Kozmetik ürünlerine %40 ek vergi gelmesi
Vergiler beni etkilemez ben sabunu hep 10₺'lik alıyorum. Smile

Aklıma şu video geldi. Biz adamlarımıza böyle bir talimat vermedik. Smile

https://www.youtube.com/watch?v=f-XGqmCLtCY
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Ülkede bir mutlu azınlık var, bir de mutlu çoğunluk var. Bir de bunların dışında mutsuz bir azınlık var her şeyin farkında olan. Vergileri arttırmak paliatif bir çözüm, yani çözüm değil aslında. TCMB'nin SWAP işlemlerini yapamıyor olması paramızın artık '' convertible '' olmadığı anlamına geliyor. Yabancı yatırım 132 milyar dolar (o da bir nevi borç) ve dış borç 172 milyar dolar özel sektör ile özel bankaların sırtında.Yakında Kemal Derviş modeli bir kişiyi göreceğiz ekonominin başında gibi geliyor bana.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
üniversitede vergiyle alakalı bir dersimiz vardı.99 depreminden sonra ''Deprem Vergisi'' adı altında bir vergi toplanmış ve geçici bir süre böyle olacağı söylenmiş.Vergi günümüzde hala uygulanmakta(tabi böyle doğal afetler ,felaketler için güzel bi uygulama)ama neticede kalıcı hale geldi.emsal teşkil edebilir ayrıca oyun konsalları vs gibi aparatlarada eylül ayına kadar %50 zam yapıldı ve daha sonra %20 oranlarına çekilecekmiş.Bu da bize yapılan zam oranlarında hafifletme olarak yansıyabilir.Şahsi görüşüm bu yönde,konuya daha hakim büyüklerimiz net olarak aydınlatırlar.Keyifli forumlar dilerim.
İban attim geldi mi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ülke şartları gereği ve korona sonrası reel ekonomide oluşacak derin kriz sonrası bence bu vergiler kalıcı olacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
https://t24.com.tr/amp/haber/3-bine-yaki...ssion=true

Eylül'de bitecek süre uzatılmış. Bu demektir ki buda kalıcı vergi haline geldi. Herkesin gözü aydın.
Kartallar yüksekten uçar
bu baslik altinda ki kimse vergiler geri cekilir dememis Smile

bu topraklarin huyunu suyunu hepimiz biliyoruz nasil olsa, nasil tukettigimizi...
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
İmpaya son gelen ürünlere baktım, çok güzel ürünler getirmişler. Eski fiyatları az çok hatırlıyorum. Kur, vergiler ve enflasyonun etkileri daha iyi anlaşılamazdı.
Yorumumdan bu çıkmaz ama gene de belirteyim, eleştirim İmpa ve diğer forum tedarikçilerine değil.
Kozmetik falan neyse de bi şekilde kısarız , zaruri ihtiyaçların vergileri iyice bel bükmeye başladı
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
Yeni ithal ürünler el yakmaya devam ediyor.Yeni birşeyler denemekse zorlaşıyor.Özellikle sabun ve krem anlamında geleneksel tıraşa ilk başladığım anlara nostaljik bir dönüş yaşıyorum.Arkoya devam.
Tedarikçilerimizi de kolaylıklar diliyorum şu kur ortamında.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kozmetik Fuarı Duyuru Berberbey 0 799 12/09/2023, Saat: 12:30
Son Yorum: Berberbey
  Ne Kadar Beygir O Kadar Vergi pilotic 15 6,835 16/02/2018, Saat: 00:59
Son Yorum: ckeskin
  2018 Vergi Değişiklikleri izbe 15 8,209 28/09/2017, Saat: 04:31
Son Yorum: pilotic
  Kozmetik Yasağı Gevşetildi !!! theunnamed 8 7,673 01/04/2015, Saat: 19:27
Son Yorum: Lord Sparhawk
  eş'lere kozmetik ihtilaf 1 4,887 13/06/2012, Saat: 11:26
Son Yorum: ohtararan