Favoriler Nasıl Düzeltilmeli
Merhabalar Sayın geltir halkı.Tıraş olurken faullerimi düzeltmek için jileti kullanıyorum ekstra bir makine vs. kullanmıyorum ama tam anlamıyla düzgün olmuyor.Sizlerin kullandığı bir yöntem varmıdır ? Tam kulak hizasında yapıyorum ne uzun ne kısa normal oluyor uzunluğu ama dümdüz olsun istiyorum.Teşekkürler.
Sarı ve kırmızı kartlar etkili olabilir Big Grin
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Uzunluğu kulağa göre ayarlayıp aynaya 90 derece olacak şekilde duruyorum jileti aynı şekilde 90 derece yapıp tek hamlede kesiyorum.
Doğrusu 'Faul' değil 'Favori'dir. Bkz. TDK sözlük
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Arkadaş genç daha üstadım Smile Forumu okuyacak dahaAngel

TDK = Türk Dil Kurumu Big Grin
Bu kelime hep yanlış kullanılıyor, bari en azından tıraş forumunda doğru yazılsın istedim sevgili Mornetto üstat Smile
Goethe
(17/11/2014, Saat: 22:38)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Doğrusu 'Faul' değil 'Favori'dir. Bkz. TDK sözlük

Alışkanlık işte abi yıllardır böyle bildik.Keza berbere gittiğimizde de öyle derlerdi mesela fauller nasıl olsun gibi.Hiç favori kullanmazdım.
(17/11/2014, Saat: 23:16)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu kelime hep yanlış kullanılıyor, bari en azından tıraş forumunda doğru yazılsın istedim sevgili Mornetto üstat Smile

SleepySleepy
(17/11/2014, Saat: 23:19)Kalfa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alışkanlık işte abi yıllardır böyle bildik.Keza berbere gittiğimizde de öyle derlerdi mesela fauller nasıl olsun gibi.Hiç favori kullanmazdım.

Daha çok gençsiniz Smile Berbere de doğrusunu söylersiniz artık Smile
Goethe
(17/11/2014, Saat: 23:19)Kalfa Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alışkanlık işte abi yıllardır böyle bildik.Keza berbere gittiğimizde de öyle derlerdi mesela fauller nasıl olsun gibi.Hiç favori kullanmazdım.

Bu bölgesel bir fark olabilir mi? Ben hayatım boyunca favori olarak duydum berberde.
https://instagram.com/buyukkotukurt/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Eski Tıraş Jiletleri Nasıl Keskinleştirilir? MerkurFutur 9 8,465 28/12/2020, Saat: 22:26
Son Yorum: MerkurFutur
Lightbulb Scuttle Nedir, Nasıl Kullanılır? porsuk 23 29,369 30/08/2020, Saat: 00:30
Son Yorum: marv
  Favoriler EŞİT olarak nasıl kesilir? teknikcocuk 11 12,663 15/08/2018, Saat: 15:37
Son Yorum: manuple
  Geleneksel Tıraşa Nasıl Başladım ? - Kendi Tıraş Tekniklerim Xo-oX 14 12,734 14/05/2016, Saat: 11:02
Son Yorum: rating

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: