Günün Tıraşı (SOTD)
3589gsw.jpg

Cella
Filarmonica 14
Simpsons balsam
Shanzen zumei firca
Rebul aqua kolonya
(14/12/2014, Saat: 18:01)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: crionics üstadım gerçekten harika bir fırça sapı Smile sabun da aynı şekilde öyle, koku nedir arkadaki onu merak ettim komşum Smile

Teşekkür ederim.
Parfüm aşağıdaki gibi
Yaklaşık 20 senedir birlikteyiz Smile

0d3faa06646f348a014d85a81a671564.jpg
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
(14/12/2014, Saat: 21:09)error... Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3589gsw.jpg

Cella
Filarmonica 14
Simpsons balsam
Shanzen zumei firca
Rebul aqua kolonya

Ortam şıklığı güzel bir zarafet katmışCool
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Proraso Pre/ Post shave krem
Proraso Anti-Irritazione sabun
Ian Tang den alınma best badger 26
Floid black aftershave
The Hamilton marka hollow ground çelik ustura
Bugün italyan günüm oldu malzemelere bakınca
Önce iyi bir duşun ardından direkt tıraşa geçtim o yüzden pre-shave ürünlerden birini kullanmadım genelde floidin preshave oilini veya prorasonun pre/post shave kremini kullanırım. Sabunu yüzümde köpürttüm ki neredeyse tıraşlarımın % 90 ı böyledir, çok az zaman kasede köpürtürüm. Yalnız yüzde köpürtürken ana kuralım en az iki dakika sabunu yüzde çalıştırmaktir. Usturaya gelince Hamilton markasını ilk defa duydum Amerikan markasıymış, e-baydan aldım sertplastikten veya başka bir sentetik malzemeden olan sapındaki resim ve renkleri çok canlı. Temizledim ve bileyledim ilk defa kullandım bu tıraşta ama çok sevdim tıraşını. Kesinlikle öncelikli usturalar kutuma girecek. Harika bir tıraştı, ben hergün tıraş olduğum için tek perdah tıraş olurum yine öyle oldu. Cildim hassa, kıllar sert ve yatık olmasına rağmen neredeyse bir şey kalmamıştı. Kalanlara da rötüşlarımı yaptım. Elimle yokladım daha iyisi olur mu olur, ama bana göre süper.
Floid aftershave in bu kokusunu sevdim epey kullandım kokusu güzel ve aftershaveler genellemesine göre kokusu epey kalıyor, nemlendirmesi yeterliye yakın. Yalnız şu an 3. kutusunu bitirdiğim proraso beyaz pre-post shave krem benim favorim oldu, neredeyse hiç bir balsamı kullanmıyorum hepsi kaldı, cildime sürüyorum, cildim birden kuru nemli bir hal alıyor. Bazıları sevmeyebilir ama benim için vazgeçilmez oldu.
9ibbeq.jpg
TGN 26 mm özel yapım finest badger fırça
Thiers Issard Evide Sonnant 5/8 ustura
Cella Krem
Bol soğuk su

Bebek poposu gibi bir yüz Cool
Yakın tıraş gibisi yoktur..
Sıhhatler olsun @taskind üstadım. Proraso pre-post krem gerçekten çok etkili. Ben yeşil seri kullanıyorum çok etkili.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(15/12/2014, Saat: 00:06)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun @taskind üstadım. Proraso pre-post krem gerçekten çok etkili. Ben yeşil seri kullanıyorum çok etkili.
Teşekkürler komşum. Ben yeşil seriden korktum. O ne soğukluk hissiydi öyle, hemen beyaza döndüm bende.
(14/12/2014, Saat: 19:56)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şaka gibi şuan gratisteyim,
Bayan ürün agırlıkli
Crabtree&Evelyn in satışlarina ve potansiyel alıcı pazarına bakmaya başlamışlar: )
An itibari ile sabun aftershave parfum getırmeleri icin
Form dolduruyorum, sizde ugradığınizda talepte bulunursanız çok yakında getirırler.
16j3kso.jpg

İyi haber ettin üstad geltir olarak yüklenelim tıraş sabunlarını da getirsinler.

(14/12/2014, Saat: 23:59)taskind Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Proraso Pre/ Post shave krem
Proraso Anti-Irritazione sabun
Ian Tang den alınma best badger 26
Floid black aftershave
The Hamilton marka hollow ground çelik ustura
Bugün italyan günüm oldu malzemelere bakınca
Önce iyi bir duşun ardından direkt tıraşa geçtim o yüzden pre-shave ürünlerden birini kullanmadım genelde floidin preshave oilini veya prorasonun pre/post shave kremini kullanırım. Sabunu yüzümde köpürttüm ki neredeyse tıraşlarımın % 90 ı böyledir, çok az zaman kasede köpürtürüm. Yalnız yüzde köpürtürken ana kuralım en az iki dakika sabunu yüzde çalıştırmaktir. Usturaya gelince Hamilton markasını ilk defa duydum Amerikan markasıymış, e-baydan aldım sertplastikten veya başka bir sentetik malzemeden olan sapındaki resim ve renkleri çok canlı. Temizledim ve bileyledim ilk defa kullandım bu tıraşta ama çok sevdim tıraşını. Kesinlikle öncelikli usturalar kutuma girecek. Harika bir tıraştı, ben hergün tıraş olduğum için tek perdah tıraş olurum yine öyle oldu. Cildim hassa, kıllar sert ve yatık olmasına rağmen neredeyse bir şey kalmamıştı. Kalanlara da rötüşlarımı yaptım. Elimle yokladım daha iyisi olur mu olur, ama bana göre süper.
Floid aftershave in bu kokusunu sevdim epey kullandım kokusu güzel ve aftershaveler genellemesine göre kokusu epey kalıyor, nemlendirmesi yeterliye yakın. Yalnız şu an 3. kutusunu bitirdiğim proraso beyaz pre-post shave krem benim favorim oldu, neredeyse hiç bir balsamı kullanmıyorum hepsi kaldı, cildime sürüyorum, cildim birden kuru nemli bir hal alıyor. Bazıları sevmeyebilir ama benim için vazgeçilmez oldu.
9ibbeq.jpg

Üstad o ustura sapı ne güzelmiş bayıldım valla. Çok hoş.
Sıhhatler olsun
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
(15/12/2014, Saat: 01:12)taskind Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler komşum. Ben yeşil seriden korktum. O ne soğukluk hissiydi öyle, hemen beyaza döndüm bende.
Insanin gözünü yaşartıyor hocam.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
9ad43bae2fd123ef36875062fbf7cf03.jpg
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,798 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,459 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,209 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,388 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,574 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,819 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,271 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,037 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,238 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: