İnternetten Seçmeler
(21/10/2014, Saat: 16:58)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Chinaski bugün yarın yükleyecek galiba Smile

SOTD paylaşmayanlar ihtilafa sebebiyet vermesin Smile

Kim O paylaşmayanlar,hepsi kartuşçudur kesin Smile
Olbilir, hatta son zamanlarda elden DE de çıkardılar. Şimdi anlaşıldı bak mevzuu Smile
www.BarbarosRazors.com

(21/10/2014, Saat: 16:56)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Forumun genç usturacılarından umutluyuz Smile
@theunnamed artistik bakışıyla bitirdiği cliple sırayı savdı Big Grin
Önceden gençler yerim dar derdi,şimdiler tripotum yok diyor Big Grin

(21/10/2014, Saat: 16:58)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Chinaski bugün yarın yükleyecek galiba Smile

SOTD paylaşmayanlar ihtilafa sebebiyet vermesin Smile

theunnamed komşumun videosu iyiydi 3 kere izledim Smile Yakında böyle bir planım var ama işte ayarlayacağız bir şeyler. Hem de epeydir iyi bir gerilim filmine hasret kalmışsınızdır Big Grin
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(21/10/2014, Saat: 17:13)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: theunnamed komşumun videosu iyiydi 3 kere izledim Smile Yakında böyle bir planım var ama işte ayarlayacağız bir şeyler. Hem de epeydir iyi bir gerilim filmine hasret kalmışsınızdır Big Grin

Pek yakında yani soon Smile
Hocam biraz trailer,spoiler,fragman alalım.Kesin @theunnamed in clipinden daha fazla hasilat ve hit yapacaktır Cool
Şüphem yok Smile

Ben konuşmamıştım, eleştiriler almıştı.. Chinaski aynı eleştirileri almamak için güzel bir konuşma metni de hazırlamalısın. Sadece usturanın konuşması yetmiyor Big Grin
www.BarbarosRazors.com

(21/10/2014, Saat: 18:37)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Pek yakında yani soon Smile
Hocam biraz trailer,spoiler,fragman alalım.Kesin @theunnamed in clipinden daha fazla hasilat ve hit yapacaktır Cool

Hocam "Testere" ile Lovely Paul karışımı olur benim klip Smile theunnamed komşumun çekim acısı ve ışık kullanımı cok iyiydi benim daha karanlık olur sahneler
@Chinaski gösterime girene kadar @theunnamed lider.unnamed o bakışla Hoollywood dan çok film teklifi aldı Big Grin

Ne kadar korkunç olabilir usturalı bir clip Smile

Hocam belki benden önce "theunnamed vol2: return of the Fillarmonica" çıkar Smile
(21/10/2014, Saat: 18:45)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Chinaski gösterime girene kadar @theunnamed lider.unnamed o bakışla Hoollywood dan çok film teklifi aldı Big Grin

Ne kadar korkunç olabilir usturalı bir clip Smile

Taş olaydı bölüm Vol 2 çıkardı aslında, iyi de olurdu Smile Hiçbiri shave ready değil. ekipman yok maalesf Big Grin
www.BarbarosRazors.com

Rise of the smiley razor çok fragman yaptı Big Grin
Beklentimiz vardı ama proje ekibi dağıldı Big Grin

Taş yok tripot yok laf çok Cool

(21/10/2014, Saat: 18:49)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam belki benden önce "theunnamed vol2: return of the Fillarmonica" çıkar Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: