En Son Ne Aldınız ?
@Chinaski Hocam iki tane evcilleşmiş domuz gönderdi Smile
Tabac'a hücum Big Grin

[img]rroze0.jpg[/img]
Keyifli tıraşlarda kullanın üstat Smile
(27/10/2014, Saat: 20:35)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Chinaski Hocam iki tane evcilleşmiş domuz gönderdi Smile
Tabac'a hücum Big Grin

[img]rroze0.jpg[/img]
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Teşekkür ederim Hocam Smile

(27/10/2014, Saat: 22:40)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Keyifli tıraşlarda kullanın üstat Smile
'The unnamed' hocamdan 5lik polsilver si + 5li sample jilet paketi ve de 1 adet blueness stick sabun aldım. Hediye aldım desem daha doğru olur. Kendisi sağolsun hiçbir ücret talep etmedi karşılığında. Hatta nerdeyse kargo ücretini bile kendisi ödeyecekti. Smile Kendisine 80 milyonun huzurunda teşekkür etmek istiyorum.
ihtilaf üstat bir adet at kılı fırça ve krem örnekleri yolladı sağolsun. Kaseyi ise Migros'tan aldım.
ip1r7r.jpg
@Chinaski hocam,güzel günlerde kullanın.
At sevgisini siz de tadın.
Bugüne kadar atları hep sucuk formunda gördük bilmeden Big Grin

Kasede ne yazıyor ?

(28/10/2014, Saat: 13:17)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ihtilaf üstat bir adet at kılı fırça ve krem örnekleri yolladı sağolsun. Kaseyi ise Migros'tan aldım.
ip1r7r.jpg
Teşekkür hocam, kasede diyor ki "Geleneksel candır" eski bir Çin atasözü

(28/10/2014, Saat: 13:39)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Chinaski hocam,güzel günlerde kullanın.
At sevgisini siz de tadın.
Bugüne kadar atları hep sucuk formunda gördük bilmeden Big Grin

Kasede ne yazıyor ?
Sürüye yeni arkadaş eklendi, en ucuz USPS seçeneği ile 10 günde gelmesi çok şaşırttı =) Wester Bros - 29 Blue Steel 4/8

ebdae56f4e54b4cba2732cbcc860fa34.jpg04285c9fa6dd001cdbf352c645e1f320.jpg
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Hayırlı olsun üstat @Straht komşum çok şık çok memnun edecek gibi duruyor.
(29/10/2014, Saat: 01:08)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun üstat @Straht komşum çok şık çok memnun edecek gibi duruyor.
Teşekkürler üstad=) Daha güzelleri sizin olur inşallah. Ebayde bazen ciddi uygun şeyler bulunabiliyor. Artık en azından bir ay hiç bir şey almayı düşünüyorum yeter bu kadarı.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: