Günün Tıraşı (SOTD)
Avocado'nun kokusu beni cok sasirtmisti. Hic erkeksi degil.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(11/01/2015, Saat: 01:55)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Avocado'nun kokusu beni cok sasirtmisti. Hic erkeksi degil.

Koku olarak benimde favorim diyemem ama performans kusursuz. Zaten diğer sabun yada kremleri aldığımızda önce kokunun bizi cezbetmesini bekliyoruz ve farklı ürünleri deneme isteğine pek engel olamıyoruz. Koku olayına çok takılmasak bence herkese sadece tobs avakado krem yada MWF sabun fazlası ile yeterdi diye düşünüyorum.

e mail adresim tipsol@me.com
(11/01/2015, Saat: 01:53)asymptote Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de Sandalwood kokusunu Arlington'dan daha çok seviyorum. TOBS Avacado'yu da bir ara denemek isterim. Bir de şöyle bir husus var: Aftershave kullanan birisi için kullandığı sabun ya da kremin kokusu neden önemlidir? Tıraş esnasındaki zevki katlamak için mi? Zira sonrasında bu kokudan eser kalmayacaktır. Tabac sabun kullanıp ardından Tabac aftershave kullanarak double double yapanları ayrı tutuyorum.. Wink

Komşum isterseniz az bir miktar Avocado göndereyim size denemeniz için.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
  • Edwin Jagger 'Sandalwood' sabun
  • Tipsoft Finest fırça
  • J.A. Hellberg 11/16 ustura
  • Kiehl's balm
vqgobd.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
cihankeskin komşum çok güzel olur gönderebilirsen. Ben de size ve merak eden arkadaşlara Dr. Harris Arlington gönderebilirim. Özel mesaj atarak iletişim bilgilerini vermeleri yeterli.
u've got a mail by the way.. Wink
Yakın tıraş gibisi yoktur..
(11/01/2015, Saat: 01:34)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum doğru bir konuya değinmişsin. Bende pahalı markaların çokda fiyatlatını hak etmediklerini düşünüyorum. Örneğin MDC sabun 40 euro, peki onun yapıp 10 euroluk MWF yapamadığı ne olabilir? Bence hiçbirşey. Diğer örnek ise dr. Harris arlington yada windsor un yapıp tobs sandal yada tobs avakadonun yapamadığı ne var? Hatta tobs avakado dr. Harris i eziyor diyebilirim.

Acqua di Parma nın ürünlerini kullanırsanız pahalı markaların çok da fiyatını haketmedikleri konusundaki düşüncenizi en azından bazı ürünler için değiştireceğinizi tahmin ediyorum komşum Smile
(11/01/2015, Saat: 14:50)alfa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Acqua di Parma nın ürünlerini kullanırsanız pahalı markaların çok da fiyatını haketmedikleri konusundaki düşüncenizi en azından bazı ürünler için değiştireceğinizi tahmin ediyorum komşum Smile

Komşum muhakkak istisnai durumlar söz konusu olacaktır Ve eminim di parma ürünleri üst kalitedir. Zaten bizler o lüks hissiyatını yaşamak işin o kısmını tatmin etmek hazzını duymak için o gruplara yöneliyoruz yoksa 30 ti lik iyi çatallanmış bir domuzda görevini layığı ile yerine getiriyorken gidip 600-800 tl arası simpson yada MF fırça almak istemezdik.

e mail adresim tipsol@me.com
R41
Astra mavi
Semouge 830
Reef Point Pumpkin spice
Zaza şap
Arko Gold
Gillette balm

Astra mavi fena halde çekiştirerek ve takılarak üzdü. Dudağımın kenarına takılmadan dolayı minik bir de kesik attı sağolsun, neyse ki önemli bir şey değil. Kötü bir tanesine denk geldim sanırım, normalde beğendiğim bir bıçaktır.

Reef Point Pumpkin spice iki konuda beğenimi kazandı: kokusu muhteşem, nemlendirmesi harika. Öte yandan kayganlık ve koruyuculuk vasat diyebilirim. Tabii bu vasat olan özellikler benim sulu bir köpük yapmamdan da kaynaklanıyor olabilir. Bir sonraki tıraşımda biraz daha yoğun bir köpük hazırlayarak deneyeceğim. Kokusu böyle pişmiş kabak gibi, tarçın baskın olmak üzere baharatlı ve tatlı bir koku. İnsanın karnını acıktıran cinsten cidden çok güzel bir koku. Tıraş sonrası bıraktığı his de gayet güzel. Şap kullanmama rağmen cildim gayet yumuşaktı.
Haydi hayırlı tıraşlar...
(11/01/2015, Saat: 20:39)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: R41
Astra mavi
Semouge 830
Reef Point Pumpkin spice
Zaza şap
Arko Gold
Gillette balm

Astra mavi fena halde çekiştirerek ve takılarak üzdü. Dudağımın kenarına takılmadan dolayı minik bir de kesik attı sağolsun, neyse ki önemli bir şey değil. Kötü bir tanesine denk geldim sanırım, normalde beğendiğim bir bıçaktır.

Reef Point Pumpkin spice iki konuda beğenimi kazandı: kokusu muhteşem, nemlendirmesi harika. Öte yandan kayganlık ve koruyuculuk vasat diyebilirim. Tabii bu vasat olan özellikler benim sulu bir köpük yapmamdan da kaynaklanıyor olabilir. Bir sonraki tıraşımda biraz daha yoğun bir köpük hazırlayarak deneyeceğim. Kokusu böyle pişmiş kabak gibi, tarçın baskın olmak üzere baharatlı ve tatlı bir koku. İnsanın karnını acıktıran cinsten cidden çok güzel bir koku. Tıraş sonrası bıraktığı his de gayet güzel. Şap kullanmama rağmen cildim gayet yumuşaktı.
Sıhhatler olsun komşum. Mavi Astra beni de pek tatmin etmemişti. Yeşil daha keskin gelmişti. R41 ile nasıldır merak ettim. Sabun incelemesi yapacak mısın komşum? Merak ediyoruz Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(11/01/2015, Saat: 20:39)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: R41
Astra mavi
Semouge 830
Reef Point Pumpkin spice
Zaza şap
Arko Gold
Gillette balm

Kokusu yeter @OnLyTNT :-)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 293,393 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,585 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,308 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 179,086 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,792 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 42,023 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,791 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,070 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,246 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: