En Son Ne Aldınız ?
(12/12/2014, Saat: 01:38)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Nihayet Future stoklarda.
Mat ve parlak olmak üzere iki çeşit.
Fiyat 220 TL

Fiyat da süpermiş. Kendimi zor tutuyorum ama bir kaç ay daha DE89 ile el becerimi arttırmam gerektiğine inanıyorum.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(12/12/2014, Saat: 02:19)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 0d533ff2ba6863c77a9f187f1f06bbac.jpg
Dark ocean daha denemedim, black energy kokusu harika bana göre

Sent from my iPhone using Tapatalk

Komşum detaylı inceleme bekleriz Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(12/12/2014, Saat: 10:35)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum detaylı inceleme bekleriz Smile

Koku tarifi konusunda çok iyi sayılmam fakat nemlendirme ve yatıştırma üzerine bir değerlendirme yaparım sevgili chinaski

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
Geri vites lambam

http://www.ebay.com/itm/381075862696?_tr...EBIDX%3AIT

Motor yağ kapağı

http://www.ebay.com/itm/221535600508?_tr...EBIDX%3AIT

Emniyet kemeri süngeri

http://www.ebay.com/itm/181598980301?_tr...EBIDX%3AIT

fonksiyonel maske

http://www.ebay.com/itm/231379401963?_tr...EBIDX%3AIT

çanta askılığı

http://www.ebay.com/itm/111514164649?_tr...EBIDX%3AIT
(10/12/2014, Saat: 14:40)taskind Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @mehmetkiraz , Sizin sayenizde hanımı boşayacağım galiba, her seferinde niye o kadar çok para veriyorsun bu usturalara diyor. Komşum sen bir kutu havaya iyi bir ustura parası vermişsin. Benim hanım bir daha konuşsun hele görür o gününü, zincirlerimi kıracağım artık yada en azından biraz gevşetsem de yeterTongue

taskind komşum yuva yıkmış olmayalım Big Grin Big Grin Big Grin. Açık konuşmam gerekirse tıraş ürününün en iyisini bulursak kaçırmamak lazım iş esas koleksiyonerlik değişik arayışlara gelince genellikle film kopuyor Big Grin Big Grin Big Grin. Size birşey belirteyimmi üstadım, kızkardeşim çok kozmetik malzemesi alışverişi yapan bir insan ama benim işte kullandığım kokudur, body splashdır, deodoranttır, tıraş kremidir görünce diyorki ; '' Anne benim aldıklarıma laf etme, bu daha fenadır benden kozmetik harcaması konusunda '' . Ben de isyan etmek istiyorum bazen ama ne yapalım kadınlar bizim evde üstün maalesef üç kadın (Anaannem, Annem ve kızkardeşim) var biz ne yapalım dede ve torun Big Grin Big Grin Big Grin
(10/12/2014, Saat: 16:17)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam,her markayı denemek tehlikeli benim için,3 markanın dışına çıkmamaya çalışıyorum, o gün biraz fazla kaçırdım elime yeni geldiği için,24 saat sonunda hafifliyor ama hala buradayım diyor, başta sentetik kokuyor biraz sonrası
bildiğin puro vişne, hollanda vişneli yaş puro tütünüymüş zaten koku, bir süre sonrada vanilya geliyor, 1 haftadır ilk sorulan şu ne içtin burada, o elektronikten mi çıkıyor bu koku, kimseyi ikna edemiyorum parfüm diye. günlük kullanım için iyi değil.
Yeni çıkan by kilian numunelerimi merakla bekliyorum 6 aydır esir kaldılar gelemediler, çok beğendiğim rom viski temalı parfümler, edp olduklarından kalıcılık iyi pürüzsüz kokuyu gerçeği ile bir yapmışlar.

wvaao1.jpg
orhv6a.jpg
k2l949.jpg
k31vld.jpg

trache komşum güzel gözüküyorlar. Benim de öyle çok deneyselliğe açık değilim parfüm konusunda Smile. Fakat şunu belirtmem gerekiyor ki 14 yaşından beridir kullandığım ve rotasyonumda olan parfümler hep aynı. Yaşlandığımda ise dede özütü olarak Brüt kullanmayacağım o kesin ama bir Tabac olabilir. Sevdiğim kokular daha çok vanilya temalı olan parfümler hep, çok ağır, çok çarpıcı, çok iddialı parfümler kullanamıyorum mesela. Standart kullandıklarım biri bitince diğerini aldığım parfümler olur genellikle bende. Forumda başka bir başlıkta belirtmiştim ama yine belirteyim.
Kullanmış olduğum ve hep aynı parfümleri

1.Jean Paul Gaultier Le Male 125 ML (Halen var kullanıyorum)
2.Paco Rabanne One Million 100 ML (Bitti tekrardan alacağım ama çok pişti olduğum insanlar var diye şimdilik almayı düşünmüyorum)
3.Paco Rabanne Ultraviolet for Men (Kullanan varmı forumda bilmiyorum ama ilginç ve güzel bir kokusu var)
4. Rochas Man (2008'de kullandığım ve biten parfümüm, Gratis'de ucuzluğa girerse tekrardan alacağım parfüm bkz. Gratis'de yazın 100 TL idi)
5.Dior Homme Sport (2011'de bir şişe bitti bir daha almadım, sevdim ama almadım)
5. Kenzo for Men (Üzerimde en çok kalan parfümlerden biri, yeni modellerini beğenmedim orjinal koyu mavi şişe benim kullandığım.Tekrardan almadım Big Grin Big Grin)
ve son olarak (Tamam bitti son bu) Pull and Bear Buddy for Men (49.90 TL'ye satılıyor, ilk kez 2013 Eylül'de almıştım. 2014 yazında iki şişe aldım. Günlük kullandığım parfüm budur şimdi. Kalıcı bir parfüm değil ama kokusunu beğeniyorum.

İnşallah kavuşursunuz parfümlerinize komşum Smile
(14/12/2014, Saat: 14:55)Mehmet Kiraz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: trache komşum güzel gözüküyorlar. Benim de öyle çok deneyselliğe açık değilim parfüm konusunda Smile. Fakat şunu belirtmem gerekiyor ki 14 yaşından beridir kullandığım ve rotasyonumda olan parfümler hep aynı. Yaşlandığımda ise dede özütü olarak Brüt kullanmayacağım o kesin ama bir Tabac olabilir. Sevdiğim kokular daha çok vanilya temalı olan parfümler hep, çok ağır, çok çarpıcı, çok iddialı parfümler kullanamıyorum mesela. Standart kullandıklarım biri bitince diğerini aldığım parfümler olur genellikle bende. Forumda başka bir başlıkta belirtmiştim ama yine belirteyim.
Kullanmış olduğum ve hep aynı parfümleri

1.Jean Paul Gaultier Le Male 125 ML (Halen var kullanıyorum)
2.Paco Rabanne One Million 100 ML (Bitti tekrardan alacağım ama çok pişti olduğum insanlar var diye şimdilik almayı düşünmüyorum)
3.Paco Rabanne Ultraviolet for Men (Kullanan varmı forumda bilmiyorum ama ilginç ve güzel bir kokusu var)
4. Rochas Man (2008'de kullandığım ve biten parfümüm, Gratis'de ucuzluğa girerse tekrardan alacağım parfüm bkz. Gratis'de yazın 100 TL idi)
5.Dior Homme Sport (2011'de bir şişe bitti bir daha almadım, sevdim ama almadım)
5. Kenzo for Men (Üzerimde en çok kalan parfümlerden biri, yeni modellerini beğenmedim orjinal koyu mavi şişe benim kullandığım.Tekrardan almadım Big Grin Big Grin)
ve son olarak (Tamam bitti son bu) Pull and Bear Buddy for Men (49.90 TL'ye satılıyor, ilk kez 2013 Eylül'de almıştım. 2014 yazında iki şişe aldım. Günlük kullandığım parfüm budur şimdi. Kalıcı bir parfüm değil ama kokusunu beğeniyorum.

İnşallah kavuşursunuz parfümlerinize komşum Smile

Paco Ultraviolet kullanıyorum , güzel koku.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
@impaticaret

Evet Mustafa bey, vakti zamanında iki şişe bitmişti, çok beğendiğim bir parfümdür. Şimdilerde üretimine devam edilmediği gibi bir söylenti duydum umarım doğru değildir. Aksiyse çok yazık olur Confused
(12/12/2014, Saat: 10:30)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fiyat da süpermiş. Kendimi zor tutuyorum ama bir kaç ay daha DE89 ile el becerimi arttırmam gerektiğine inanıyorum.

@cihankeskin

cihankeskin üstadım fiyat iyide ben de ilk DE89 yada progress tarzı birşey alacağım. Sonrasında Futur'a geçmeyi düşünüyorum, el alışkanlığım daha başlangıç seviyesinde halen kullandığım Çin malı BIG-WIG adlı jileti doğru düzgün tutmayan makinenin verdiği tecrübeyi dikkate alırsak Big Grin Big Grin Big Grin Bundan dolayı ilk DE89 ya da progress olacak tercihim. Para bulursam sağlamından sonrasında kalırsa Futur Big Grin Big Grin
9dfd119d9985cf49c080b0db6c46b9f0.jpg
8433034330bce3c25419616d7e6967e5.jpg
ce223116a863a56137f618b90ed38ef6.jpg
8c56852440c22eb5f357af00c7075104.jpg

Vanta marka jiletli usturam hediyeleriyle birlikte bugün elime ulaştı.
satılık ilanlarım: http://www.geltir.com/thread-5888.html

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: