En Son Ne Aldınız ?
Komşum bunlar english shaving den mi alındı hayırlı olsun. Bir avakadonuz varsa başka kreme ihtiyaç kalmaz.

Sent from my iPad using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
(22/12/2014, Saat: 20:25)semihus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: LYEzYb.jpg

Banyoda yer açmak lazım,

dolap lazım, evde huzur lazım Big Grin

Hepsi bi arada olması lazım Tongue
8yi0w0.jpg

fem6pe.jpg

Viyadük komşumdan aldığım revisor burdan kendisine tekrar teşekkür etmek istiyorum
(23/12/2014, Saat: 22:41)cosa_nostra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 8yi0w0.jpg

fem6pe.jpg

Viyadük komşumdan aldığım revisor burdan kendisine tekrar teşekkür etmek istiyorum

Zamanında ben de talip olmuştum komşum, çok güzel bir ustura güzel günlerde kullanın, keyifli tıraşlar versin.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Teşekkür ederim komşum birazda koleksiyon yolunda ilerliyorum galiba
(24/12/2014, Saat: 00:53)cosa_nostra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim komşum birazda koleksiyon yolunda ilerliyorum galiba

Komşum usturalar zaten koleksiyonluk ürünleraynı zamanda biliyorsunuz. Revisor' un eskitme tarzı usturaları tam koleksiyonluk.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Bendeki Şöyle ki çok beğenerek alıyorum tıraş olmam önemli değil dursun kutusunda açiyim bakiyim güzelliğine buna diğer bıçak koleksiyonumda dahil muazzam zevk alıyorum
(23/12/2014, Saat: 22:41)cosa_nostra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 8yi0w0.jpg

fem6pe.jpg

Ben teşekkür ederim, güle güle kullanın.
Selamlar,
(23/12/2014, Saat: 22:41)cosa_nostra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: fem6pe.jpg

Üstadım güle güle kullanın yada izleyin Smile çok baktım bu usturaya ama belki başka bahara Smile
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Teşekkürler üstadım daha iyileri sizlere olsun Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: