En Son Ne Aldınız ?
Zazahan'dan aldığım NOS ERN ustura, hakkında çok bilgi bulamadım ama sanıyorum çok eski olmayan bir seriden. Üzerinde ufak tefek kiri var ama çok basitçe temizlenebilir. Ağzı fabrikada açılmış ama sanırım biraz touch-up istiyor. Yanında Superinox Bolzano jileti görünce denemek için aldım. Farklı paket belki eski bir üretimdir.
Fotoğraflar titrek çıkmış kkusura bakmayın.
2cs9g88.jpg
15rzbk1.jpg
14vk1mh.jpg
r935tw.jpg
10mobiv.jpg
5ebujs.jpg
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
@Chinaski

Güzel günlerde kullanın komşum. Altın işlemesindeki minik kalyon figürüne bayıldım, sap rengi de çok hoş ama herşeyden öte o bir Ern=) Keyifli tıraşlar dilerim
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(29/11/2014, Saat: 15:35)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Chinaski

Güzel günlerde kullanın komşum. Altın işlemesindeki minik kalyon figürüne bayıldım, sap rengi de çok hoş ama herşeyden öte o bir Ern=) Keyifli tıraşlar dilerim
Teşekkürler Straht komşum, sizin Filly'ye rakip olamaz ama ERN u de severiz Smile figürü gercekten cok güzel. Çeliği hakkında tecrübe ettikçe yorum yazarım.
@Chinaski çok güzel görünüyor, iyi günlerinizde kullanın.
satılık ilanlarım: http://www.geltir.com/thread-5888.html
(29/11/2014, Saat: 15:49)nihilistraki Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Chinaski çok güzel görünüyor, iyi günlerinizde kullanın.
Teşekkür ederim, daha güzelleri sizin olaun.
@chinaski hayırlı olsun üstadım hala ellerinde var mı ERN bundan 1 sene öncede ben almıştım 2 ay önce sordum yok dediler çok memnun kaldım ben çeliği gayet güzel ne kadar aldınız acaba
(29/11/2014, Saat: 16:37)cosa_nostra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @chinaski hayırlı olsun üstadım hala ellerinde var mı ERN bundan 1 sene öncede ben almıştım 2 ay önce sordum yok dediler çok memnun kaldım ben çeliği gayet güzel ne kadar aldınız acaba
Teşekkürler cosa_nostra hocam. Ellerinde daha var. Denizli Pazarı diye bir dükkandan aldım ben.
ekkonomik.com dan(REKLAM FİLTRELENMİŞTİR)
astra yeşil
omega 81052
brut stick deodorant
wilkinson sword aldım
Koleksiyona bir parça daha

2wrn244.jpg

2i8zrq0.jpg

ie2ply.jpg
(30/11/2014, Saat: 15:38)cosa_nostra Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Koleksiyona bir parça daha

2wrn244.jpg

2i8zrq0.jpg

ie2ply.jpg
Hayırlı olsun hocam muazzam görünüyor.Maşallah Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: