En Son Ne Aldınız ?
(07/01/2015, Saat: 12:54)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Iyi günlerde kullanın @btoprak komşum çok güzel fırça.

Teşekkür ederim Chinaski üstadım.
(07/01/2015, Saat: 13:03)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aleykum selam @btoprak hemşom. Smile
Tutkuya dönüşmeye başlıyor, aklima gençken okuduğum Ütopya geliyor; tutkulara fazla kapılmak tehlikelidir
Saka bir yana, hobi bu. Yeni birşeyler almak mutluluk kaynağı.

Cidden yeni şeyler denemek mutluluk kaynağı. O yüzden bu tutkuya biraz yol veriyorum zaten üstad Smile.
@btoprak, fircaniz hayirli olsun. Ben de gidip gelip bakiyorum bu fircaya. Elinizdeki fircalarla karsilastirmali bir inceleme bekliyoruz. Gule gule kullanin. Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk
(07/01/2015, Saat: 13:25)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @btoprak, fircaniz hayirli olsun. Ben de gidip gelip bakiyorum bu fircaya. Elinizdeki fircalarla karsilastirmali bir inceleme bekliyoruz. Gule gule kullanin. Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üstad, elimde Simpson Colonel Best ve iki tane TGN finest fırça var, bir de beklediğim Tipsoft Custom Premium Silvertip var. Bir iki ay kullanım sonrası deneyimlerimi paylaşırım yapabildiğim kadarıyla. Karşılaştırma yapma imkanım da olur sanırım.

Teşekkür ederim Smile.
@btoprak

Ürünleriniz hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın. Ben duke 2 best almak istiyorum o yüzden yorumlarınız çok işe yarayacaktırSmile
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(07/01/2015, Saat: 15:19)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @btoprak

Ürünleriniz hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın. Ben duke 2 best almak istiyorum o yüzden yorumlarınız çok işe yarayacaktırSmile

Teşekkür ederim üstad.

Duke 2 Duke 3'ten boyut olarak biraz daha küçük. Kullananların yorumuyla "Mini minnacık şirin kullanışlı" bir fırçaymış. Sipariş verirken benim de elim bir ara Duke 2'ye gitmedi değil.

Ben bu Duke 3'ü sipariş verdiğimde @ihtilaf üstad yeni üretim Duke 3'lerde kalite düşüşü olduğuna dair beni uyardı, umarım kılları kalın ve koyu renkli olmaz, kontrol edin dedi. Geldiğinde ilk kontrol ettiğim o oldu Smile. İlk izlenimim eski üretimlerden olduğu veya yeni üretim olsa bile kalitesinin benim diğer fırçaya benzediği yönünde. Ama yine emin olduktan sonra bir yüzde denemem lazım.

Duke 2 de yurt dışında forumlarda bayağı beğenilen bir fırça, 22 veya 23 mm. knot vardı sanırım onda da. Öyle olsa bile benim kullandığım Colonel 22 mm. knot yapısına sahip, gayet memnuniyetle kullanıyorum Sleepy.

Kullanayım, ardından nasıl bir hissiyatı olduğunu paylaşırım üstadım.
http://www.ottomannaturel.com dan Lavantalı tıraş sabunu aldım. Fiyatı 10 TL. 8,50 TL de kargo ücreti ödedim. Denedikten sonra gözlemlerimi ilgili başlık altında paylaşacağım.

ebbs07.jpg
2ut1f9z.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@btoprak

Bilgiler için teşekkürler komşum. Aklımdaki set ustura ve fırça olayını halletikten sonra ilk aklımda olan fırça bu Duke 2
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Tipsoft Premium Silvertip de geldi Smile
(07/01/2015, Saat: 16:35)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: http://www.ottomannaturel.com dan Lavantalı tıraş sabunu aldım. Fiyatı 10 TL. 8,50 TL de kargo ücreti ödedim. Denedikten sonra gözlemlerimi ilgili başlık altında paylaşacağım.

ebbs07.jpg
2ut1f9z.jpg

Sabununuzu güzel tıraşlarda kullanın, lakin 10 liralık ürüne 8.5 lira kargo fazla olmuş.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: