Yılbaşı Hediye Organizasyonu 6 (2019-2020)
(02/01/2020, Saat: 00:10)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rica Ederim. Smile Smile

Ben anca paketimi acabildim. Bu guzel hediyeler, paketleme ve kart icin Arif Cumhur Ickin'e cok tesekkur ederim. Smile Smile

20200101-224606.jpg

Kura eşleşmesinden sonra oturup bir süre düşündük eşimle, benim ömrüm boyunca deneyemeyeceğim alet ve sabunları siz maşallah bir yılda bizlere tanıttınız. Fotoğraflarda göremediğimiz bir bunlardı esprili olsun yüzünüz gülsün istedim.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
(01/01/2020, Saat: 22:57)hlkkzn Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Tolga Yurdaer komşum inşallah beğenmişsindir ve keyfli tıraşlar biriktirirsin

Teşekkürler Komşum. Ömürlük bir hediye aldım ???
Eşleşmeler aşağıdaki gibidir. Mesaj atmaya başladıktan sonra bir hata yaptığımı görünce iki arkadaşın yerini değiştirdim.

VaJfsv.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Yöneticilere özelden yazılabilirmiydi, hayır..! Alenî bu terbiyesizliği yapan birisi için gerek yok çünkü. Yaptığı şeyin bir özrü olsa kabahatinden büyük olur.
@tatharas senin gibi birisinin bu forumda olmasını ben şahsen is-te-mi-yo-rum...
Acikcasi etkinligin ruhuna hatta geltirin ruhuna ve de amacina hic yakismayan talihsiz bir olay olmus
Bana yapılmış kadar üzüldüm. Hele birbirinden özen gösterilmiş paketleri ve bir o kadar güzel hediyeleri görünce.. Bu yapılan hareket Geltir ruhuna ve komşuluk adabına hiç yakışmamış..
“Abilerim ablalarım, şu elimde görmüş olduğunuz jileti taçsız kral Pele, Bakenbauer, Nadya Komanaççi, Biricit Bardo, İngiltere Kraliçesi Elizabet, kaleci Mıyer, fbli Cemil kullandı.”
Kim, müslümanın aybını örterse, Allahü teâlâ da onun dünya ve ahirette aybını örter. Kişi, arkadaşına yardımcı olduğu müddetçe, Allahü teâlâ da onun yardımcısı olur.) [Müslim]

(Müslüman müslümanın kardeşidir, ona zulmetmez, zulmedilmesine de yardımcı olmaz. Kim arkadaşının ihtiyacını giderirse, Allahü teâlâ da onun ihtiyacını giderir. Kim, müslümanın sıkıntısını kaldırırsa, Allah da kıyamet günü onun sıkıntılarını kaldırır. Kim, müslümanın aybını örterse, Allahü teâlâ da kıyamette onun aybını örter.) [Tirmizi]

(Bir mümin, arkadaşının aybını görmez, onu gizlerse, şüphesiz Allahü teâlâ bu hareketi sebebiyle onu Cennete koyar.) [Taberani]

(Kim bir ayıp örterse, diri diri kuma gömen suçsuz kız çocuğunu kurtarmış gibi sevap olur.) [Ebu Davud, Nesai, Hakim]

(Kötülük etmeyin, ayıp araştırmayın! Kim bir müslümanın aybını araştırırsa, Allahü teâlâ da onun aybını ortaya çıkarır ve böyle bir kimse, en gizli bir yerde sığınsa bile, onu rezil eder.) [Tirmizi]

(Müslümanların aybını araştıran, onlara kötülük etmiş ve onları kötülüğe itmiş olur.) [Ebu Davud]

(Kim arkadaşını, tevbe ettiği bir günahtan dolayı ayıplarsa, o kimse, aynı günaha müptela olmadan ölmez.) [Tirmizi]

sevgili dostlar bence artık uzatmanın bir anlamı yok, herkes bu durumdan yeteri kadar üzüldü bence, gerekli mesajın fazlası ile alındığından kesinlikle eminim.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
Malum aletin geçmişi burda . Foruma fazla giremedim etkinliği de kaçırdım . Arkadaşın büyük ayıbı dışında güzel bir etkinlik olmuş , herkese hediyeleri hayırlı olsun

Alet 30 tl ye alınmış , pas vs temizleyemeyince böyle değerlendirmiş
http://www.geltir.com/showthread.php?tid=10877
Look Sharp - Feel Sharp - Be Sharp
@gr00v3r
Siz degerli hanımefendi esinizle, kafa kafaya verip arastırıp dusundunuz ya, bizler için en buyuk hediyedir degerli dostum. Bunlar çam sakızı çoban armaganı kücük forum ici jestler. Degerinin, iceriginin onemi yok yeterki "düsünülsün". Eminim CK89 komsumda aynı sekilde dusunuyor ve zevkle kullanıyordur guzel hediyenizi.

"Düşünülmeden" yapılan diğer iş için gereği yapılmıstır. Ustune daha fazla hic konusmayalım. Bizler ozur dileriz komsumdan.
49324453907_e6a4ff3363_n.jpg

Tekrar yeni yılınız sevdiklerinizle beraber saglık, mutluluk ve huzurla gecsin dostlar.
Saygılar.
Tişikkirlir Sipirmin.
Komşularım, hediye organizasyonuna katılmadığım için üzerime vazife mi bilmiyorum ama üyemize yapılan nahoş davranış bir şekilde telafi edilmeli.

Malum üyenin gönderdiği kendisine iade edilmeli, kendisine hediye gönderen üyemizin ise gönderdiğini geri alması sağlanmalı.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  beyfendi.org TERRE tıraş sabunu hediye ediyor. sohayli 0 1,815 16/09/2021, Saat: 14:49
Son Yorum: sohayli
Tongue Geltir 2020 Deri Etkinligi İsmetaltan 169 59,652 21/08/2021, Saat: 09:09
Son Yorum: serkant2
  OSS-MAN 2 Sabun 1 Havlu hediye Kampanyası Creator 5 3,208 09/06/2021, Saat: 21:57
Son Yorum: Creator
  Ankara Buluşması (12 Kasım 2020) ekindgn 20 7,420 07/06/2021, Saat: 09:56
Son Yorum: ekindgn
Information geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel 3RD1 590 175,183 31/05/2021, Saat: 20:05
Son Yorum: osaka23
  Badger and Blade de hediye çekiliş fırsatı habaz 5 2,656 19/03/2021, Saat: 01:18
Son Yorum: ahbap
Star 7. Geleneksel Geltir Yılbaşı Hediye Organizasyonu (2020-2021) onurcakmak 61 19,644 01/01/2021, Saat: 20:27
Son Yorum: forevermore07
  21.11.2020 İstanbul buluşması Soner 12 4,934 08/12/2020, Saat: 16:33
Son Yorum: onurcakmak
  4 Ekim 2020 İstanbul Buluşması Soner 33 9,392 15/10/2020, Saat: 22:02
Son Yorum: MetsGo
  Eylül 2020 Teması - SEptember, Speicktember korgunv 54 18,057 08/10/2020, Saat: 11:35
Son Yorum: İsmetaltan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: