Tapatalk
Tapatalk da forum ismi ne diye geciyor
hoşgeldiniz geltir olarak aratırsanız ulaşabilmeniz lazım

(17/11/2014, Saat: 10:29)alpergoren Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tapatalk da forum ismi ne diye geciyor
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...
(17/11/2014, Saat: 11:08)merg Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hoşgeldiniz geltir olarak aratırsanız ulaşabilmeniz lazım
geltir olarak karşıma tapatalk da bir forum çıkmadı.
"turkish traditional shaving" olarak aratır mısınız hocam bir de.ya da sadece "tıraş" veya "shaving" yazmıştım hatırlayamıyorum bu üçünden biriyle bulabilirsiniz umarım

(17/11/2014, Saat: 11:12)alpergoren Adlı Kullanıcıdan Alıntı: geltir olarak karşıma tapatalk da bir forum çıkmadı.
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...
geltir.com deneyin
www.BarbarosRazors.com

(17/11/2014, Saat: 11:16)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: geltir.com deneyin
Teşekkürler buldum tapatalka alısınca normal webde forumda dolaşmak gerçekten eziyet
pc başında iseniz web'i daha rahat buluyorum ben de Smile tapatalk'ın arama bölümü çalışmıyor

(17/11/2014, Saat: 11:18)alpergoren Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler buldum tapatalka alısınca normal webde forumda dolaşmak gerçekten eziyet
Mehmet ÖZAYDIN-Bursa
Hadi hayırlı tıraşlar...
tapatalk ile anlaşamıyoruz birtürlü, bilenlere bir sormak istedim. şöyle ki; mesela geltir forumuna üyeyim, yalnızca bana yollanan mesajlarda ve mahlasımın alıntılandığı mesajlarda bildirim almak istiyorum. ancak inatla her sabah geltir' den rastgele bir konuyla ilgili uyarı veriyor Angry nasıl bir ayara ihtiyacı var bulamadım. android üzerinde bu arada.
(04/12/2014, Saat: 15:42)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tapatalk ile anlaşamıyoruz birtürlü, bilenlere bir sormak istedim. şöyle ki; mesela geltir forumuna üyeyim, yalnızca bana yollanan mesajlarda ve mahlasımın alıntılandığı mesajlarda bildirim almak istiyorum. ancak inatla her sabah geltir' den rastgele bir konuyla ilgili uyarı veriyor Angry nasıl bir ayara ihtiyacı var bulamadım. android üzerinde bu arada.
Konuya abone olmussunuz ustadim abonelikten ayrilin birede tapatalk versiyon ne
versiyon 4.9.5 olarak görünüyor. nerede ise 5-6 aydır görmediğim konular geliyor, abone olunanlara baktığımda da sayfa boş görünüyor.

(04/12/2014, Saat: 16:51)alpergoren Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konuya abone olmussunuz ustadim abonelikten ayrilin birede tapatalk versiyon ne

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: