"Yüzde yüz doğal" yalanı buraya kadarmış!
Alıntı:Sirkenin saça ve saç derisine en büyük faydası derinlemesine temizlik yaparak saç köklerinin daha fazla oksijen almasını sağlaması ve kökleri güçlendirmesi.

Sirkeyle hazırladığınız suyla saçlarınızı duruladığınızda saç derisinden gelen fazla yağdan kurutulabilir, hava kirliliği ve çevresel faktörler nedeniyle saç derinizde ve saçlarınızın üzerinde biriken kirlerin temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Bunun sonucunda saçlarınız daha sağlıklı uzayacak, uçları daha az kırılacak ve kestirmek zorunda kalmayacağınız için daha kısa sürede uzayacaktır.

Sirkenin saçlarda en sık kullanım şekli sirkeyle hazırlanan durulama suyunun saça uygulanmasıdır. Bunun için yarım bardak sirkeyle 4 bardak ılık suyu karıştırarak saçlarınıza sürebilirsiniz. Bu kür aynı zamanda kepek sorununu da çözer.

Bu ve bunun gibi bilgiler ışığında kullanmaya başladım.

Bir kaç yıl önce, kaşıntılı/kanamalı kepek gibi bir problemim vardı. Ketoral vermişti doktor ama çare olmadı. Sonrasında elma sirkeli suyu kullanarak kurtulmuştum. Bu yüzden şampuanı bırakıp bu şekilde kullanmaya karar verdim.
www.BarbarosRazors.com

(19/10/2014, Saat: 18:40)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu ve bunun gibi bilgiler ışığında kullanmaya başladım.

Bir kaç yıl önce, kaşıntılı/kanamalı kepek gibi bir problemim vardı. Ketoral vermişti doktor ama çare olmadı. Sonrasında elma sirkeli suyu kullanarak kurtulmuştum. Bu yüzden şampuanı bırakıp bu şekilde kullanmaya karar verdim.

Duş öncesi bir şişeye hazırlayıp sonra onu mu kullanıyorsunuz hocam? Bu 4e yarım oranını mı kullanıyorsunuz yoksa kendiniz daha iyi bir oran mı buldunuz?

Bilgiler için teşekkürler. Forumun bütün kullanıcıları 6 aya kalmadan yağsız, siyah lekesiz cilde, kırıksız, yumuşacık Sırma saçlara sahip olacak =D

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Sirke hem parlatir hemde suyun bıraktığı kireci çözer bende bundan sonra deneyecegim, ben sabun kullanıyorum annem babam yilatdir sabun kullanır. Saçım için İsyerimde birisinin yaptığı özel sabunu kullaniyorum.. boltaçdan aldığım zeytinyağlı sabun bir hafta sonra kepek yaptı 2 gün sonra kendiliğinden geçmisti kepek. Şu an o sabunu kullaniyorum memnunum... Micro needle kullaniyorum ayriyettn
Micro needle nedir üstad?

-Grace Hopper

1/10 sirkeli su ile, yıkanmış arabayı bez yardımı ile silerseniz arabanın kirlense bile parladığını göreceksiniz kireci cozuyor cunki
(19/10/2014, Saat: 18:46)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Duş öncesi bir şişeye hazırlayıp sonra onu mu kullanıyorsunuz hocam? Bu 4e yarım oranını mı kullanıyorsunuz yoksa kendiniz daha iyi bir oran mı buldunuz?

Bilgiler için teşekkürler. Forumun bütün kullanıcıları 6 aya kalmadan yağsız, siyah lekesiz cilde, kırıksız, yumuşacık Sırma saçlara sahip olacak =D

Hocam oranı göz kararı yapıyorum. 1 Litrelik şişeye aşağı yukarı 1 çay bardağı kadar (biraz daha az olabilir) sirkeyi koyup şişeyi yanıma alıyorum. Duştan çıkmadan önce kalanını su ile doldurup saçlarımı yıkıyor ve çıkıyorum. Sirke kokusu çok fazla değil, bir süre sonra da kayboluyor.

(19/10/2014, Saat: 18:48)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sirke hem parlatir hemde suyun bıraktığı kireci çözer bende bundan sonra deneyecegim, ben sabun kullanıyorum annem babam yilatdir sabun kullanır. Saçım için İsyerimde birisinin yaptığı özel sabunu kullaniyorum.. boltaçdan aldığım zeytinyağlı sabun bir hafta sonra kepek yaptı 2 gün sonra kendiliğinden geçmisti kepek. Şu an o sabunu kullaniyorum memnunum... Micro needle kullaniyorum ayriyettn

Boltaç’a bir bakacağım. Zeytuni de ilgimi çekti, hem sabunu hem şampuanı.
www.BarbarosRazors.com

(19/10/2014, Saat: 18:49)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Micro needle nedir üstad?

Küçük iğne rulosu, saç köklerine bastırarak geçiriyorum mantığı ise çok küçük yaralar açıyor, vücut bu yaraları anlayıp oraya daha çok kan gonderiyor kılcal damarlar çalışmaya başlıyor oraya kan gittiği için saçlar daha çok besleniyor ebay de çok uyguna var yurt içinde biraz pahali, şu anda köyde olduğum için int çok yavaş link atamıyorum ama google dan ararsanız bir çok yararı olduğunu görebilirsiniz
(19/10/2014, Saat: 18:50)emre-sti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1/10 sirkeli su ile, yıkanmış arabayı bez yardımı ile silerseniz arabanın kirlense bile parladığını göreceksiniz kireci cozuyor cunki

Araçtaki lastik parçaları sertleştirmiyor mu? Silecek lastiği vs ?

Bilgiler için teşekkürler hocam. Micro needle işe yarar gibi geliyor kulağa.

Forumu takip ettikçe masraf çıkıyor ya =D şimdi boltaç sabun, Micro Needle almak lazım.

-Grace Hopper

Valla bende listeme boltaç ve micro needle ekledim galiba Smile
www.BarbarosRazors.com

Sirke sadece kaportaya... Bu sene memlekette elma ve üzüm olmadı olsa doğal sirke yapacaktım saçı ve arabayı... Boltaç zeytinyağlı defneli de var sadece defneli de, sahibi sadece defne sabunu kullanıyordu... Micro needle in 540 ve 1080 iglenli olanı var ben 1080 ligi aldım bana onerende 540 ligi vardı ve 1080 ligini önerdi 3 adet aldım 101 tl e ebay üstünden . Onunda boy boy var 0.75 mm uzunluğunda olanını aldık uzun saçta daha rahat batabilsin diye... Micro needle i kirisiklik ve vucttaki çatlaklarin kaybedilmesi tedavisinde de kullanılıyor alın size anti eycint

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Doğal Traş Sabunu Yapımı trache 21 43,213 15/12/2019, Saat: 18:22
Son Yorum: barefixxe
  Doğal ( All Naturel ) Tıraş Kremleri ihtilaf 10 16,673 24/04/2019, Saat: 23:51
Son Yorum: solidas
  Temiz Çizgi (doğal krem) trache 11 22,587 19/10/2013, Saat: 12:20
Son Yorum: trache

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: