Sert Sakalın Serüveni
Bizim bebeğe de kullanıyorduk bu kremlerden doktor her gün olmaz enzimleri düşer çocuğun dedi. Bende onun yalancısıyım
Helal olsun Hocam, guzel yazi olmus, zevkle okudum. Wink
Teşekkür ederimSmile forum arkadaşlarımın beğenisi ayrı bir zevkCool

(10/07/2012, Saat: 00:58)haaydin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Helal olsun Hocam, guzel yazi olmus, zevkle okudum. Wink
güzel hikaye... paralel olmasa da benim de benzer uzunlukta bir hikayem var... Tıraş öncesi hazırlık ve tıraş sonrası ile ilgili.. Smile
bir ara fırsat bulabilirsem ben de yazayım. güzel fikir.
DE safety razorların gücü adına Cool

(10/07/2012, Saat: 18:36)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık ihtilaf...
üstadım
ilk önce aşağıdaki uygulamadan önce 12 saatlik kuru sakalınıza stick sabunu sürün bakın sakalınız ne kadar sakal kaldırmış,sabun ne kadar oyulmuş
3 tıraşınızın herbirinden sonra yüzünüze bol alkollü 80 derece kolonya sürün son tıraşınızdan 12 saat sonra yüzünüz kuruyken stick sabunu gezdirin bakın sakalınız ne kadar sabun kaldırmış sabun ne kadar oyulmuş
ikinci yöntem 3 gün kolonya uygulamasından sonra keskin jiletler ne kadar kesebiliyor yada tam tersi 3 tıraş alkollu ürünleri sürmeyin mild jiletler ne kadar kesebiliyor

üçüncü yöntem alkollü ürün kullanımından önce bir bölgeden sakal çekinAngryüç gün alkollü ürün kullanımından sonra aynı yerden bir sakal daha çekin tam terside olabilir maksat kıyas
hangi sakal daha kolay çekildi,hangisi daha sert ve kalın

saygılar

(09/07/2012, Saat: 15:27)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sakal yumuşamaz yada sertleşmez
başa çıkmayı öğrenmişsiniz
tebrikler Smile
İhtilaf komşum bir önerim daha var sana. Her tıraş öncesi üşenmezsen yüzünü mümkünse lavanta katkılı doğal bir zeytinyağı sabunu ile güzelce köpürtüp yıkamanı tavsiye ediyorum. Bu Cildini ve sakalını nemlendirip, kir ve yağdan arındıracak. Tıraşının belirgin şekilde rahatlaması lazım. Bu da nihai konforu da arttıracak.

O da olmadı bu yaz aylarında buzlu su ile tıraş olmayı deneyebilirsin. Bir kaseye soğuk su ve buz doldur, köpüğünü yaparken, yüzünü durularken vs bu suyu kullan.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
teşekkürler
duru yeşil renkli zeytinyağlı gliserinli sabun ve oda sıcaklığında su kullanıyorum

tavsiye üzerine
lavanta katkılı doğal bir zeytinyağı ve buzlu su
deneyeceğim

(11/07/2012, Saat: 20:14)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İhtilaf komşum bir önerim daha var sana. Her tıraş öncesi üşenmezsen yüzünü mümkünse lavanta katkılı doğal bir zeytinyağı sabunu ile güzelce köpürtüp yıkamanı tavsiye ediyorum. Bu Cildini ve sakalını nemlendirip, kir ve yağdan arındıracak. Tıraşının belirgin şekilde rahatlaması lazım. Bu da nihai konforu da arttıracak.

O da olmadı bu yaz aylarında buzlu su ile tıraş olmayı deneyebilirsin. Bir kaseye soğuk su ve buz doldur, köpüğünü yaparken, yüzünü durularken vs bu suyu kullan.
günün tıraşından sonra bu ürünü kullandım sakal köklerini biraz kabarttı cildi hassas olanlara duyurulur ,sandal ın yaşlı teyze parfüm kokusu ve imajıda cabası

http://www.theenglishshavingcompany.com/...,1%7C40%7C
lord üstad tavsiyene kulak astım sabunuda aldım
sonuçları yazarım

SANY1415.jpg

(11/07/2012, Saat: 20:14)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İhtilaf komşum bir önerim daha var sana. Her tıraş öncesi üşenmezsen yüzünü mümkünse lavanta katkılı doğal bir zeytinyağı sabunu ile güzelce köpürtüp yıkamanı tavsiye ediyorum. Bu Cildini ve sakalını nemlendirip, kir ve yağdan arındıracak. Tıraşının belirgin şekilde rahatlaması lazım. Bu da nihai konforu da arttıracak.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: