En Son Ne Aldınız ?
teşekkürler onların içine sıvı konduğunu bilmiyordum Smile
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...
Buda benden o zaman Wink

2cq1kc9.jpg
(08/12/2014, Saat: 22:42)cosa_nostra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Buda benden o zaman Wink

2cq1kc9.jpg

Dual coil RDA sevmesem de Magma alttan hava alma özelliği ile öne çıkıyor.

Bu arada ESF nick ne hocam ? Big Grin
Drip tip hoşuma gidiyor güzel buhar yapıyor magmada cidden çok iyi bu konuda ESF ye üye değilim zaten bir oraya üye değilim Wink
(08/12/2014, Saat: 23:40)cosa_nostra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Drip tip hoşuma gidiyor güzel buhar yapıyor magmada cidden çok iyi bu konuda ESF ye üye değilim zaten bir oraya üye değilim Wink

O zaman Geltir'de Vape başlığı açmanın zamanı geldi Smile

Yavaştan aşıyı verelim Big Grin
(08/12/2014, Saat: 22:26)merg Adlı Kullanıcıdan Alıntı: impaticaret Mustafa Bey'den siparişlerim bugün elime ulaştı kendisine teşekkür ederim.krem ağırlıklı olmak üzere forumda adı geçen bir kısım ürünleri deneme amaçlı aldım

28c2j43.jpg

Güzel ürünler. Keyifli traşlar.
(09/12/2014, Saat: 00:01)Atto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: O zaman Geltir'de Vape başlığı açmanın zamanı geldi Smile

Yavaştan aşıyı verelim Big Grin

Evet buhar harekatını başlatalım Wink
(08/12/2014, Saat: 20:01)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @edfu

Güzel günlerde kullanın, şapın bile en kalitelisini almışsınız=) Keşke para vermeseydiniz dediğim tek ürün tıraş öncesi yağı.

Teşekkür ederim hocam..Sakallarım sert,traş yağını ilk kez kullanıcam..Gaza gelmişken alayım dedim,bilmiyorum artık faydası olur mu olmaz mı..
[quote='Atto' pid='95500' dateline='1418061370']

Hayırlı olsun. Güzel set olmuş. Keyifli traşlar. Setinize köpürtme tası yada sucuttle, makinanız için de stand almanızı tavsiye ederim.
[/qu

Teşekkürler kaptan Smile scuttle için forumda yapılana kayıt oldum bakalım,alet için stand bulamadım ama arayıştayım Smile şimdilik fırçanın kutusuna koyuyorum..
(09/12/2014, Saat: 02:23)efdu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [quote='Atto' pid='95500' dateline='1418061370']

Hayırlı olsun. Güzel set olmuş. Keyifli traşlar. Setinize köpürtme tası yada sucuttle, makinanız için de stand almanızı tavsiye ederim.
[/qu

Teşekkürler kaptan Smile scuttle için forumda yapılana kayıt oldum bakalım,alet için stand bulamadım ama arayıştayım Smile şimdilik fırçanın kutusuna koyuyorum..

İmpaticarette güzel bir model var. Fiyatı da 50 TL olması lazımdı. Sabun ve su tası da içinde.

Ayrıca ebay da uygun fiyata değişik modellerde standlar bulabilirsiniz.

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: