Gillette Skin Guard
Bizde FASIK mı oluyoruz şimdi Big GrinBig Grin
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
%101 reklam kokan bir yazı. Ayrıca geleneksel alet yazarın ilk aletiymiş. Yani onlar fi tarihinde kaldı demeye getiriyor.
Deden gibi tıraş ol.
Buz gibi reklam. Aşırı belli etmiş.
Reklam kokan hareketlerden olmuş bu yazı.
Zaten reklam.
Bazı yazarlar vardır, gittiği mekanı çok beğenir ve yazısında birkaç satırla belirtir. Eğer kendi düşüncesi olsaydı, kısa başlık altında söylerdi. Ama yazıyı komple tıraşa ayırmış. Tıraşın tarihinden girmiş, kadınların tüy alma meselesine kadar. Tabi çok şüphe çekmesin diye Philips ve Braun marka isimlerini de sıkıştırmış.
Velhasıl kelam olabilir, belki kendisinin böyle bir hakkı veya çalıştığı medya kuruluşunun etkisidir, bilemem. Ama reklam alacaklarda bile keşke bu kadar reklam olduğunu belli etmeselerdi.
6qyKCl.jpg

kullanıcı yorumları ilki makul bir eleştiri ikincisi şaşkınlık veriyor Smile
İnsanın içinden şunu demek geliyor: " 45 yıldır Gilette müşterisisin. Slimleri, Fatboyları düşününce hiç mi özlem çekmiyorsun? İçin hiç mi sızlamıyor? Duygusuz, sana Fusionla mutluluklar." SmileSmile
"Öç gecikir ancak asla yaşlanmaz." 4.Murad
Bakın arkadaşlar
Ben eski bir üyeyim
Hatırı sayılır ürün aldım denedim inceledim
Bankacı olduğumdan sabah uzun vaktim Yok
Yeter jileti tak değiştir sabunu al kurula kaldır
Gittim elektrikli aldım
3 senedir inatla kullanıyorum, sakalı kesiyor mu evet hem de temiz baya
Ama olmuyor işte
Suya sabuna jilete çeliğe dokunan erkek
Dönüp yine arıyor klasiği
Noldu geri döndüm
Onun için kimse milleti tıraşlamasın, klasiği alıp yüzünü adam gibi tıraşlasın der geçerim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
geçtiğimiz günlerde çok makul bir fiyata mach3 12li almıştım, üstelik migrostan sahte değil yani, aletin bıçakları keskin değil, zar zor kesiyor, adeta yolarak tıraş ediyor, eskiden mach3 bu kadar kötü değildi kayar giderdi yüzde... galiba genel anlamda bir kalite düşüşü var
Bu konuyu simdi gordum Big Grin 10 kusur sene once kullandigim Mach 3'ten beri kartuslu Gillette kullanmiyordum. Eylul-Elkim aylarinda turnevari is durumlarindan, piyasada dolanmak zorunda kaldigimdan, ucuslara DE jilet alinmadigindan, Gillette'in Fusion makinelerinden aldim (daha dogrusu seneler once almisim da unutmusum dolapta). Seyahatte cok guzel isimi gordu. Eve doner donmez de bir adet de oynar baslikli "Premium Proglide" set aldim. Bir iki sikintisiz tras da bunula oldum, ama dort veya besinci trastan sonra oyle bir batik ve kabariklik yapti ki suratimda, yine tovbe ettim attim dolaba. Dudagimin altinda halen yarasi duruyor. Az daha bir de Skinguard kartus alacaktim, ama iyiki de almamisim Big Grin Bu kartuslu aletler, basilarak kullanilacak sekilde, cildi gerip cekerek sakali kestigi surece, benim bunlari duzenli olarak kullanmam mumkun degil. Senelerdir, DE ile bir iki noktasal kanama disinda bir sikinti yasamamis beni batik ve jilet yanigina bogdu, ama acisi hemen cikmiyor ha, o yuzden cilt tipiniz benim gibiyse eger bir trasta sonuca varmayin Big Grin DE'ye devam. Hatta DE'ye gecisimin 5.ci yildonumunde, bir tane de Bluebeard's Revenge shavette aliyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gillette eski jiletli traş makinası burakergun 4 3,257 09/08/2019, Saat: 16:19
Son Yorum: kral arthur
  Sakal modası Gillette'i 8 milyar dolar zarar ettirdi mustbe 3 3,133 09/08/2019, Saat: 15:54
Son Yorum: kral arthur
  GİLLETTE TECH kafaya benzer TTO makine var mıdır? mustbe 2 3,031 10/07/2019, Saat: 20:43
Son Yorum: mustbe
  Gillette Türkiye'nin YouTube anketi JohnLocke 15 6,212 02/07/2019, Saat: 13:07
Son Yorum: korgunv
  Tıraş Makineleri ve Gillette SumNauta 6 5,677 26/03/2017, Saat: 00:46
Son Yorum: Tahir
  1905 - 1985 arası Gillette Hi11eT 0 4,340 28/06/2012, Saat: 02:27
Son Yorum: Hi11eT
  Jilete adını veren mucit 'King Camp Gillette' esevetnov 5 8,800 10/02/2012, Saat: 19:05
Son Yorum: linguist

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: