En Son Ne Aldınız ?
(18/10/2014, Saat: 01:59)Agressive Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sipariş verdim Bugün 16.00'da İmpa ticaretten pazar veya pazartesi ürün elimde olur. Sonunda benimde bir Edwin-Jagger de89 barley olacak yalnız bu sekizgen diğerlerinden farklı gibi tutuş açısından belkide bazı abilerimiz için olumsuz görebilirler. İnşallah güzel günlerde kullanırım

Hayırlı olsun Agressive en sonunda aldın Edwin Jagger gule gule kullanasin. Koselisi yuvarlağı farketmez merak etme.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
bugün hediye olarak geldi, yüzük kullanan biri olarak çok mutlu etti beni Blush

2qald8l.jpg
(18/10/2014, Saat: 08:54)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun Agressive en sonunda aldın Edwin Jagger gule gule kullanasin. Koselisi yuvarlağı farketmez merak etme.

Eyvallah hocam hepinize teşekkür ederim. Sizlerin tecrubeleri ve yazdıklarınız konulara bakarak bu ürünü almaya karar verdim. Şimdi futurda düşündüm ona para yetmez ayrıca paul
arkadaş suratını domates gibi kızarttığı için aletten soğudum açıkcasıda korktum Smile
Almayacaktım tutamadım kendimi... Confused
29p87k2.jpg
jqj8l4.jpg
Shavecraft 101 sanırım üstad. Deneyimlerinizi bekleriz Smile.
Hayırlı olsun.

Sent from my iPad using Tapatalk
@gartbnx hayırlı olsun.

@btoprak
SK9, H20 ya da S3S galiba ama bakalım gart söyler şimdi Big Grin Bende bilmiyorum farklarını tam olarak. Kafa için kullanılan materyal farklı sanırım. Çelik, aluminyum vs.
www.BarbarosRazors.com

(22/10/2014, Saat: 23:09)GartBnx Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Almayacaktım tutamadım kendimi... Confused

Ufff Smile Hayırlı olsun üstad.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Arkadaşlar alet IKON SK9 2 piece razor,
-STAINLESS HANDLE,
-ALUMINUM BASE
-STAINLESS HEAD
@theunnamed,
@btoprak,
@OnLyTNT
Teşekkür ederimmmmmm
[quote='GartBnx' pid='91255' dateline='1414004967']
Almayacaktım tutamadım kendimi... Confused

Hayırlı olsun üstadim, harika bir makine almışsınız Smile
Sözkonusu ikon olunca cok az kişi tutabilir kendini. Iddia ediyorum hepimiz ergeç bir ikon alacağız. Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: