En Son Ne Aldınız ?
Çok güzeller hayırlı olsun,
Sabah sabah yaylım ateşi gibi oldu,yere yatıp hedef küçültüp,siper aldım Smile

(29/12/2014, Saat: 11:16)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Baktım ufak bir birikme olmuş her şeyi üst üste koymayayım diyordum ama şimdi koymazsam sonra unutacağım. Evet başlıyoruz:

yourshaving.com dan aldıklarım:
- Cella Tıraş Sabunu (Babama hazırladığım yılbaşı hediye paketinin parçası)
- Proraso Kırmızı Tıraş Kremi
- Speick Tıraş Kremi
- Allume di Rocca Alum Bloc

Gratis'den aldıklarım:
- King of Shaves Super Gel Köpüksüz Tıraş Jeli
- Crystal Alum Bloc

doakozmetik.com dan aldıklarım:
- Gliserin
- Çay Ağacı (Tea Tree) Yağı
- Limon, Nar Çiçeği, Yosun, Zencefil ve Ardıçlı Sabun

eBay'den aldıklarım:
- Semogue 830 Tıraş Fırçası (Store sahibi yakında bir de web sitesi açacakmış direk satış için linkini eklemiş. Mail atarak indirim kuponu isteyebiliriz.)

ei4mpv.jpg

İMPA Ticaret'ten dün aldıklarım:
- 2 Adet Çelik Tıraş Tası
- 2 Adet 444 Balsam
- 1'er paket Astra Yeşil, Polsilver ve Gillette Stainless
- Omega 652 Tıraş Fırçası
Tıraş fırçası, 444'lerin biri ve tasların biri babam için hazırladığım yılbaşı paketinin parçaları. Smile
@cihankeskin

Güzel günlerde kullanın komşum. Keşke benim babamda geleneksel tıraş olsa. Köpük ve kartuşla yüzüne zımpara atar gibi kazıyıp geçiyor.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(29/12/2014, Saat: 11:16)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Baktım ufak bir birikme olmuş her şeyi üst üste koymayayım diyordum ama şimdi koymazsam sonra unutacağım. Evet başlıyoruz:

yourshaving.com dan aldıklarım:
- Cella Tıraş Sabunu (Babama hazırladığım yılbaşı hediye paketinin parçası)
- Proraso Kırmızı Tıraş Kremi
- Speick Tıraş Kremi
- Allume di Rocca Alum Bloc

Gratis'den aldıklarım:
- King of Shaves Super Gel Köpüksüz Tıraş Jeli
- Crystal Alum Bloc

2mpwvoh.jpg

Merhaba, güle güle kullanın hocam.
Sabun ve kremler gümrükte sıkıntı çıkarmıyor mu?
(29/12/2014, Saat: 12:08)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzeller hayırlı olsun,
Sabah sabah yaylım ateşi gibi oldu,yere yatıp hedef küçültüp,siper aldım Smile

Hahah. Ben de bundan korkuyordum komşum ama baktım zamana yayarak olmayacak bir kerede çıksın aradan dedim.

(29/12/2014, Saat: 12:21)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin

Güzel günlerde kullanın komşum. Keşke benim babamda geleneksel tıraş olsa. Köpük ve kartuşla yüzüne zımpara atar gibi kazıyıp geçiyor.

Benimkisi şuan yarı geleneksel oluyor. Korkunç bir Niva fırça ve Nivea krem kullanıyor. Onları yükseltmek amaç. Böylece belki kartuştan da vazgeçiririm. Bakalım göreceğiz.

(29/12/2014, Saat: 12:23)Ossan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba, güle güle kullanın hocam.
Sabun ve kremler gümrükte sıkıntı çıkarmıyor mu?

Teşekkür ederim. Gümrük işi şans işi. Ödemenizi PayPal ile yapın ve gümrükten geçmesi için dua edin. Eğer geçmezse geri gidiyor ya para iadesi istiyorsunuz ya da tekrar göndertiyorsunuz. Şuan ingiltereye geri gidip bir daha gönderilecek maceralı bir paketim da var ama bu güne kadar tek paketim takıldı bu şekilde. Yine de riske ve beklemeye değip değmediğini iyi hesaplayın. Pek çok ürün İmpa'da mevcut.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(25/12/2014, Saat: 11:36)seiko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Coolcut4 aldigim icin, progressi askiya aldim. Eger usturayla basarili tiras elde edersem, de89 ve coolcut ikilisiyle devam edecegim. Onun yerine MWF kase, TOBS Avocado, Bolzano, mavi Astra, Gillette Platinum, Timor, Polsilver ve Personna aldim.
GiftandCare fiyat konusunda cok avantajli, ozellikle bedava shipping ile. Shaving.ie - bye-bye Smile
P.S. He. bir de Tipsoft Premiumu bekliyorum.
iki seneye yeter, bence

Not eklemeyi kendime borc bildim. Megerse, shipping bedava degilmis, sistemde hata var. Ama konustuk, yari fiyatina kargo parasinda kiyak yaptilar.
w9w49h.jpg
(29/12/2014, Saat: 20:07)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: w9w49h.jpg

Gülü gülü kullanın üstad Cool
Teşekkür ederim @mornetto, Sağolun...
d7b7b39291dfb2c8492aa4aa61aee922.jpg
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
@cihankeskin hayırlı olsun babanız şanslı iyi günlerde kullansın.
e mail adresim tipsol@me.com

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: