En Son Ne Aldınız ?
@cihankeskin komşum kırmızı prorasonun kokusuna ne yorum yapıyorsun? İlginç bir kokusu var.
j607rc.jpg

Kore'den iki günde geldi, gümrüğe takılıp TR'de bir haftadan fazla bekledi. Bakalım traşı nasıl olacak...
Maggard MR6, MR7, MR8 sap ve Maggard şap. Şapı ucuzluktan aldım; kutusu veya kendisi kırık çatlak olanlardan rastgele gönderiyorlar, benimkisinde çatlak görünüyor ama sağlam kocaman bir şap Smile. Paket tam zamanında geldi.

2gv1mr4.jpg

Bir de koltuk aldım, kaç zamandır ağrımayan yerim kalmamıştı. Kurtuldum sonunda.

2dgkg29.jpg
Haydi hayırlı tıraşlar...
Üstat hayırlı olsun şimdi 2. Hobi devreye giriyor burada benim koltuğu nereden aldınız acaba
(30/12/2014, Saat: 23:45)cosa_nostra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstat hayırlı olsun şimdi 2. Hobi devreye giriyor burada benim koltuğu nereden aldınız acaba

Teşekkürler üstad. Bir senedir bir çok ofis koltuğu vs denedim. Giriş orta seviye ürünler 500-600 civarında olup hiçbiri beni sarmadı. Ağır birisi olduğum için sağlamlık da önemli. Geçenlerde yine koltuk bakınırken Adore' nin (sitesinden sipariş verdim direk) bu ürünleri getirdiğini gördüm ve sipariş verdim hemen. Bugün geldi, kurdum oturuyorum, mutluyum
Haydi hayırlı tıraşlar...
Bende bir ara recaro arana koltuğundan yapacaktım öyle kaynadı gitti ama çok güzel koltuk güle güle oturun
Bugün bir MUHLE R 41 TWIST siparişi verdim. Korkmuyorum desem yalan olur Smile) Hayırlısı. Smile
Benim şuan kullandığım Bürosit Maestro. Almayı düşündüğüm Bürosir Idea 9 Krm veya Bürosit Power 9

Keşke Türkiye'de bulunabilse:

2ns02u0.jpg
(29/12/2014, Saat: 23:53)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin hayırlı olsun babanız şanslı iyi günlerde kullansın.

Teşekkür ederim. Bugün verdim hediyesini çok mutlu oldu. Benden en kısa zamanda bir de DE makine istedi. Ben hediye setine DE koymamıştım emin olamamıştım. Bakalım onu da alınca belki foruma da gelir. Big Grin

(29/12/2014, Saat: 23:56)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin komşum kırmızı prorasonun kokusuna ne yorum yapıyorsun? İlginç bir kokusu var.

Bence çok da ilginç değil. Bayağı sandal ağacı kokusu aslında Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(29/12/2014, Saat: 23:53)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin hayırlı olsun babanız şanslı iyi günlerde kullansın.

Teşekkür ederim. Bugün verdim hediyesini çok mutlu oldu. Benden en kısa zamanda bir de DE makine istedi. Ben hediye setine DE koymamıştım emin olamamıştım. Bakalım onu da alınca belki foruma da gelir. Big Grin

(29/12/2014, Saat: 23:56)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin komşum kırmızı prorasonun kokusuna ne yorum yapıyorsun? İlginç bir kokusu var.

Bence çok da ilginç değil. Bayağı sandal ağacı kokusu aslında Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: