Tanışalım ben Alper
Merhabalar arkadaşlar. Geleneksel tıraşa yeni başladım. Her yeni gelenin başlık açması gerekiyormuş sanırım. Ekipmanlarım başlangıç seviyesinde henüz Frank shaving 21mm pure badger fırçam parker 111w makinem ali bıyıklı
ve sedef usturalarım derby usta jiletim proraso şapım arko tıraş sabunum mevcut. Ucuzluktan aldığım porselen taslarım var bir de Smile ıslak tıraş aşırı hoşuma gitti sakallarımın uzamasını dört gözle bekliyorum. Forumla tanışmadan önce ustura ile tıraş olmaya çalışıyordum. Haliyle baya sancılı oluyodu Big Grin şu anda DE ile tıraş olup ustura ile düzeltmelerimi yapıyorum. Usturaya alıştığım için DE ile kendimi kesmedim henüz şükür. Ama yanlış yaptığım şeyler olduğunu hissediyorum. Tekrardan merhabalar. Herkese keyifli tıraşlar dilerim.
Hoş geldiniz komşum, keyifli tıraşlar dilerim.
Keyifli tıraşlar dilerim. Tıraş aleti
(27/08/2019, Saat: 11:38)Sheeplessness Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar arkadaşlar. Geleneksel tıraşa yeni başladım. Her yeni gelenin başlık açması gerekiyormuş sanırım. Ekipmanlarım başlangıç seviyesinde henüz Frank shaving 21mm pure badger fırçam parker 111w makinem ali bıyıklı
ve sedef usturalarım derby usta jiletim proraso şapım arko tıraş sabunum mevcut. Ucuzluktan aldığım porselen taslarım var bir de Smile ıslak tıraş aşırı hoşuma gitti sakallarımın uzamasını dört gözle bekliyorum. Forumla tanışmadan önce ustura ile tıraş olmaya çalışıyordum. Haliyle baya sancılı oluyodu Big Grin şu anda DE ile tıraş olup ustura ile düzeltmelerimi yapıyorum. Usturaya alıştığım için DE ile kendimi kesmedim henüz şükür. Ama yanlış yaptığım şeyler olduğunu hissediyorum. Tekrardan merhabalar. Herkese keyifli tıraşlar dilerim.

Hoşbuldum komşum. Burada olmak güzel.
Hoş geldiniz, keyifli tıraşlar dilerim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Foruma hoş geldiniz @Sheeplessness komşum. Keyifli tıraşlarınız olsun. Tanışma başlığı açmak adettendir yoksa bir zorunluluğu yoktur Smile
Olsun komşum teamülleri yerine getirelim. Yıllardır buralarda olan forum üstadlarını rahatsız etmek istemem yeni gelen olarak Smile Tekrardan hoşbuldum.
Foruma ve geleneksel tıraş dünyasına hoş geldiniz, keyifli tıraşlarınız olsun
So far so good..
(27/08/2019, Saat: 12:02)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Foruma ve geleneksel tıraş dünyasına hoş geldiniz, keyifli tıraşlarınız olsun

Hoşbuldum. Teşekkür ederim. Tavsiyenizle açtım başlığı Smile
Aramıza hoş geldiniz köpüğünüz bol keyfiniz daim olsun..
Head Hair Hunter
Hoş geldiniz. Tıraş keyfiniz daim olsun

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  tanışalım Collector5505 3 1,659 02/01/2023, Saat: 22:00
Son Yorum: Collector5505
  Tanışalım eflatun34 30 7,177 14/10/2020, Saat: 14:56
Son Yorum: Tony Soprano
  Tanışalım komşular Koza 21 5,418 10/05/2019, Saat: 02:59
Son Yorum: umutatakul
  Tanışalım keskin 16 10,305 02/03/2016, Saat: 13:21
Son Yorum: Monarch