30 liraya aldığım gilette ayarlı de alet
Merhaba komşularım forumdaşlarım romalılar. Bugün bir antikacıdan gayet işlevsel durumda sadece biraz kirli birde 2 noktada hafif paslı resimdeki ayarlı gilette DE aleti 30 liraya Cool aldım. Yanında da Old Spice %75 dolu traş kremini 20 liraya Cool aldım. Ancak bu pasları nasıl temizleyebileceğimi bilmiyorum Huh . Kolonyağıyla sildim temizledim ama hem paslar için hem biraz solmuş kaplaması için yardımınıza ihtiyacım var neler yapabilirim Angel ? Mesela aleti söküp metal aksamlarının bakımını yapıp fabrika çıkışı haline döndürebilecek forumdaşlarım var mı acaba Angel ? Birde aletin adı nedir Confused ?
Umarım sizlerde böyle fiyatlara antikalar bulabilirsiniz...
[img]Rgrkk7.jpg[/img]
[img]p5bzzr.jpg[/img]
NLnAAa.jpg
http://gilletteadjustable.com/home/razor...le-family/

Muhtemelen de altta ki model

http://gilletteadjustable.com/home/razor...le-109-pv/
hayırlı olsun güle güle kullanın,
Gillette Black beauty Komşum makine
Alt kısımdaki yazıları paylaşırsanız nokta atışı yapabiliriz
Black beatuy plastic base.
Biraz temizlik istiyor komşum.Jileti eşit tutamama sorunu da olabilir gibi geldi bana.
(19/08/2019, Saat: 15:44)Silentsv Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://gilletteadjustable.com/home/razor...le-family/

Muhtemelen de altta ki model

http://gilletteadjustable.com/home/razor...le-109-pv/

Evet komşum alttaki model X-1 kodlu 1977 üretimi yani. Çok sağolun

(19/08/2019, Saat: 15:51)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hayırlı olsun güle güle kullanın,
Gillette Black beauty Komşum makine
Alt kısımdaki yazıları paylaşırsanız nokta atışı yapabiliriz

Komşum altta model olarak pek bilgi yok super adjustable pv modeliymiş.

(19/08/2019, Saat: 15:54)kral arthur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Black beatuy plastic base.
Biraz temizlik istiyor komşum.Jileti eşit tutamama sorunu da olabilir gibi geldi bana.

Evet komşum temizlik istiyor cila istiyor da nasıl yapabilirim aleti söküp birlikte bakım yapabileceğimiz bir forumdaşımız var mı acaba bildiğiniz?
Söküp takma olmaz da Ayhan abi ile görüşürsen kaplama için yardım edebilir. Kodları üretim yılı için sormuştum bulmuşsunuz Komşum.
(19/08/2019, Saat: 16:06)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Söküp takma olmaz da Ayhan abi ile görüşürsen kaplama için yardım edebilir. Kodları üretim yılı için sormuştum bulmuşsunuz Komşum.
Bunlardan kafa tamamen metal olanlardan kaplama yaptırmıştım fenada olmamıştı, en azından kullanılabilir hale gelmişlerdi,bu plastik base plate kaplama olurmu emin degilim.
(19/08/2019, Saat: 16:06)mustbe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Söküp takma olmaz da Ayhan abi ile görüşürsen kaplama için yardım edebilir. Kodları üretim yılı için sormuştum bulmuşsunuz Komşum.

Komşum Ayhan abimizi davet edelim konuya yardım alayım ondan. Birde jilet takarken 1 de mi yoksa 9 dayken mi jilet takayım?
(19/08/2019, Saat: 16:26)KAYHAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunlardan kafa tamamen metal olanlardan kaplama yaptırmıştım fenada olmamıştı, en azından kullanılabilir hale gelmişlerdi,bu plastik base plate kaplama olurmu emin degilim.

teşekkür ederim abi arkadaş devam eder o konuda görüşmeye

(19/08/2019, Saat: 16:32)tatharas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum Ayhan abimizi davet edelim konuya yardım alayım ondan.  Birde jilet takarken 1 de mi yoksa 9 dayken mi jilet takayım?

kendisi üst yorumda yazmış siz görüşün. jileti istediğiniz ayarda takabilirsiniz onda sorun yok, sadece kapaklar açıkken ayar değiştirirseniz daha iyi olur
(19/08/2019, Saat: 16:26)KAYHAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bunlardan kafa tamamen metal olanlardan kaplama yaptırmıştım fenada olmamıştı, en azından kullanılabilir hale gelmişlerdi,bu plastik base plate kaplama olurmu emin degilim.

kayhan abim komşum hadi bir el atıverde benimkine de yaptıralım kaplama işini Tıraş aleti Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  7 Liraya Ankastre/İnox bulaşık makinesi emre-sti 27 42,808 10/12/2018, Saat: 20:03
Son Yorum: dikdik_s
  El Yapımı DE Alet Standı Atto 12 17,753 24/01/2015, Saat: 17:47
Son Yorum: Atto

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: