En Son Ne Aldınız ?
Çift yönlü açık taraklı/kapalı taraklı olarak tasarlanmış olması çok hoş. Shavecraft 101 hakkında olumsuz yorumlar vardı çekiniyordum ama bu da çekmiyor değil.
Alışveriş kaşıntısı tuttu yine herhalde beni Smile.
(22/10/2014, Saat: 23:29)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @gartbnx hayırlı olsun.

@btoprak
SK9, H20 ya da S3S galiba ama bakalım gart söyler şimdi Big Grin Bende bilmiyorum farklarını tam olarak. Kafa için kullanılan materyal farklı sanırım. Çelik, aluminyum vs.

+1
(23/10/2014, Saat: 12:08)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çift yönlü açık taraklı/kapalı taraklı olarak tasarlanmış olması çok hoş. Shavecraft 101 hakkında olumsuz yorumlar vardı çekiniyordum ama bu da çekmiyor değil.
Alışveriş kaşıntısı tuttu yine herhalde beni Smile.

Ben kullanıyorum 101 ve sevdiğim bir alet. Olumsuz yorum olarak bakarsak kafası aluminyum. O da maliyet için yapılmış sanırım. Full çelik olsa 85 dolara satacak bir adam değil iKon Smile en az 135 isterdi.
www.BarbarosRazors.com

@bayercy, teşekkür ederim.

@btoprak, Shavecraft 101 konusunda olumsuz yorumlara fazla aldırmayın, mild aletleri seviyorsanız hoşunuza gider. bu sk9 konusunda ise, bu artık üretimi olmayan bir alet. ben bir süredir arıyordum, bulunca aldım.
@theunnamed,
@GartBnx

Teşekkür ederim, Shavecraft 101 ilginç bir alet aslında, denenebilirler listemde Smile.
Restorasyon başlasın =D

61f6e5dc625919ca824d4338703516a1.jpg
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

43C geldi 3,60 TL getiren PTT dağıtıcıya gümrük ödedim.

e14x0x.jpg
(24/10/2014, Saat: 15:35)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 43C geldi 3,60 TL getiren PTT dağıtıcıya gümrük ödedim.

hayırlı olsun üstad. bu gümrük neyin nesi?
75 euroyu geçiyormuydu Huh
bu arada 34c ve 38c ile kıyaslamalı, incelemeli ,vurdulu, kırdılı makale isteriz Big Grin
Gümrükçü efendi SSk lı cerrah gibi salmış bıçağı kutuyu sezeryan yapmış.Kutudaki booklet,kupon vs gibi kağıtlarda ikiye bölünmüş,sonra 43 ün kafasını tam sıkmadan kutusuna depiştirmiş.
Ameliyat parası 3,60 TL.Aklım ermedi gümrük olaylarına alet 29 GBP fiyat yani limit altı,paket şüpheliyse gümrüğe giriyor galiba bu ikinci oldu daha önce onlarca alış veriş gümrüğü pass geçti.

43C ye gelince,aslında uzaktan Asgardlıymışız Big Grin Thor da 43.göbekten kuzen olduğu için aile geleneği diye 43C gönderdiler

097_max.jpg

Kıyaslamaya gelince 43C 150 gr diyorlar 38C 120 gr.İkiside sert adam adam aletleri Smile
Öyle 89,34 vs kullananların başını döndürecek aletler Big Grin Kalın ve sert sakallar için ağır aletler daha verimli.Hafif aletlerde jiletler atlama yapıyor.100 gramın altı bana yaramıyor daha doğrusu jilet efektif şekilde akmıyor diyebilirim.
34,38,43 yani Merkur kafalar 89 serisinden biraz daha agresif ve jileti hissedersiniz.
Ağır sap ile kombine edince ortaya daha etkin bir alet çıkıyor tabiki 34C kadar çevik alet olmasa da Futur ve Progress den daha konforlu,ergonomik olduğunu söyleyebilirim
43 ile tıraş olayım detaylı yazarım @ooppss hocam

Thor.jpg
Sebebini bilmiyorum ama EMS (Express Mail Service) ile gelen paketler UKİM'e uğruyor. O yüzden mümkünse EMS tercih etmeyin.

Lookfantastic.com un çalıştığı bpost firması paketleri EMS ile gönderiyor. Aslında EMS daha hızlı ulaşıyormuş ancak burda UKİM'den 1 haftada çıkması işi karıştırıyor.
www.BarbarosRazors.com

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: