VIP Don Yağlı Doğal Tıraş Sabunu - 2. Versiyon
Evet dostlar 06/02/2020 Perşembe sabah tıraşında benim de misket limonlu V2.0 sabunumuzu deneyimleme fırsatım oldu. Önemli bir test sürüşüne çıkıyor gibi hissettiğimden duş sonrası 3.5 günlük temiz sakala uyguladım.

340?cb=20190611114041

İri bir fındık büyüklüğünde parçayı ayrı bir yerde köpürttüm. İlk versiyon acıbademliye göre fiziksel olarakta daha bir yağlı ve tok duruşa sahip bu ikinci versiyon. Sanki az biraz daha yoğunlaşmış ve katılaşmış gibi geldi bana.
Ekipmanlarım da şöyle idi:
Parker 64S kafası + Rocnel çelik sap
Omega 11126 Ovankgol fırça
Crown bıçak (ilk kullanım)
Osma şap  

Sabundan fındık boyutunda bir parça alıp diğer kabın dibine bastım ve üzerini kapatacak kadar sıcak su koyup 10 sn bekledim, sabun bir gevşedikten sonra, 15 dk sıcak suda beklemiş Omega fırça ile daldım güzelce. Çok kolay köpük oluşturdum, az biraz çalıştıktan sonra istediğim krema kıvamına ulaştım. Sabun suyu orta halli seviyor, daha doğrusu köpürtme yaptığınız kabın büyüklüğüne göre çalışmanızı bekliyor yoksa suyu kontrollü verdikçe kaldırıyor ve büyüyor. Ben krema kıvamında bıraktım.
İlk perdede fırçayı masaj yapar gibi sürdüm yüze, yüzde ekstra köpürtme işine girmedim. İlk bıçak darbesinden sonra 1. versiyona göre fark açık şekilde kendini belli etti, aleti çektikten  Tıraş aleti  sonra elle kontrol yaptım ve yağlı yüzey beni karşıladı. Birinci versiyon sabun, ilk çekişten sonra üst üste ikinci çekişe pek sıcak bakmıyordu ama bunda öyle bir durum yok. Yastıklama ve koruyuculuk artmış, bu bariz belli.
İkinci perdeyi boya fırçası  Fırça  sürer gibi paralel ve yumuşak vurdum yüze. Daha da bir krema, krem gibi oldu yüzümde. İlginçtir ikinci perde daha konforlu ve yağ gibi aktı gitti. Yine bıçağı ilk çekişten sonra elle kontrolde geride yağlı ince bir katman beni karşıladı. Beklenilen ve arzu edilen bir durumdur bu, beğendim ben.
Koku olarak hafif ve tatlı bir lime (misket limonu) şekerlemesi gibi bir koku aldım. Yoğun asla değil, rahatsız edici hiç değil. Minik minik, hafif bir şekilde tütüyor. Ve tıraş bittikten kısa bir süre sonra müsaade isteyip ayrılıyor. Tam benlik. Ama o fresh ve hafif his sizi bırakmıyor.
Esas vurucu etki tıraş sonrasında geliyor. Evet bu 2. versiyon birinciden çok çok daha iyi bir tıraş sonrası etkisi yapıyor. Cilt pürüzsüz, hafif ve yumuşak kalıyor. Ben çok beğendim tıraş sonrası etkiyi. Balsam, lsoyon vs. kullanmadım tıraş sonrasında.
1. Versiyon işini temiz bir şekilde bitirip gidiyordu, anlık (bıçağı çekene kadar) bir yumuşatma ve kayganlık sağlayıp müsaade istiyordu. Tıraş sonrası nemlendirme ve yumuşatma bir miktar azdı. Ama ikinci versiyonda bunu çözmüş Osman Bey.
Tekrardan ellerinize, emeklerinize sağlık Osman Bey @Creator
Sandal ağaçlıyı da Pazar tıraşında deneyeceğim. Smile
"A Samurai always wears two swords."
@DenizKSK komşum keyif aldım okurken. İnceleme icin teşekkür ederim. Sandal versiyonunun incelemesini de bekliyoruz. Keyifli tıraşlarınız olsun

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(06/02/2020, Saat: 11:12)DenizKSK Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet dostlar 06/02/2020 Perşembe sabah tıraşında benim de misket limonlu V2.0 sabunumuzu deneyimleme fırsatım oldu. Önemli bir test sürüşüne çıkıyor gibi hissettiğimden duş sonrası 3.5 günlük temiz sakala uyguladım.

340?cb=20190611114041

İri bir fındık büyüklüğünde parçayı ayrı bir yerde köpürttüm. İlk versiyon acıbademliye göre fiziksel olarakta daha bir yağlı ve tok duruşa sahip bu ikinci versiyon. Sanki az biraz daha yoğunlaşmış ve katılaşmış gibi geldi bana.
Ekipmanlarım da şöyle idi:
Parker 64S kafası + Rocnel çelik sap
Omega 11126 Ovankgol fırça
Crown bıçak (ilk kullanım)
Osma şap  

Sabundan fındık boyutunda bir parça alıp diğer kabın dibine bastım ve üzerini kapatacak kadar sıcak su koyup 10 sn bekledim, sabun bir gevşedikten sonra, 15 dk sıcak suda beklemiş Omega fırça ile daldım güzelce. Çok kolay köpük oluşturdum, az biraz çalıştıktan sonra istediğim krema kıvamına ulaştım. Sabun suyu orta halli seviyor, daha doğrusu köpürtme yaptığınız kabın büyüklüğüne göre çalışmanızı bekliyor yoksa suyu kontrollü verdikçe kaldırıyor ve büyüyor. Ben krema kıvamında bıraktım.
İlk perdede fırçayı masaj yapar gibi sürdüm yüze, yüzde ekstra köpürtme işine girmedim. İlk bıçak darbesinden sonra 1. versiyona göre fark açık şekilde kendini belli etti, aleti çektikten  Tıraş aleti  sonra elle kontrol yaptım ve yağlı yüzey beni karşıladı. Birinci versiyon sabun, ilk çekişten sonra üst üste ikinci çekişe pek sıcak bakmıyordu ama bunda öyle bir durum yok. Yastıklama ve koruyuculuk artmış, bu bariz belli.
İkinci perdeyi boya fırçası  Fırça  sürer gibi paralel ve yumuşak vurdum yüze. Daha da bir krema, krem gibi oldu yüzümde. İlginçtir ikinci perde daha konforlu ve yağ gibi aktı gitti. Yine bıçağı ilk çekişten sonra elle kontrolde geride yağlı ince bir katman beni karşıladı. Beklenilen ve arzu edilen bir durumdur bu, beğendim ben.
Koku olarak hafif ve tatlı bir lime (misket limonu) şekerlemesi gibi bir koku aldım. Yoğun asla değil, rahatsız edici hiç değil. Minik minik, hafif bir şekilde tütüyor. Ve tıraş bittikten kısa bir süre sonra müsaade isteyip ayrılıyor. Tam benlik. Ama o fresh ve hafif his sizi bırakmıyor.
Esas vurucu etki tıraş sonrasında geliyor. Evet bu 2. versiyon birinciden çok çok daha iyi bir tıraş sonrası etkisi yapıyor. Cilt pürüzsüz, hafif ve yumuşak kalıyor. Ben çok beğendim tıraş sonrası etkiyi. Balsam, lsoyon vs. kullanmadım tıraş sonrasında.
1. Versiyon işini temiz bir şekilde bitirip gidiyordu, anlık (bıçağı çekene kadar) bir yumuşatma ve kayganlık sağlayıp müsaade istiyordu. Tıraş sonrası nemlendirme ve yumuşatma bir miktar azdı. Ama ikinci versiyonda bunu çözmüş Osman Bey.
Tekrardan ellerinize, emeklerinize sağlık Osman Bey @Creator
Sandal ağaçlıyı da Pazar tıraşında deneyeceğim. Smile
Dostum detaylı yorumlarınızı heyecanla okudum emeklerimin boşa gitmediğini sayenizde anladım. Çok mutlu oldum. Keyifli tıraşlar dilerim.

Mi A2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Emeklerinize sağlık. Başarılar dilerim. Deneyeceğim.
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(06/02/2020, Saat: 12:00)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Emeklerinize sağlık. Başarılar dilerim. Deneyeceğim.
Teşekkürler dostum.

Benim sipariş şubeye geldi 2 gündür dağıtımı bekliyor.

Youtube.com/Berberbey
youtube.com/Berberbey
(06/02/2020, Saat: 12:18)Berberbey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim sipariş şubeye geldi 2 gündür dağıtımı bekliyor.

Youtube.com/Berberbey
Senin paketin şuanda dağıtımda geliyor.

İnceleme için teşekkürler @DenizKSK komşum eline sağlık, @Creator Osman bey 2. versiyonunuz için sizide tebrik eder, başarılar dilerim.
(06/02/2020, Saat: 12:49)Sh@dow Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İnceleme için teşekkürler @DenizKSK komşum eline sağlık, @Creator Osman bey 2. versiyonunuz için sizide tebrik eder, başarılar dilerim.
Teşekkürler dostum keyifli tıraşlar dilerim.

Tüm dostlara hayırlı cumalar diliyorum.
Birden fazla satınalma yapıldığı durumlarda indirim sağlanabilmesi için kargosuz fiyatlı ürünler Zebramo ya tanımlandı bilginize sunarım. Tüm dostlara hayırlı olsun.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Jikoryen Tıraş Sabunu Alkali 1 263 20/04/2024, Saat: 17:21
Son Yorum: Märzen
  Arko Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 925 1,065,192 08/04/2024, Saat: 23:54
Son Yorum: Alkali
  YENi YERLİ TIRAŞ SABUNU hayli's sohayli 297 98,909 05/03/2024, Saat: 09:56
Son Yorum: sohayli
  Mühle Tıraş Sabunu Casablanca 2 867 29/01/2024, Saat: 22:41
Son Yorum: Casablanca
Star haylis Artisan Yeni ADVENTUS Artisan Tıraş Sabunu sohayli 0 1,006 08/08/2023, Saat: 15:44
  Tabac Tıraş Sabunu Lord Sparhawk 605 502,569 12/05/2023, Saat: 12:37
Son Yorum: Janessery
  Yeni haylis Tıraş Sabunu için Esans Anketi sohayli 2 1,474 03/05/2023, Saat: 12:22
  Berberbey Tıraş Sabunu Berberbey 43 14,592 28/04/2023, Saat: 11:20
Son Yorum: Berberbey
  Tıraş Sabunu Nasıl Saklanmalı? Ömrü Ne Kadar? mertcanartan 13 5,489 18/04/2023, Saat: 17:43
Son Yorum: Mecanica
  Tobs Sandalwood Tıraş Sabunu palamut 75 83,906 17/04/2023, Saat: 10:19
Son Yorum: Mecanica

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: