Diş Macunları,İpleri ve Bakım Ürünleri
(18/10/2014, Saat: 01:13)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paradontax kullanıyorum. Ben memnun kaldım.

Ben de Paradontax kullanıyorum.
Rembrandt,Arm&Hammer,Marvis,Macleans,Aquafresh,Elgydium,Crest,Kırkland kullandım,hepside 10 numara macunlar ama Euthymol başka Smile.
Pembe renkli,Mentol ile birlikte içeriğindeki bitkisel yağların tadı gözlerinizden yaş getirecek kadar acı ama fırçalama sonunda dişlerinizin temizlendiğini hissettiren ilginç bir macun.

24l6dua.jpg
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(18/10/2014, Saat: 10:36)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Rembrandt,Arm&Hammer,Marvis,Macleans,Aquafresh,Elgydium,Crest,Kırkland kullandım,hepside 10 numara macunlar ama Euthymol başka Smile.
Pembe renkli,Mentol ile birlikte içeriğindeki bitkisel yağların tadı gözlerinizden yaş getirecek kadar acı ama fırçalama sonunda dişlerinizin temizlendiğini hissettiren ilginç bir macun.

24l6dua.jpg

İçerik nasıl Mustafa Bey ?

Edit: SLS varmış.
www.BarbarosRazors.com

(18/10/2014, Saat: 11:40)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İçerik nasıl Mustafa Bey ?

Evet tek eksiği SLS içermesi.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(18/10/2014, Saat: 11:40)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İçerik nasıl Mustafa Bey ?

theunnamed üstad dikkatinizi çekmadi sanırım link, organik tarım ürünü diş macunu,

L’Angelica Organik DİŞ MACUNU

AİLENİZİN SERTİFİKALI DİŞ MACUNU

Total Koruma
Ferahlatıcı

Istituto Erborisitco L’Angelica Enstitü’lerinde AR-GE çalışmalarının sonucunda organik tarım kurallarına uygun olarak yetiştirilen, kekik, nane, ardıç, biberiye, adaçayı, fesleğen ekstraktlarından üretilen L’Angelica Diş Macunları, özgün formülasyona sahiptir. Bitkisel içerikli çoğu diş macunun alışılagelmiş formülasyonlarında, hali hazırda var olan formülasyonlarına bitkisel ekstrakt katılarak hazırlanması yönteminin aksine, L’Angelica Diş Macunları, etkisini formülünün temelinde organik tarım kurallarına uygun olarak yetiştirilen bitkileri kullanırken, çeşitli kimyasalları formülünden arındırarak sağlayan, eşsiz ve yenilikçi bir diş macunu olarak karşımıza çıkmaktadır.

organik_etiketL’Angelica Diş Macunlarının organik içeriği, dünyanın önde gelen saygın, Uluslararası, Etik ve Çevresel Sertifikasyon Kurulları’ndan ICEA1 ve AIAB2‘in “Bio Eko Kozmetik Standartlara Uygunluk Sertifikası” ile onaylanmıştır. Bu kurulların standartlarına uygun olarak ürünlerde,

Kurumların onayladığı içerikler kullanılmaktadır.

Genetiği modifiye edilmiş içerikler kullanılmaz.

Hayvanlar üzerinde test edilmemektedir.

İonize bileşenler kullanılmamaktadır.

Bitkisel içeriklerinde tamamen doğal, ekolojik ortamda yetiştirilen, %100 Organik ekstrelere sahip olan L’Angelica diş macunları, hamilelerin, çocukların, kısacası tüm aile fertlerinin güvenle

3D_fresco

kullanabilmesi için, çeşitli kimyasalları da formülünden arındırmıştır.

Sodyum lauryl sülfat içermez

Flor içermez

Sakarin içermez

Ailenizin sertifikalı organik içerikli diş macunu , 2 değişik form ile tüketicilere sunulmaktadır. Bitkisel ekstrakların kombinasyonundan oluşan eşşiz formülasyonlu “Total Koruma” diş macunları, ekolojik ortamda yetiştirilen kekik, nane, ardıç, biberiye, adaçayı ekstreleriyle çürümeyi

3D_totale

ve tartar oluşumunu engeller. “Ferahlatıcı” diş macunları ise, ekolojik ortamda yetiştirlen kekik, nane, fesleğen içeriklerine sahiptir. Her iki form da ağız boşluğunu tamamen temizler, sağlıklı ve ferah tutar. Uzun süreli rahatlama hissi yaratır.

1.ICEA - Etik ve Çevresel Sertifikasyon Enstitüsü

2.AIAB – İtalyan Biyolojik Tarım Enstütüsü
Çekti üstad ama yazma fırsatım olmadı size, onu not ettim. Migrosta var görünüyor, alternatiflere bakayım çıkmadan önce dedim.

Öneri için teşekkür ederim. Siz kullanıyor musunuz acaba ?

(18/10/2014, Saat: 12:47)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: theunnamed üstad dikkatinizi çekmadi sanırım link, organik tarım ürünü diş macunu,

L’Angelica Organik DİŞ MACUNU
www.BarbarosRazors.com

(18/10/2014, Saat: 12:49)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çekti üstad ama yazma fırsatım olmadı size, onu not ettim. Migrosta var görünüyor, alternatiflere bakayım çıkmadan önce dedim.

Öneri için teşekkür ederim. Siz kullanıyor musunuz acaba ?

Kimyasal istemeyenler için güzel ürün.Müşterilerimden tekrar alan olmadı, zararsız olan güzel olmuyor genelde Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(18/10/2014, Saat: 14:09)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kimyasal istemeyenler için güzel ürün.Müşterilerimden tekrar alan olmadı, zararsız olan güzel olmuyor genelde Smile

Bir kez aldım, hiç fena değil, hatta diş fırçasinı ve sampuanınida almıstım organik urunlerin. Gayet iyi.
Tekrar almamın nedeni ulaşilabilir değil.
Marketten almak kolay geliyor diger ürünleri,
Zararsiz olan çok güzel aslında biz önyargilar ve aliskanlıklarımızdan vazgeçemiyoruz.
@trache migrosta baktım biraz önce. İçinde SLS var.
www.BarbarosRazors.com

(18/10/2014, Saat: 15:56)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @trache migrosta baktım biraz önce. İçinde SLS var.

Hocam size SLS siz macun buldum Smile
Sevdiğim bir marka WELEDA
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kullandığınız Yüz ve Gözaltı Bakım Ürünleri ckeskin 8 6,864 21/05/2020, Saat: 02:12
Son Yorum: noneed
  SLS icermeyen banyo urunleri merg 15 17,222 29/03/2019, Saat: 15:04
Son Yorum: MetsGo
  SAÇ BAKIM SABUNU DENEMEK İSTEYEN ? Azubel 17 14,845 17/12/2015, Saat: 10:24
Son Yorum: Azubel
  DÜNYANIN İLK DİŞ FIRÇASINI ÜRETEN ADDİS FİRMASI ÜRÜNLERİ impaticaret 8 11,360 30/05/2015, Saat: 19:45
Son Yorum: BigHillMe
  Crystal Doğal Deodorant Ürünleri - Rock Body Spray - Made in USA onurcakmak 8 13,505 01/04/2015, Saat: 23:41
Son Yorum: onurcakmak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: