En Son Ne Aldınız ?
(03/12/2014, Saat: 17:13)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hangi durumlarda kullanıyorsunuz?

Kesik ustadim
Syg
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Ertan Bey'den aldığım Coticule elime ulaştı sonunda. Kendisine teşekkür ediyorum çok güzel paketlemiş. Gümrükten sorunsuz geçti.
23kvn11.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(04/12/2014, Saat: 12:35)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ertan Bey'den aldığım Coticule elime ulaştı sonunda. Kendisine teşekkür ediyorum çok güzel paketlemiş. Gümrükten sorunsuz geçti.
23kvn11.jpg

Sağdaki üçgen olanını tulum peynirine benzettim abi Smile Şaka bir yana hayırlı uğurlu olsun.
@Kalfa teşekkür ederim, sen söyleyince ben de üçgen peynire benzettim Smile
(04/12/2014, Saat: 13:01)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Kalfa teşekkür ederim, sen söyleyince ben de üçgen peynire benzettim Smile

Karper - Simit Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(04/12/2014, Saat: 13:05)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Karper - Simit Smile

Aynen öyle Smile
Hayırlı olsun komşum blue coti mi
(04/12/2014, Saat: 15:01)cosa_nostra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun komşum blue coti mi
Teşekkür ederim komşum arka tarafı sıradan taş galiba. Slurry taşın arkası bbw ama.
Evet arkası hep normal taş oluyor kaide amaçlı
(28/11/2014, Saat: 22:32)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Önceleri full ithal pastil çeşidi satıyordum ama herzaman 3-5 koli satılmayıp tarihi geçiyordu,eşe dosta dağıtıyordum,kendim yiyordum Smile Şimdi sadece kendi ihtiyacım kadar yurtdışına gittiğimde alıyorum. Yurtiçi satıcısı yok malesef.

Türkiye'de yok ama kıbrısta var adı Menthodex ayrıca Öksürük için şurubuda bulunuyor Mustafa bey çok etkilidir Menthollü olanı Bal ve Limonlusu o kadar fazla değil az bir rahatlama sunuyor. Annem doktor benim boğazı ağrıyana ilaç gibi yazıyor Smile. Ayrıca Fisherman's Friend kullanıyorum Nanelisinden Vişnelisine tüm modellerini kullandım ondan da memnunum ben Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: