En Son Ne Aldınız ?
(15/12/2014, Saat: 19:45)nihilistraki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 9dfd119d9985cf49c080b0db6c46b9f0.jpg
8433034330bce3c25419616d7e6967e5.jpg
ce223116a863a56137f618b90ed38ef6.jpg
8c56852440c22eb5f357af00c7075104.jpg

Vanta marka jiletli usturam hediyeleriyle birlikte bugün elime ulaştı.

Ustura harikaymış, iyi testerlar ile geçebilmiş gümrükten. Güle güle kullanın Smile
Üstadım hayırlı olsun aynı usturadan bende aldım sürgülü sistem hoşuma gitmedi bugün geri verdim şahsi bir durum olabilir güzel his vermedi sizin yorumlarınızı bekliyorum
@nihilistraki gule gule kullanin.
Nerden aldiniz fiyati nedir?
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
@Aleksey teşekkür ederim, italyan bir marka burada jiletli ustura bölümünde sormuştum forumdan bir ses çıkmayınca kendim araştırıp aldım. İtalyan ve alman forumlarında beğenilen bir jiletli ustura komşum.

@cosa_nostra teşekkür ederim, biraz önce tıraş oldum ve memnun kaldım vantadan. Sanguine R5 de üste açılır kapanır olduğu halde vanta sadece tek sırt ve kapak olarak yapılmış. Ağırlık olarak R5 ile aynı ama sap kısmı R5 den daha hafif olduğu için daha yumuşak bir alet ayrıca jilet köşeleri için koruma olması daha güvenli kılmış. Özetle uysal, güvenli, pratik, klasik görünümlü olmasından dolayı beğendim. Sürgülü ve bu model arasında kalmıştım ben de aga.

@zorba58 teşekkür ederim komşum giftsandcare den kargo dahil 17.70 euro ya aldım.
satılık ilanlarım: http://www.geltir.com/thread-5888.html
4vfkaq.jpg

Massdrop'dan yeni oyuncak...
no9edv.jpg

Reef Point' in kokusu muhteşemmiş Big Grin
Haydi hayırlı tıraşlar...
@OnLyTNT

Güzel günlerde kullanın komşum. İncelemeleri bekliyoruz=) Forumdaşlar git gide daha farklı markalara yöneliyor ne güzel
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(17/12/2014, Saat: 21:55)OnLyTNT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: no9edv.jpg

Reef Point' in kokusu muhteşemmiş Big Grin

Ben de bir bu kadar sipariş vermediğime pişmanım şimdi. 2 tane sabunla yetindim, ama daha gideri varmış. Bakalım belki tekrar fırsat doğar Blush

Hayırlı olsun ürünleriniz, güle güle kullanın.
Teşekkürler arkadaşlar, daha iyileri sizlerin olsun. Reef Point (sabunu yemekten korkuyorum Tongue) hariç diğer üç sabunu deneme amaçlı köpürttüm az önce. İnceleme yazmaya vaktim olmuyor açıkçası ama hepsinden bahsetmeye çalışacağım tıraş oldukça ilerleyen günlerde (resim de ekleyeceğim umarım) . Özellikle Soap Commander' in köpüğü inanılmaz dolgun ve kaygan. Oldukça yoğun kokuları var sabunların; ellerimde baharat, narenciye karışımı mest eden bir koku var şu an...
Haydi hayırlı tıraşlar...
@OnlyTNT komsum hangi siteden ne kadar surede hangi kargoyla geldi acaba?

f37f75f1acb736ce2ec4ed2cc8bd1d3c.jpg

Bugun gelen paketim kadife uclu porsugumu getirdi, sabunu yaninda impulse buy oldu. Big Grin

Barley gelene kadar idare etsin, deneyim kazanalim diye bir adet de Wilkinson SC aldim. Kozyatagi Carrefourda yoktu, Maltepede buldum. 9 liraya aldim 5 jiletiyle beraber. Keserken ve tras sonrasi aftershave konusunda blue3 konforu vermese de su an sikintisi yok. Aftershave cok yakti be. (Brut SO)

Colonel Conk almond icin biraz daha kullaniyim, inceleme yazarim.

Ufak bir detay disinda oldukca sikintisiz bir alisveris oldu Onur Bey ile, buradan da kendisine ilgisi icin tesekkur ederim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: