi da kupkuru neden kurumuyor ki. test ettim kahve kupasina (derinlik 6-7cm) batirinca suyun tam yarisini cekiyor. sizdekiler de oyledir sanirim. ben de salladim olmadi elimle de sIktIm sonuc pek farketmedi. sonucta su tutmasi iyi birsey herhalde?
(15/08/2012, Saat: 01:19)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15/08/2012, Saat: 01:06)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

allah allah buranin havasi da kupkuru neden kurumuyor ki. test ettim kahve kupasina (derinlik 6-7cm) batirinca suyun tam yarisini cekiyor. sizdekiler de oyledir sanirim. ben de salladim olmadi elimle de sIktIm sonuc pek farketmedi. sonucta su tutmasi iyi birsey herhalde?

Bende sizin gibi deneme yaptim. Once kahve fincanina su doldurdum sonra fircayi sokmaya calistim ama firca kafasi zor girdi girerkende suyu tasirdi haliyle ama dokulenler 3-4 cm capinda bir dagilim yapti mermer uzerinde ve fircayi icinden cikarinca 1/4 oraninda su vardi dokulen suda dahil olsa herhalde yarilanirdi yani fircalar ayni suyu cekiyor denebilir icinde bekletsem daha cok ceker miydi bilmiyorum ama sokup cikardim. Herhalde benim banyom sizinkinden sicak hemen buharlasabiliyor su Smile 28 derece sicaklikta 2 saatte kuruyor diyebiliriz fircanin tam olarak izleyebilecegim vakit zaman tutarim. Herhalde istanbul havasi hocam nemli hava desem hava neme doygun oldugundan fircadan cikacak su buharini daha zor kabul edecektir nemsiz havaya nazaran bence o yuzden sizinki daha hizli kurumali ama anlamadim ustelik muhtemel ayni knotlarda sizinkidaha yukarida yerlestirilmis varsayim yaparsak kil araliklariniz daha cok oldugundan daha da hizli kurumaliydi. Buyuk ihtimal porsuklarimiz kardes killar degil farkli hasar zamanlarindan farkli dna lara sahipler Smile
yok yok kahve fincani degil kupasi. 6*6cm gibi boyutlari. normal kupadan 2-3 cm kisa sadece. knot 26mm loft 57mm. 24e 54 firca ile 26 ya 57 firca arasinda cok fark olur mu?
(15/08/2012, Saat: 01:43)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yok yok kahve fincani degil kupasi. 6*6cm gibi boyutlari. normal kupadan 2-3 cm kisa sadece. knot 26mm loft 57mm. 24e 54 firca ile 26 ya 57 firca arasinda cok fark olur mu?

Kahve kupasi sanirim nescafenin kirmizi esantiyon diye dagittigi o kupalardan bahsediyorsunuz yoksa bilemiyorum neye benziyor hocam onu da yarin kurumus haliyle denerim suan pek cekmez suyu. Ayrica 24-26 arasindaki farkta 1 mm kalinliginda bir tekerlek gibi olacak ici bos daire ama kenarlari 1mm kenarliginda bilmiyorum anlatabildim mi burada da 1mmkareye dusen kil sayisi fs knotlarda ne kadarsa ortaya cikabilir ama bence yine 50 kila yakin kil cikabilir diye dusunuyorum bilemiyorum tabi atiyorum daha fazla da olabilir ama fark var yone hocam ihtilaf hocam 24mm fs fircasini getirmis gormustum karsilastirmistim ama cok anlayamamistim ilk bakista suan kendisinde ikisi de varken dogru bilgiyi o verecektir bende merak ediyorum tabi. Ote yandan gerxkten bu fircalarda kac kil var acaba yuzumuze nufus eden Smile
Bizim chubby sapa biri silvertip takmış Sad bulb olaydı da alaydım böyle birşeye daha önce gözü çarpan oldu mu arkadaşlar.

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?Vie...641wt_1397
arkadaşlar bende mi bir problem var anlamadım. bir ian ın linklere bakıyorum bir elinize geçen ürünlerin resimlere bakıyorum da bizim ian acaba biraz üçkağıtçılık mı yapıyor ne? Sanki sizinkilerde siyah kıl daha fazla gibi...
inşallah bizim knotlar iyi gelir Confused
Saygılarımla
bendeki chubby nin siyah kıl miktarı 30 civarı
hepsi içeride

dışarıdan bakılınca pure havası veriyor,bunun sebepi knot çevresini saran açık renk kuşak aynı hizada değil

Ian'a açıkca yazdık anlattık

hayırlısı

(28/08/2012, Saat: 23:22)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar bende mi bir problem var anlamadım. bir ian ın linklere bakıyorum bir elinize geçen ürünlerin resimlere bakıyorum da bizim ian acaba biraz üçkağıtçılık mı yapıyor ne? Sanki sizinkilerde siyah kıl daha fazla gibi...
inşallah bizim knotlar iyi gelir Confused
Saygılarımla

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yaqi TwoBand Badger FIrça kerem_tokd 14 2,826 14/05/2023, Saat: 04:23
Son Yorum: kerem_tokd
  Chubby 1 Super Badger - Chubby 2 Super Badger mertcanartan 7 2,664 04/06/2022, Saat: 02:58
Son Yorum: mertcanartan
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 379,754 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Frank Shaving Manchurian Pure Badger Tıraş Fırçası İncelemesi ArdıçKatranı 32 27,487 08/09/2021, Saat: 16:59
Son Yorum: yigit
  Thater 4125 2 2band olive wood brush karakartal 1 1,967 05/08/2021, Saat: 16:58
Son Yorum: karakartal
  Kent BK8 Pure Badger Mutlucan 2 2,394 24/05/2021, Saat: 23:08
Son Yorum: Mutlucan
  Yaqi vs. Frank Shaving dr.akar 7 4,499 21/05/2021, Saat: 02:43
Son Yorum: dr.akar
  Yaqi Yıldızlı Gece 2 Band Badger onur7 17 10,475 27/10/2020, Saat: 22:23
Son Yorum: onur7
  Oumo Brush CK89 22 14,187 23/09/2020, Saat: 17:52
Son Yorum: marv
  Simpson Duke 3 Best Badger Fırça btoprak 70 80,640 30/08/2020, Saat: 17:26
Son Yorum: marv

Hızlı Menü: