Günün Tıraşı (SOTD)
(06/01/2015, Saat: 11:45)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ohh ohh sıhatler olsun, o alet DE ye benzemez komşu dikkat et,

Sağol komşu. Yağ gibi kayıyor meret Wink
Sabah eskiuye3315 üstadın tıraşını görünce biraz bekleyeyim araya başka resimler girsin bizim tıraş fukara kaldı dedim ama baktım kaçış yok en iyisi ben de ekleyeyim Big Grin

- EJ DE89
- Astra Yeşil
- Semogue 830
- Proraso Beyaz
- King of Shaves Super Gel
- Zaza Şap
- 444 Balsam

Yeşil Astra'yı ilk kullanışımdı. Doğrusunu söylemek gerekirse ben pek de memnun kaldığımı söyleyemeyeceğim. Rapira ile aynı sınıfta gibi düşünürsek Rapira'dan aldığım sonuçtan daha memnun olduğumu söylemeliyim. KoS jelden kurtulmak için pre shave olarak kullanıyorum ama çok da bir pozitif etkisi olmuyor. Bitemedi namussuz.

9baecp.jpg
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Komsum bitirmeye çalışıp boşa harcamayın. Cevrenizdeki birine hediye edin.ben memnun kalmadigim ürünleri çevreme dagitiyorum. Seve seve kullaniyorlar vallaSmile
(06/01/2015, Saat: 14:31)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komsum bitirmeye çalışıp boşa harcamayın. Cevrenizdeki birine hediye edin.ben memnun kalmadigim ürünleri çevreme dagitiyorum. Seve seve kullaniyorlar vallaSmile

Komşum incelemesini okuduysanız görmüşsünüzdür. Bu hediye de edilmez. Atsan atılmaz satsan satılmaz cinsinden.
2v16ddh.jpg
Nr.1934 SWORD11/16 Ustura
Simpson Chubby 2 Best Badger Tıraş Fırçası
Speick Çubuk Tıraş Sabunu
Floid mentolado Vigoroso Tıraş Kolonyası
Yurtta barış, dünyada barış. Atatürk
Porsuk hocam sıhhatler olsun kılıcı kuşanmışsınız Big Grin
Gece tıraşı:

2ih566v.jpg
Haydi hayırlı tıraşlar...
Teşekkürler Big Grin

(06/01/2015, Saat: 23:34)bhdr003 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Porsuk hocam sıhhatler olsun kılıcı kuşanmışsınız Big Grin
Yurtta barış, dünyada barış. Atatürk
- ARKO TIRAŞ SABUNU
- POLSİLVER STAİNLESS KIRIK JİLET
- YUMA TIRAŞ ALETİ
- JAGUAR 117/24 FIRÇA
- GİLLETTE TIRAŞ SONRASI BALSAM.

YORUM: 4 Sefer kullandığım ve muazzam tıraş yakaladığım perma-sharp'ı atma zamanı gelmişti ve bu seferde Polsilver denemek istedim.Çok da hoşuma gitti.Ayrıca bu jileti kırıp yumada kullanma işinde ustalaştım diyebilirim allaha şükür.Kesiksiz tahrişsiz kızarıksız güzel tıraşlar çıkıyor son zamanlarda.Bunda sakalın uzamasını beklememek de etkili olabilir.Bunun dışında Arko sabunum azalıyor kasedeki son kısım da bittikten sonra bir başka değişik sabun deniyeceğim.Kapta güzel köpük yapıyorum jaguar fırçama da alıştım.Her ne kadar dökülme sorunu olsa da biraz da batma oluyor arada ama olsun sıcak ve bol köpüğü yakaladım.Fırçanın tam ortasını kullanıyorum.İyice yumuşatıyorum sakalları.Bunun dışında genel olarak güzeldi ve her zamanki gibi klasik gillette balsam ile de sonlandı biraz yanma yapıyor sonunda ama o da onun özelliği.Yakacak ki tahriş olmasın.Teşekkürler herkese iyi tıraşlar iyi geceler.
(07/01/2015, Saat: 03:05)Kalfa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: - ARKO TIRAŞ SABUNU
- POLSİLVER STAİNLESS KIRIK JİLET
- YUMA TIRAŞ ALETİ
- JAGUAR 117/24 FIRÇA
- GİLLETTE TIRAŞ SONRASI BALSAM.

YORUM: 4 Sefer kullandığım ve muazzam tıraş yakaladığım perma-sharp'ı atma zamanı gelmişti ve bu seferde Polsilver denemek istedim.Çok da hoşuma gitti.Ayrıca bu jileti kırıp yumada kullanma işinde ustalaştım diyebilirim allaha şükür.Kesiksiz tahrişsiz kızarıksız güzel tıraşlar çıkıyor son zamanlarda.Bunda sakalın uzamasını beklememek de etkili olabilir.Bunun dışında Arko sabunum azalıyor kasedeki son kısım da bittikten sonra bir başka değişik sabun deniyeceğim.Kapta güzel köpük yapıyorum jaguar fırçama da alıştım.Her ne kadar dökülme sorunu olsa da biraz da batma oluyor arada ama olsun sıcak ve bol köpüğü yakaladım.Fırçanın tam ortasını kullanıyorum.İyice yumuşatıyorum sakalları.Bunun dışında genel olarak güzeldi ve her zamanki gibi klasik gillette balsam ile de sonlandı biraz yanma yapıyor sonunda ama o da onun özelliği.Yakacak ki tahriş olmasın.Teşekkürler herkese iyi tıraşlar iyi geceler.

Komşum L'Occitane Ardıç sabunu deneyebilirsiniz. Bulması kolay. Fiyatı ucuz değil ama çok uzun ömürlü.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 292,806 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,576 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,295 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,892 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,737 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,956 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,502 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,063 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,241 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: