Günün Tıraşı (SOTD)
(11/12/2014, Saat: 01:03)semihus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Küstü mü? Big Grin

Mutlaka geçerli sebepleri vardır kendisinin, küstü demek çokda doğru olmaz sanırım.

Sent from my iPhone using Tapatalk
e mail adresim tipsol@me.com
Beymenden aldım. İlk kez kullandım şimdilik her yönden memnunum. Birkaç kullanım sonra daha ayrıntılı yorumlar yapabilirim. Lüks olduğu içini görmeden kutularından bile anlaşılıyor. İçinden kitapçıkları da çıktı daha bakamadım onlara. Cam kâsede-şişede olmaları, aftershave kapağı parfüm kapağı gibi ağır metalden olması bunlar dış kaliteleri. Bu fiyata kalite olarak en üst düzeydeki ürünlerden olacağı malum ama ne kadar lüks de olsa tıraş kremi sonuçta diğerlerinin yaptığı işi yapacak sonuç kişinin kararına kalıyor Smile

(11/12/2014, Saat: 00:56)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıkı bir geri dönüş olmuş anlaşılan. Beymen'den mi aldınız acaba AdP ürünlerini? Nasıl memnun musunuz? Çoğu ürüne göre oldukça fiyatlılar. Birkaç yerde paranın alabileceği en iyi ve en lüks kremler gibi bir tanım okumuştum, merakım arttı burada da görünce.
Yurtta barış, dünyada barış. Atatürk
Merkur 34C
Q-Ball Jilet(1)
Semogue SOC Domuz Kılı Fırça
Dr.Harris Marlborough Sabun
Zaza Şap
Vitos Tıraş Öncesi ve Sonrası Krem

Q-Ball, ambalaj ve tıraş karakteristiği bakımından Crystal jilete benziyor. Zaten satıcının iddiası da aynı oldukları yönünde. Ambalaj ve jilet üzerinde bazı farklılıklar gözüme çarpsa da karar verene kadar denemeye devam. Vitos içinse 1-2 gün içinde inceleme yazacağım.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)
(11/12/2014, Saat: 01:03)semihus Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Küstü mü? Big Grin

Kimseye küsmeyecek kadar büyük kalbi var, can ağabeyim, büyük insan SleepySleepy

http://www.facebook.com/customshaving.brush

burada kendi hobisini yaşatıyor.
(11/12/2014, Saat: 04:06)blaster Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merkur 34C
Q-Ball Jilet(1)
Semogue SOC Domuz Kılı Fırça
Dr.Harris Marlborough Sabun
Zaza Şap
Vitos Tıraş Öncesi ve Sonrası Krem

Q-Ball, ambalaj ve tıraş karakteristiği bakımından Crystal jilete benziyor. Zaten satıcının iddiası da aynı oldukları yönünde. Ambalaj ve jilet üzerinde bazı farklılıklar gözüme çarpsa da karar verene kadar denemeye devam. Vitos içinse 1-2 gün içinde inceleme yazacağım.

Made in Israel yazıyorsa üzerinde büyük olasılıkla aynı fabrikanın ürünüdür.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
  • Proraso pre-post krem 'Okaliptus'
  • I Coloniali Mango krem
  • Tipsoft finest fırça
  • J.A. HELLBERG Faux Frameback ustura
  • Skin Bracer TS losyon
I Coloniali Mango krem örneği için ihtilaf üstadıma teşekkür ederim. Güzel köpüren performansı sağlam bir krem. Kokusuna tam olarak alışamadım tıraş boyunca, bir kere daha kullanınca kokusuna da alışırım heralde.
2lo2m8w.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Sıhhatler olsun @Chinaski Hocam
Aslında yaz sabunu değil mi ?
Fırçada kokusu uzun süre kalacak Smile

(11/12/2014, Saat: 11:03)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
  • Proraso pre-post krem 'Okaliptus'
  • I Coloniali Mango krem
  • Tipsoft finest fırça
  • J.A. HELLBERG Faux Frameback ustura
  • Skin Bracer TS losyon
I Coloniali Mango krem örneği için ihtilaf üstadıma teşekkür ederim. Güzel köpüren performansı sağlam bir krem. Kokusuna tam olarak alışamadım tıraş boyunca, bir kere daha kullanınca kokusuna da alışırım heralde.
2lo2m8w.jpg
Teşekkürler hocam. Sen bana yaz sonu göndermiştin ama ben kışa kadar deneyemedim. Bir kere daha deneyim beğenirsem alayım. İmpa Ticarete sormak lazım kışın fiyatlar düşüyordur belki Smile
(11/12/2014, Saat: 11:13)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıhhatler olsun @Chinaski Hocam
Aslında yaz sabunu değil mi ?
Fırçada kokusu uzun süre kalacak Smile
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(11/12/2014, Saat: 11:16)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler hocam. Sen bana yaz sonu göndermiştin ama ben kışa kadar deneyemedim. Bir kere daha deneyim beğenirsem alayım. İmpa Ticarete sormak lazım kışın fiyatlar düşüyordur belki Smile

Yazın kopması zor oldu
Pastırma yazına gönderebildim ancak Smile
DE'min hala gelmemesi nedeniyle bugünün tıraşı da kartuşlarla hallettik.
-Gilette Blue3 kullan at (2. traşım)
-Arko Extra Sensitive krem
-Omega Gondola Pura Setola fırça
-Nivea Silver Protect as losyon.

Tek kesik, minimum tahriş ile 2 perdede hallettik sinek kaydı işini.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kendi kendine Saç Tıraşı Yapan Var mı ? Hasan Ali 533 291,790 18/09/2022, Saat: 21:29
Son Yorum: Can Çelik
  Devlet Memurlarının Günlük Sakal Tıraşı Olma Zorunluluğu Kaldırıldı mecelik60 13 5,459 08/09/2022, Saat: 11:08
Son Yorum: sudüşleri
  Geleneksel Tıraşı Seçen Kaç Kişi Varız ? Naci Erdem 14 16,209 01/05/2021, Saat: 19:22
Son Yorum: Ömer t. Katı
  En son ne zaman berberde sakal tıraşı oldunuz? linguist 174 178,387 09/07/2020, Saat: 23:32
Son Yorum: ati19
  Yakın Çevreye Geleneksel Tıraşı Anlatma Sorunsalı Ferat 37 14,574 29/06/2020, Saat: 02:30
Son Yorum: Naci Erdem
  Oglumun ilk tirasi korgunv 37 41,816 13/04/2020, Saat: 00:55
Son Yorum: kral arthur
  Bayram tıraşı ekipmanlarimiz Eskiuyebyr 90 94,271 04/06/2019, Saat: 22:48
Son Yorum: yunusso
  Ters çıkan sakal tıraşı tavsiye Timuçin 9 8,037 25/02/2019, Saat: 12:18
Son Yorum: Timuçin
  Pazar Tıraşı biberbey 3 5,238 18/04/2018, Saat: 12:11
Son Yorum: DenizKSK

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: