FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler
Yine kıyas edilebilmesi için baştan sona : FS25 , Başak , Jaguar 1071

tumtp.jpg
HAYZEN hayırlı olsun inşallah bizimkilerde gelirde biz de foto koyabiliriz,

kullandıktan sonra yorumlarını bekliyorum bol köpüklü tıraşlar
(23/10/2013, Saat: 13:13)hayzen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benimki biraz önce elime ulaştı.İyiki 25mm söylemişim , fotoğraftan anlaşılmıyor , epey ufak bu bile.Kim bilir 21mm nasıl olacaktı.Gerçi ufak olduğuna memnun oldum.

Yalnız tahmin ettiğimden daha sert ama dolgun.Bakalım tıraşta nasıl performans gösterecek.

Kıyas olması için Arko çubuk ile birlikte çektim fotoğrafını.

tumn6.jpg

hayırlı olsun dostum,,bende bekliyorum ian ustanın göndermesini,,dün aldım hala göndermemiş mesaj attım nezaman gönderceksin diye sordum...gerçi gönderse de bir ay sonra anca gelcek ama...insan bekliyor işte Big Grin
Benimki biraz önce elime ulaştı.İyiki 25mm söylemişim , fotoğraftan anlaşılmıyor , epey ufak bu bile.Kim bilir 21mm nasıl olacaktı.Gerçi ufak
hayırlı olsun dostum,,bende bekliyorum ian ustanın göndermesini,,dün aldım hala göndermemiş mesaj attım nezaman gönderceksin diye sordum...gerçi gönderse de bir ay sonra anca gelcek ama...insan bekliyor işte Big Grin
[/quote]

Hayırlı olsun fırça gayet güzel ben ilkini alır almaz hemen 2. sini sipariş vermiştim. Ayrıca gelmesi maksimum 3 hafta sürer.
İyi temennileriniz için teşekkür ederim.Sipariş veren arkadaşlar da umarım bir an önce fırçalarına kavuşur.

Dediğim gibi ben daha yumuşak okşayıcı bir fırça bekliyordum.Şu an için Başak fırçam , FS'den daha yumuşak.İan hocam finest diye pure mu kakaladı yoksa Big Grin

Bol köpüklü şekilde kasede , bir gece boyunca marine olması için bıraktım.Yarın ilk denememi yaparım.
(23/10/2013, Saat: 23:36)hayzen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi temennileriniz için teşekkür ederim.Sipariş veren arkadaşlar da umarım bir an önce fırçalarına kavuşur.

Dediğim gibi ben daha yumuşak okşayıcı bir fırça bekliyordum.Şu an için Başak fırçam , FS'den daha yumuşak.İan hocam finest diye pure mu kakaladı yoksa Big Grin

Bol köpüklü şekilde kasede , bir gece boyunca marine olması için bıraktım.Yarın ilk denememi yaparım.

Daha suya bile değdirmediğiniz fırçanın sertliği hakkında yorum yapma komşum. Suyu yediği ay yumuşayacaktır. Oturması da 2 ayı bulur. 2 ay düzenli kasede sıcak suyla köpürtme yaptıktan sonra fırça pamuk kıvamına gelecektir.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Dostum içinden stand çıkmadı mı?
(24/10/2013, Saat: 00:09)afsheen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dostum içinden stand çıkmadı mı?

Stand çıktı.İkisi birlikte oldukça şık bir ikili.Ürünün sapının taklit abanoz olmasından dolayı uyduruk birşey bekliyordum.Aksine gayet kaliteli ve ağır bir hissiyat veriyor insanın eline.

Koyduğum fotoğraflar büyüklük kıyaslaması amaçlı olduğundan standı eklemedim.Şimdi köpüklü , yarın traştan sonra standlı fotoğrafını da eklerim.
(23/10/2013, Saat: 23:49)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(23/10/2013, Saat: 23:36)hayzen Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İyi temennileriniz için teşekkür ederim.Sipariş veren arkadaşlar da umarım bir an önce fırçalarına kavuşur.

Daha suya bile değdirmediğiniz fırçanın sertliği hakkında yorum yapma komşum. Suyu yediği ay yumuşayacaktır. Oturması da 2 ayı bulur. 2 ay düzenli kasede sıcak suyla köpürtme yaptıktan sonra fırça pamuk kıvamına gelecektir.

Fırçanın kuru bile olsa ilk temasta hayal kırıklığı yaratması , biraz görüntüsüyle ilgili önyargıdan geliyor .Tavşan kuyruğumsu görüntüsüyle yüze değer değmez , sizin tabirinizle fondöten fırçası hissiyatı vereceğini düşünmüştüm.(Gerçi blogunuzda bunu kaliteli silvertip için söylemiştiniz)

Diğer yandan fırça çok yumuşak , bastırınca şemsiye gibi açılıp yüzde dağılsaydı yine hayal kırıklığına uğrayacaktım.Demek ki benim hayal kırıklığım kaçınılmazmış Tongue
Alıntı:
(23/10/2013, Saat: 22:05)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benimki biraz önce elime ulaştı.İyiki 25mm söylemişim , fotoğraftan anlaşılmıyor , epey ufak bu bile.Kim bilir 21mm nasıl olacaktı.Gerçi ufak

Hayırlı olsun fırça gayet güzel ben ilkini alır almaz hemen 2. sini sipariş vermiştim. Ayrıca gelmesi maksimum 3 hafta sürer.

Ben de 2. fırçayı sipariş verdim.Hem 21mm hem de silvertip merakımı gidermek için fiyatı da uygunken şunu aldım.

http://www.ebay.com/itm/Silvertip-Badger...2289?rt=nc

$T2eC16hHJHcFFk!!7WgFBRm)owO2Ng~~60_57.JPG

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,481 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  Silvertip Fırça tavsiyesi Andreichu 0 896 20/06/2023, Saat: 20:38
Son Yorum: Andreichu
  Yaqi TwoBand Badger FIrça kerem_tokd 14 2,831 14/05/2023, Saat: 04:23
Son Yorum: kerem_tokd
  Frank Shaving Manchurian Pure Badger Tıraş Fırçası İncelemesi ArdıçKatranı 32 27,514 08/09/2021, Saat: 16:59
Son Yorum: yigit
  Yaqi vs. Frank Shaving dr.akar 7 4,512 21/05/2021, Saat: 02:43
Son Yorum: dr.akar
Wink Saponificio Varesino HMW Fırca dikdik_s 23 16,465 28/12/2020, Saat: 22:26
Son Yorum: Mstyldz
  Porsuk Fırça Tavsiyesi sellom 758 467,715 20/09/2020, Saat: 17:27
Son Yorum: Erdem009
  Simpson Duke 3 Best Badger Fırça btoprak 70 80,658 30/08/2020, Saat: 17:26
Son Yorum: marv
  Osaka23 Hand Made Shaving Brush Efrasyab 50 21,432 08/01/2020, Saat: 01:47
Son Yorum: osaka23
  Anbbas Porsuk Fırça U A K 1 2,682 06/01/2020, Saat: 23:12