"The Sabun" tıraş sabunu
Bu sabun arko gibi tıraş esnasında kullanılan bir sabun mu ?
Mühle r 89
Rossmann isana man
EJ sandalwood soup
(26/03/2012, Saat: 23:04)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bi çıksın da piyasaya kesin bundan da stoklarız. Ne bulsak alıyoruz zaten. Big Grin

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
yeni malzemere ne kadar açız baksanıza fümenin papucu şimdiden damdaSmile
fümenin pabucundan ziyade kendisi damda, bir türlü o kadar uzun merdiven bulunup alınamıyor ordan
Fümenin pabucu damda olur mu. Ben üç kutu aldım elime ulaşmasa da onu da stokladım say, gelirse tabi. Dedim ya ne bulsak alıyoruz. Bundan da alırız.
(29/03/2012, Saat: 20:43)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fümenin pabucu damda olur mu. Ben üç kutu aldım elime ulaşmasa da onu da stokladım say, gelirse tabi. Dedim ya ne bulsak alıyoruz. Bundan da alırız.

Vallahi hocam fumenin pabucu damda olmali bence... Adamlari aradim, dogru duzgun dinlemeden bilmemne.comdan al diyor...minimum satis adetimiz on dese alacaktim inan...bir kutu tabac parasi...ese dosta dagitirdim fazla olani...
Bunlari gordukce ciddi ciddi dusunuyorum soguk sikma soyle arko muadili degisik esansli sabunlar yapmayi... Oyle ya bu mentalideteki adamlar - ki buna arkoda dahil- bu isten para kazaniyorsa, duzgun yapan adam zengin olur...
sinekkaydı tıraş, boyalı ayakkabı, ütülü pantolon...
Bugün ben de mail attım, bazı tıraş sabunu çeşitleri pazartesi günü tekrar satışa cikacakmis, telefonla ulaşamadım, santrallerinde sorun varmis..
Thesabun'dan ilk alışverişimi yaptım.Çok ilgili bir site.
Ürünlerin p.tesi (biberiye ve okaliptus) satışa gireceğini söylemişlerdi
ve gerçekten de sabah bilgisayarı açınca ürünlerin stokta olduğunu gördüm.Eft'yi yaptım,hemen cevap maili geldi;ürünler hazırlanıyor diye.
İnşAllah ürünler de kalitelidir..
bana da mail yollamışlar ancak siz daha önce davrandınız onlara göre, görünce ben de aldım bakalım ne olacak. asıl naneli ve limonlu istiyordum lakin gelmemiş henüz. neyse okaliptusu deneyelim, beğenirsek onları da alırız nasılsa Smile
selamlar.
Nasilolsa hepsinden alacagim icin ben stoga girmesini bekleyeyim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tıraş Yağı (Zeytin yağı ile tıraş) KUDEN 18 32,460 31/08/2020, Saat: 21:05
Son Yorum: tiffanygt
  Doğal Traş Sabunu Yapımı trache 21 43,211 15/12/2019, Saat: 18:22
Son Yorum: barefixxe
  Kiss my Face Tıraş Ürünleri trache 16 28,548 22/08/2019, Saat: 01:34
Son Yorum: Ratiere
  Doğal ( All Naturel ) Tıraş Kremleri ihtilaf 10 16,671 24/04/2019, Saat: 23:51
Son Yorum: solidas
Thumbs Down Tierra Mia Organics Tıraş Sabunu Southwestern 5 4,496 26/12/2018, Saat: 11:04
Son Yorum: Sofistike
  SAB-TIRAŞ SABUNU emiriko 27 42,563 04/05/2016, Saat: 22:07
Son Yorum: brkdmn
  SaffHayat Bitkisel Tıraş Sabunu mavi 30 49,857 30/01/2015, Saat: 23:29
Son Yorum: Hasan Ali

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: